Klasyczny fason w stylu – dużo przepychu z niczego

Zawartość:

Ubrania w stylu klasycznym jest uważane za punkt wyjścia dla wszystkich trendów mody. Jest to fundamentalne podstawy mody i jest bardzo popularny wśród tych ludzi, którzy odkryli tajemnicę klasycznego obrazu: elegancja w prostocie.

load...

Odzież damska styl Classic – neutralny, powściągliwy praktyczność, ale często projektanci kierują klasycznych linii, tworząc żywe, niezapomniane obrazy. Na tym polega paradoks klasyki. Taki styl nie jest potrzebna, ale raczej nie tolerują przesadzone dekoracja, krzykliwe ekstrawagancji, nadmiar i różnorodność uznać na niego. Surowe linie, prostota i minimalizm – to główne cechy, które odróżniają sylwetki klasycznego stylu, ale jak taki konserwatywny kierunek w ubraniach nie może stracić swoje znaczenie w dzisiejszym nadzwyczajnym, szokując świat mody?

Historia klasycznym stylu ubierania ma głębokie korzenie w angielskiej purytanizmu, więc często jest to sposób ubioru ma drugą nazwę – Puryzm. Purytanizm jest filozoficznego ramki odniesienia promujący mieszanie ludzi wyrażonych potrzeb zachowaniem zewnętrznego do minimum. Oznacza to, że jeśli teraz ubrania można uznać niemal ekspresyjna forma wypowiedzi, styl klasyczny nałożyć „veto” na różnego rodzaju ekscesy.

Podstawowe tendencje w klasycznym stylu odzieży

Klasyczne stroje charakteryzują się dużą pokorą, prostotą kroju i stylu, jednak ten minimalizm jest w stanie wyróżnić Części uwodzicielski kobieca postać, nie dając mu nienależne erotyzmu. Puritan strój ucieleśnieniem odrobiną wyrafinowania, intrygująca tajemnica, to właśnie z tych powodów, że tak wiele znanych kobiet preferujących klasykę.

load...

Warto pamiętać, legendarny wyrażenia Koko Shanel: „Jeśli jesteś uderzony przez piękno każdej kobiety, ale nie może sobie przypomnieć, co miała na sobie – tak była doskonale ubrana”. To powiedzenie jest jak żaden inny może mieć wpływ na głębię swej lojalności, jeśli chodzi o klasykę.

Więc, co jest najbardziej charakterystyczne dla odróżnienia klasyczny styl w osobnym kierunku:

 • Połączenie prostoty i elegancji mistrzowskim cięcia, zdolność, aby położyć nacisk na postaci kobiecej, stając się niepozorny strój;
 • Stosowanie drogich, reprezentacyjnych materiałów, które są wysokiej jakości, wykonane w standardzie zgodnie z najlepszymi tradycjami. Historia klasycznego stylu ubrania bardzo często wspomina prim materiał tweed;
 • Subtelne, wyciszone, często w pastelowych odcieniach kolorów. Nacisk kładzie się na powściągliwość;
 • Odrzucenie ciężkimi zasłonami, kombinacje różnych materiałów na fakturze. Nie używaj krzykliwe fanaberie i flirty łuki;
 • Nadmierne cięcie proste sukienki i garnitury, klasyczny styl ubioru ewoluowała i prawie nie wprowadzać innowacje w projektowaniu modeli specjalnych;
 • Obuwie koniecznie wykonane z naturalnych materiałów, może być różny wykończenie ze skóry lub zamszu wysokiej jakości. Modele butów są również wyróżnia tradycyjnych rozwiązań „pięta Czółenka średniego wzrostu, nie więcej niż 7 cm, nie krzykliwe kolory i krzykliwe ozdoby;
 • Moderowania Akcesoria dopuszczalne uzupełnienie wizerunku naturalnych, drogich produktów raczej proste kształty bez dodatków, na przykład, nitki lub perłowe kolczyki.

Klasyczny styl, czyli jak nie stać się „czarna owca”

Teraz czasopisma rzadkich damskie pokazać w stylu klasycznym. Spowodowane jest to coś innego niż złożoności takiego autentycznego ataku z łatwością erotycznych jasności lub niedbalstwa, które tłum wybiegach największych domów mody i sklepów.

Klasyczny faktycznie nie zmienił się od czasu jego powstania. Kolory, dźwięki i style od dawna są ustalone i dobrze znane. Jednak prawo do korzystania z niektórych rysunkach, może to być: pas głównie monochromatycznych kolorach – czarno-biały, tradycyjnych szkockich klatce (ponownie przypomnieć Prim angielskich Puritan Classics), czasami można znaleźć choinkę.

Zauważ, że obraz tła, jeśli jest, oczywiście, nie ma kolor wyróżnia się w klasycznym stylu odzieży, powinno być możliwe wyciszenie dzwonka i małe rozmiary. Kolor zachęcani monotonna, może to być głębokie zielone lub niebieskie odcienie, ziemisty brązy, a jeśli ubrania są obecne jasne kolory, to najprawdopodobniej, z przewagą szarego lub beżowego pastelowym odcieniu.

