Klasyczny przepis na zupę rybną z łososia

Zawartość:

Ucho to tradycyjna polska potrawa, którą wytwarza się w starożytnej Rusi. Gotować zupę może wynosić od wielu ryb, takich jak rzeki i morza. Szczególnie smaczne ucha uzyskane z ryb i łososia, jesiotra rodziny, więc nawet w Rosji wolą gotować zupę z czerwonej ryby: biały jesiotra, łososia, jesiotra, łososia, jesiotra gwiaździstego i innych. Ale najsmaczniejsze są zawsze uważane zupa z łososia.

load...

Obecnie istnieje wiele przepisów na zupy z czerwonej ryby, na przykład, z dodatkiem kaparów, seler, por, śmietana lub kwaśną śmietaną. Wszystkie z nich mają nic wspólnego z klasycznym zupy i tym podobne, a raczej do zwykłej zupy rybnej. Konwencjonalne ucha – jest intensywny, skoncentrowany bulion rybny, który musi być jasne, w drugiej – mieć wyraźny rybi smak, a dodatkowe składniki, takie jak seler, włącz swoje ucho do zupełnie innego naczynia.

Ucho łososia jest nie tylko dobry smak, ale jest również użytecznym danie dietetyczne.

Łosoś jest bogata w różne minerały i witaminy są przydatne. Jego łatwe do czyszczenia, przetwarzania i oddzielić od kości, a okazuje się, że sam delicious ucha każdej części ryby.

Zupa Przepis jest bardzo prosty i nie zajmuje dużo czasu, ale mimo to, zupa udoskonalenie czerwonych ryb sprawia, że ​​nadaje się zarówno do normalnego obiadu rodzinnego i przyjmowania gości. Oprócz łatwości i szybkości przygotowania, zupa jest zaletą, że wszystkie produkty można znaleźć w lodówce, więc nie fantazyjne składniki i przyprawy przełożyć potrawę do kategorii „dobrym rozwiązaniem, gdy goście są na wyciągnięcie ręki.”

load...


Powrót do spisu treści

Kluczowe składniki

Potrzebne są następujące składniki do zupy klasycznej receptury:

  • Cebula 1 szt.
  • Marchew 2 szt.
  • Ziemniaki 2-3 szt.
  • Stek z łososia 300-350 gr.
  • Sól
  • Cytryna
  • świeżego koperku
  • Przyprawy

Ta zupa przepis nie przewiduje dodatkiem różnych przypraw, takich jak pietruszka, tymianek i chmielu-suneli, to wystarczy kilka liście laurowe i ziele angielskie mielony. Można to zrobić bez liść laurowy, jak w tym przepisie daje oryginalny smak cytryny.
Powrót do spisu treści

Krok po kroku do gotowania zupy z łososia

Wcześniej należy traktować z ryb. Z oczyszczonego ryby, usunąć skórę i usunąć go z kości.

Będąc przygotowana, oczyszczone i cięcia wszystkie inne składniki, możliwe jest do dostarczania wody do gazu. Skórki cebuli cięto na cztery części tak, że w dolnej części pozostawał związany i rozkruszone podczas procesu gotowania. Marchew pokroić w krążki i cebuli z gotowanymi na małym ogniu. To będzie głównym składnikiem światła bulionu. Warzywa w uchu nie tylko daje mu znaczącą walory smakowe, ale także są odpowiedzialne za strony prezentacji naczynia, więc wszystko musi być bardzo starannie plasterkach. Ci, którzy wolą bardziej intensywny i skoncentrowany bulion może być przygotowany wcześniej go z ozdobami ryb i głowy.

Filtr ten brzeczki nie jest konieczna, ponieważ jest i to z przezroczystego wyglądu. Ale jeśli ucho nie przygotowuje bulion warzywny, a resztki ryb, konieczne jest, aby spuścić bulion.

W następnym kroku cięcia ziemniaków. Istotne jest, że ziemniaki są przyspawane szybko, więc lepiej go wyciąć w małych i średnich kostkę. Po przecięciu ziemniaki do garnka przechodzi do reszty warzyw.

Następujące składniki – filet z łososia. Konieczne jest również do cięcia kostki, które mają być średniej wielkości ryb w inny sposób rozpadają się podczas gotowania. Ryby gotować wraz z warzyw tylko kilka minut, ponieważ łosoś gotuje się bardzo szybko. Gdy brzeczka zaczyna wrzeć, to konieczne jest dodanie soli. Jeżeli po wrzenia ryby utworzona piana, to oznacza to, że białko jest trawione z jego bulionu. Dla bardziej estetyczny wygląd muszą być usunięte.

Gotować zupę trzeba zakończyć przygotowanie ziemniaków, ale dlatego, że jest cięty drobno, do wszystkiego o wszystko idzie, co do zasady, nie więcej niż 15 minut.  Na koniec cebuli z formy usuwa się, że spełnia swoją rolę – dała potrawie jego smak i zapach. Daj ucha napar przez kilka minut, a można przenieść na boisko.


Powrót do spisu treści

Karmienie na stole

Twój „delicious” życie wyłącznie w Twoich rękach, dlaczego nie tylko do gotowania, ale także do zgłoszenia należy traktować twórczo. Dla klasycznego dostaw, potrzebujemy tablicy zupy, cytryny i ziół.

W głębokim naczyniu rozplanowany kawałki warzyw i ryb, wszystkie wypełnione bulionu i urządzone z cytryną i koperkiem.

Lemon daje ucha niezwykły smak, świeży i lekko kwaśny. Ryby są bardzo lubi cytryny, a więc w uchu to połączenie jest również ważna. Plasterki cytryny cięcia, w zależności od ilości porcji.

Kolejny „przyjaciel” dań rybnych jest kopru. Nie służy tylko jako ozdoba, ale również wskazuje na smak ryb.

Te rybacy uważają, że ucho musi koniecznie być „dym”. W domu, aby osiągnąć ten efekt nie jest łatwe, ale możliwe. Jeśli lubisz smak, to nie jest tajemnicą. Po ugotowaniu trzeba spalić liść laurowy i zanurzyć na kilka minut na patelni. Ucho zdarza się tak, jakby po prostu usunięte z ognia.

Klasyczna zupa łosoś jest gotowy. Prosty przepis – pyszny smak. Bon appetit!

load...