Kira Plastinina: Życie i praca

Zawartość:

Kira Plastinina – młody polski projektant, córka bogatego biznesmena, udziałowcem spółki „Wimm-Bill-Dann”. Nawet w młodym wieku dziewczyna lubiła malarstwa, był zainteresowany w świecie mody. Ona wynaleziona niezależnie model myślenia poprzez każdy szczegół wszystkich szczegółów, od stylu ubierania, wybór tkanin i wykończenia wykończenia. W pełni zrealizowane i stać się prawdziwym pro Cyrus pomagał ojcu Sergei Abramowicz.

load...

Twórczy sposób

W 2006 roku ojciec Kiry zatrudniony zespół specjalistów, którego zadaniem było stworzenie sieci sklepów, która następnie stała się sprzedać ubrania zaprojektowane przez jego córkę. Po dwunastu miesiącach dziewczynka wydała swoją pierwszą kolekcję, a jury znalazła najbardziej obiecujących młodych projektantów mody Polsce. 14 marca tego samego roku, drzwi otworzyły butik jednomarkowych nazwie Kira Plastinina.

Na początku przyszłego sukcesu leżał. Następnie Plastinina „zrobione” z największych centrów handlowych w Kazachstanie, Polski, Białorusi i Ukrainy, Armenii i Azerbejdżanu. Specjalnie zatrudniony ludzi opracowanych dla każdego koncepcji boutique „studio styl”, w tym usług graficznych twórców. To każdy kupujący wchodząc do sklepu, bo mogą liczyć na profesjonalną pomoc w wyborze konsultanta modna.
Według informacji z Wikipedii na rozwój marki w Polsce, a także do przeprowadzania marketingowe Spółki oraz ustanowienie przedstawicielstwa w Chinach, co sprawiło, krawiectwo, Sergei Plastinin spędził około $ 35 milionów dolarów. O taką samą kwotę zainwestowano w promocję marki w Stanach Zjednoczonych, gdzie oryginalne drzwi otworzyły dwanaście sklepów, które jednak były zamknięte ze względu na kryzys w gospodarce USA. Teraz kupić ubrania Kira Plastinina tylko mieszkańcy Los Angeles są w Ameryce, gdzie dwa butiki biegnie.

W styczniu 2008 roku Cyrus czekał na kolejny sukces. Swój pierwszy międzynarodowy debiut jako projektant – zaprezentowała swoją kolekcję na Fashion Week AltaRomaAltaModa Rzymie i został wyróżniony jako najlepszy młody talent. Kolejny krok w Twojej karierze – uczestniczy w Mediolanie pokazuje. Publiczność zobaczyła model Malibu, zaprojektowanych na wiosnę-lato 2009. W rok później, Plastinina samoorganizacji pokazują swoje ubrania w Mediolanie, gdzie zaprezentował kolekcję o nazwie „Marzenia o Afryce”. Wysiłki Umiejetnosci dziewczęta docenione – pozwolono jej otworzyć w kącie od domu towarowego Harrodsa w Londynie i Mediolanie showroom In Style zgodził się sprzedać swoje modele. Do tej pory Cyrus jest członkiem Stowarzyszenia haute couture i zużycia gotowej w Polsce oraz stałym członkiem Warsaw Fashion Week.

Dzięki ogromnych środków zainwestowanych w promocji marki, do spotkań i pokazów przyjść Plastinina światowych gwiazd show biznesu. Tak, jej biuro odwiedził Britni SPIRS, aw przedstawieniu jednego z kolekcji zaangażowany modelu Karlie Kloss. Na temat roli bohaterki Kira Plastinina reklamy został zaproszony przez George’a M. Jaggera i akcja promocyjna z Paris Hilton udało Kira ojciec dwóch milionów dolarów.

load...

Młody projektant mody łączy studia w Szkole angloamerykańskiego do pracy w spółce Sergeya Plastinina. Stało się oficjalna projektant polskiego projektu „Star Fabryka-7”, gdzie, według doniesień mediów, poznała swojego nowego chłopaka. Odwiedzili restaurację, pojawiła się na imprezach publicznych, pojechałem na wakacje za granicą. Jednak to, co relacja między parą w tej chwili nie jest dokładnie znana.

Projektant Kira Plastinina oczy

Dopiero na początku 2017 roku było ponad 120 butików pod marką Kira Plastinina na całym świecie: w Polsce, USA, Białorusi, Włoch, Filipin, Chin i Wielkiej Brytanii. Ta część garderoby, w słowach projektanta, to burzliwy mieszanka różnych stylów – ART, glamour, sportu, miasto – i należy do segmentu średniej ceny (rynek masowy), skierowanym do młodych, modnych i aktywnych dziewcząt z piętnastu do dwudziestu pięciu lat.

Pomysły Kiry – jest podstawą wszystkich modeli, więc Plastinina nadaje ton i nastrój swoich zbiorach. Jak sama zaznacza, że ​​rozwija ubranie „sam”, czyli szyć co chciałaby nosić. Tylko po to określa ideę i kierunek, zespół doświadczonych specjalistów – pilarki projektantów – zaczyna tworzyć nowe modele, natomiast stale konsultacji z Kirą. Bezpośredni krawiectwo wykonane w chińskich fabrykach, z którym umowa została zawarta w swoim czasie. A stamtąd kolekcja przybyć w sklepach.

Jasne sukienki nieważkości, eleganckie tuniki, koszule, t-shirty i topy, dżinsy różnych stylów, ozdobione kryształkami, długich i krótkich, krętych i wąskich spódnic – to i wiele więcej będzie w stanie odebrać każdą fashionistka butik Kira Plastinina. Zapewnia również buty, torebki i akcesoria. Polityka cenowa jest skierowany do młodych ludzi, więc średnio rzeczy kosztować około $ 30-40.

Według Kiry, ona przede wszystkim – mody, a później znana. Więc ona była częścią spraw twórczych i finansowych zna jej ojca. „Wkrótce zaczął rysować, zbiera szkice, aby przełożyć je na tkaninie i ubierać swoje lalki Teraz szyć rzeczy, które chciałbym nosić najwięcej – .. Oryginalny, jasny i wesoły w naszych butikach każdy klient będzie znaleźć produkty dla siebie Vintage spódnicę. Stylowe kurtki, obcisłe strój będzie idealny dla klasycznego stylu i niegrzeczne dziewczynki będą mogły ubierać się w złote kurtki, skórzane kurtki i kombinezony denim. Ponadto, w swoich sklepach, staraliśmy się stworzyć świąteczną atmosferę. Zmęczony po dziewczynka zakupy mogą rozwijać być na kanapie lub oglądać telewizję, czytać czasopisma, słuchać muzyki, a jeśli ona potrzebuje porady lub porady, a następnie przyjść z pomocą specjalnie wyszkolony sprzedawca „- mówi Cyrus.

Biografia Plastinina – bajka ze szczęśliwym zakończeniem. Wielu uważa, że ​​jest to „dziewczyna taty”, która stała się sukcesem tylko ze względu na pieniądze moich rodziców. Oczywiście, odegrała znaczącą rolę: zespół profesjonalistów, finansowana kampania marketingowa zebrało się jego ojciec znaczy. Jednak prawdziwy projektant talent jest odczuwalny we wszystkich swoich modeli. W najbliższych planach dziewczynek – studium w London School of Arts and Design, i oczywiście tworzenie nowych kolekcjach.

load...