Wydaje się, że można przeprowadzić bardziej konserwatywny niż to wszystko, jednak nie jest szczegół an_2y, który bije pod tym względem rekordy waga – buty. Pomimo licznych prób wprowadzenia projektantów w różnych klasycznych i odświeżyć go (na przykład, obejmować szpilki i buty), „Czółenka” byli niezwyciężeni. Dla tych modeli nie jest standardowym stworzony przez nikogo innego niż Coco wybitne, twórca wielokolorowych buty łodzi, której palec kontrastujące z ogólnym tle buty, takie modele często mają wspaniałe koronki.

Możemy symulować szafę w tradycji klasycznej

Sukienka

Wybierając styl ubierania się, kobieta, przede wszystkim, musi być wyraźnie świadomy celów, dla których będzie ona służyć jako strój, a co emocje minie. Nie zapomnij o staranny dobór stroju do typu budowy ciała. Po tym wszystkim, klasyczny strój specyficzny w swej prostocie i nie zawsze jest właściwe. Biorąc pod uwagę wszystkie te opcje i funkcje, można stwierdzić, że wybór dość czasochłonny proces Puritan sukni. Skromność – to rodzynki, jest głównym hasłem tego stroju.

 • Kolorystyka jest bardzo stonowane odcienie, ale nie pogrzeb, no jasne kolory, nie wspominając o śmiałe wydruki lub gry z kolorem;
 • Nieobecność draperie i kombinacji różnych tekstur tkaniny niedopuszczalność stosowania cekinów, pręty i inne skutki;
 • Korzystanie z bardzo wysokiej jakości materiału, nie syntetyki, tylko naturalne, tradycyjne tkaniny w połączeniu z wysoką techniką szycia i zwięzłość cięcia;
 • Styl ubierania sugeruje surowe linie, minimalna dopuszczalna odsunięcie od sylwetki ciała.

Długość jest regulowana w zależności od pory dnia. Rano – to przewaga długości midi, pora dnia na obiad lepiej wybrać sukienkę pastelowych średniej długości, można zrobić mały akcent na pasie z pomocą cienkiego paska. Sukienka dla środowiska pracy lub spotkań biznesowych zakłada obowiązkowe użycie pończochy i formę najbardziej zwięzły. Najlepszym przykładem tego, jak połączyć i stworzyć Puritan szafa może stać brytyjskie czasopisma, co stanowiło styl odzieży dla kobiet w stylu klasycznym. Tu widać wyraźnie, że prostota – to także elegancki.

Suknie wieczorowe są doskonale cięcia, reprezentacyjny i pozornego strój solidności. Co dziwne, ale to jest dopuszczalne i głęboki dekolt i seksowny dekolt, odsłaniając plecy, nie jest przeciwwskazane również cięte, otwiera uroczo eleganckie nogę. Oto ona w całej okazałości – styl klasyczny. Odzież damska taka próba będzie utrudniać tatty T-shirt i dżinsy.

Kostium

Jeśli chodzi o tworzenie klasyczny obraz za pomocą kostiumu, nie można pomóc w wyobraźni pojawiają tweedowe modeli wykonanych w najlepszej tradycji angielskiej. Należy określić niektóre z cech klasycznego doboru kostiumów:

 • Po pierwsze, płaszcz i spódnica powinny być proste cięcie dokonywane w jednym rozwiązaniu konstrukcji. Długości spódnicy i kolan lub kostek z małe nacięcie na boku lub z tyłu. Kurtka powinna być aż do górnej trzeciej lub połowy uda. Kolorowe przyciski muszą pasować ton materiału kombinezonu;
 • Po drugie, koszula powinna być kilka odcieni jaśniejszy niż kombinezonu. Jeśli ten warunek nie jest spełniony, należy ograniczyć się do bluzki w identycznym kolorze z tonu, ale w różnej fakturze. Dopuszczalna aby dokończyć obraz elegancki jedwabny szal;
 • Po trzecie, jest to dopuszczalne, aby zastąpić klasyczne spódnice spodnie. Jeśli pobyt w tej wersji, najbardziej udane połączenie jest ciemny dno i lekki top. W zależności od rodzaju rysunku, wybierz spodnie typu: Obecny będzie wyglądać spodenek rur;
 • Po czwarte, po prostu bluźnierstwo będzie mieszanka klasycznej kurtki i bluzki ściśle z codziennych dżinsów. To połączenie nie jest dozwolone ze względu na nadmierną elastycznością dżinsy: oni po prostu nie pasują do wyrafinowania i prezencji klasycznym kroju.

Panie, wygląd elegancki i wyrafinowany, i mogą być w prosty kostiumy, klasyczny obraz – wyraźne potwierdzenie. Pozwól sobie na luksus czasami – na pobyt „proste”, a w prostocie urok Gain. Legendarny trendy Koko Shanel powiedział kiedyś: „Aby być innowacyjnym cały czas jest niemożliwe Chcę utworzyć klasyki.!”.

load...