kłamstwa i wymówki męskie: wyeksponować i wyciągnąć wnioski

Leżą wszystkie – to prawda. Ale w swoich podstawowych kłamstw może być inna. Jest jedna rzecz, aby powiedzieć, że wygrał ten drań ukradł mi pieniądze, z drugiej – na pokrycie innych trafiając policji drogowej nielegalne. Można leżeć na dobre, a to jest możliwe uszkodzenia. Jeśli facet leży dziewczynka nie spać ze zdziwieniem, że jest jedna rzecz, ale jeśli boi się spalić zdradę – to coś zupełnie innego.

load...

Zawartość:

Ale to wszystko kłamstwo! Należy pamiętać. A jeśli w jednym przypadku do ciebie, moja droga, po prostu trzeba się do „sytuacji wiatrowej na wąsy”, z drugiej – będzie musiał dokonać poważnych wniosków. W skrócie, dumalku wtyczki i miej oczy szeroko otwarte, jeśli chcesz usłyszeć więcej niż to, co zostało powiedziane.

Nie żałuję pieniędzy, to po prostu nie pasuje Ci

A nawet jeśli to idzie, ale co głupiec wyłożyć taką drobnostkę, która w wyniku zostaną utracone w szafie? Bądź mądry dziewczynę i uświadamia sobie, że po prostu wyciska pieniądze, ale bądź mądry i wie, że oszczędność – nie zaciskają i godność, która jest po drugiej stronie „bachelor” życie przyniesie dobre owoce do swojej rodziny. Ale tu ważne jest, aby dobrze wyglądać w taki sposób, aby nie przegapić – Nagle ostatni redneck, zamiast „Economist”.

load...

Nie patrzyłem na nią!

Czy facet patrzeć na Bentley Continental, z Skoda Octavia? Oczywiście, że tak! Czy kupi go do codziennego użytku? Prawdopodobnie nie. Co nazywa cię bogini, to nie znaczy, że nie będzie podnieść oczy do nieba. Widok patrząc z baldachimem nieba, nie będzie trwać od siebie. Dlaczego pytam to? Jakbyś się nie patrzeć na pięknych ludzi. Nie ma problemu, jeśli jest to wspólny intuicji, ale nagle szukał zastępstwa dla ciebie? W obu przypadkach, zapytać go, dlaczego on patrzył na nią, to nie jest konieczne. Ale wyniki są ci potrzebne.

Mmm, jak pyszne!

Może to być prawdą. Ale tylko wtedy, gdy gryzie z rąk nie jest to pierwszy raz, i czuje się ciężki wzrok, pod którym kryje się podstępna „Dobrze, powiedz mi, co jest smaczne, powiedz to!”. Wyłącz przerażenie, a będziesz wiedział, czy należy kontynuować, aby nauczyć się gotować lub po prostu poprawić. Jeśli celem – dostać komplement – zapomnieć o tej rady.

Głupie, oczywiście, to nie jest tak!

– Wszystko było zupełnie inaczej, prawda?

– Oczywiście prawdą! Dlaczego miałbym coś ukryć?

– Prawdą jest, prawda?

– Prawda, prawda, moje głupie!

Jest na ogół bez komentarza.

Przykro mi, że nie zadzwonił – był bardzo zajęty

Jeśli słyszysz te słowa, nie można wątpić, niski poziom jego znaczenie dla niego. To naprawdę mogło być zajęte, ale istnieje bardzo niewiele takich przypadków, które miały dobrze, tylko cały czas, aby jeść i pić, ani razu, nie mówiąc już o tym mówić połączeń. Chłopaki te dni może spaść zaledwie kilka lat, ale lubią udawać, że wszystko ssać je w taki surowy złom prosto tygodni. Zadzwoń zawsze jest czas. Po 2 minutach i połowę lub nawet 30 sekund. Najważniejsze – pragnienie – wszystko inne jest kłamstwem.

Lubię swój brzuch!

Ale to nie znaczy, że musi wzrastać: Dość tego. Całkowicie banish tłuszczu z brzucha może być wszczęte jedynie w kult sprawności. Jeśli nie należysz do tych, nie można się martwić o tym zasohnesh na boczku. Najprawdopodobniej nie znasz podstaw prawo, aby pozbyć się tłuszczu, co oznacza, że ​​”rozwijających się” brzucha, ponieważ czyjeś współczucie dla niego za wszelką cenę.

0.

Czy kiedykolwiek okłamałem?

A jeśli raz skłamał, albo raczej był narażony, potem żałuje i nigdy nie robić! Nie, nie! I pytanie, które wkłada się do badania wody. I nagle gdzieś jeszcze spałam, a teraz wszystko rozplanowane. A jeśli coś powiedzieć, to nie oznacza, spanie i wszystko ok!

To takie słodkie – trochę prawdy i meta w tym samym czasie, więc trudno, jeśli nie zakończy się prawdy. Aby uniknąć, prawidłowe zmian – jest to niemożliwe. Aby pogodzić? Nie trzeba! Lepiej jest słuchać i zapamiętywać, zapamiętywać i analizować, analizować i podejmować decyzje.

Ivan Sopiga

load...