Kleszcze położnicze i odpylania płodu

Istnieje opinia o ekstremalnych operacji uraz nakładki kleszcze i odpylania płodu głowy. Rzeczywiście, względna liczba urazów otrzymał podczas porodu, w którym operacje te są wykonywane jest wyższa niż w momencie dostawy, który może być wypełniony przez siebie. Fakt, że istnieje związek przyczynowo-skutkowy są odwrócone. Przyczyną szkody dla płodu nie jest w pracy, a w tym samym stanie, w którym jest on produkowany.

load...

Pomyśl o tym, co zrobić, jeśli głowa płodu zstąpił w okolicach miednicy, a trudy osłabiony? Monitor, który jest przymocowany bicie serca płodu, położnik plamy najpierw staje się często, wówczas staje się spazmatyczny i wreszcie zaczyna bradykardia – zmniejszenie częstości akcji serca. Jest oczywiste, że dziecko jest w niebezpieczeństwie, a jeśli nie zostaną podjęte pilne działania, umrze. Cięcie cesarskie w takiej sytuacji niemożliwe. Tak i usunąć płód poprzez nacięcie w łonie matki, kiedy jego głowa spadła w okolicach miednicy, to jest bardzo trudne i niekoniecznie będzie powodować szkody dla dziecka i matki. Jedyną rzeczą jest to możliwe – W kleszcze pracy lub próżni wydobycie płodu. Ale dziecko jest już cierpi na niedotlenienie, a oczywiste jest, że po urodzeniu będzie czuć się znacznie lepiej.

Oczywiście, operacja musi być profesjonalna obsługa ze starannym przestrzeganiu technologii jej wykonania, a co najważniejsze, na czas, czyli gdy stan płodu nie jest znacząco pogorszyła lub istnieje tylko zagrożenie dla jego zdrowia.

Istotą operacji kleszcze i płodu odpylania jest za pomocą specjalnych urządzeń tworzy dodatkową siłę, aby wyodrębnić płodu kanału rodnego.

Różnica między operacjami nie jest tak dużo w drodze wydobycia płodu, ale na tym, że kleszcze mogą całkowicie zastąpić działań generyczne (eliminując potrzebę prób) i ekstrakcji próżniowej uzupełniać tylko własnych siłach matek. Dlatego też, gdy napięcie jest przeciwwskazane w czasie porodu (to się dzieje, gdy wady serca u kobiet w ciąży, OPG-zatrucie ciążowe z wysokim ciśnieniem krwi, nadciśnienie, i tak dalej. D.), na koniec drugiego okresu porodu nałożone kleszcze. Z osłabieniem siły roboczej i groźby niedotlenienia płodu mogą być wykonane zarówno z tych operacji.

load...

Usuwanie głowy płodu nie, jak się czasem sądzi, aby rozciągnąć szyi płodu i rdzenia kręgowego urazów, ponieważ położenie głowy płodu w miednicy jamy płodu pasa barkowego jest w jego najszerszej części i nie doświadczać przeszkód w ich rozwoju.

load...