Kim jesteś, Haley Pomeroy?

Zawartość

Dr Haley Pomeroy my – autor bestsellera o następnym metabolizmu destylacyjnej. Dlaczego po wszystkim cierpienia wokół tłum, jedzenie 500 kalorii i utrata wagi. Nie, nie chcę wyglądać jak najmądrzejszy we wsi, ale jeśli naprawdę mikrokalorii i nie ma utrata masy ciała, spadek wszystkich książek i blozhiki instagramchik i pobiegł do endokrynologa. To nie jest „wyleczony” z białkiem przemian węglowodanów, do której łagodnie, ale stanowczo popycha dr Pomeroy.

load...

W najlepszej tradycji „dostigatorstva” Haley obiecuje nam, że w ciągu 28 dni zostanie przywrócony metabolizm, dzięki czemu możemy mieć to, czego chcemy i przestać przybierać na wadze. Tak, a dookoła nie będzie jednorożce i tęczowy połysk. Chłopaki, nawet gimnastycy sportów elitarnych nie jeść „, co chcą”. Muszą uznać cukierki, ciasteczka, aby nie przybrać na wadze pusty. Trenirovochki tam przez chwilę, a nie jak mamy z wami. A 3 sesje dziennie. Tak, z barami, poziome paski, lina, skoki, akrobacje i obowiązkową „pompowanie” na siłowni. Więc może to robią to tylko dlatego, że Haley nie czytać?

[Powrót do spisu treści]

Podstawowe zasady metabolizmu destylacji przez Pomeroy

W najlepszych tradycji rewolucyjnej diety, książki, autor zachęca nas do zatrzymania liczenia kalorii. Argumenty, oczywiście, godne uwagi – nie wszystkie produkty są równie przydatne, a kalorii pączka nie jest tym samym, że, na przykład, awokado lub lnu krakersami. Obliczenia podać przybliżony wynik, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nie wszystkie wchłania. A niektórzy producenci żywności ignorować połowa jej składników ostygnięcia ZOZhnoy pieczenie, jakby za nimi nie są przestrzegane surowe organy regulacyjne.

W ogóle, szacunki kalorii i prawdy, czasem zginać. Tu siedzą całkiem na randkę, a potem … przynieść stek, a nie jeść z apetytem, ​​ważysz to pierwszy i wyjął telefon nagrać. W sytuacji, z datą, radzę nie wstydź się – to nadal wyskakuje, które można oglądać, myśleć i spędzać czas na siłowni częściej niż babki na naleśniki. Więc lepiej jest nie do ukrycia, a potem mają szansę poważnie zrujnować swoje życie próbując ponownie zanurza, ciążących na piwo, piłka nożna w telewizji i weekendy w domku z grillem.

load...

Drugi kluczowy punkt – to konieczność przestrzegania mocy ułamkowej. Powodem jest to, „jak zwykle”. Cóż, nic nowego, to samo ognista opowieść o „metabolizm”, który jest jak ogień potrzebuje opałowego stale. Albo przerwano.

Trzeci – odmowa kofeiny i używek. Tutaj autor argumentuje swoje stanowisko poprzez fakt, że nasz ulubiony napój wpływa na hormonalną tło i przyczyniają się do nieprawidłowego funkcjonowania nadnerczy. Z drugiej strony, musimy poważnie zaangażować się w kawie być pijany ich wyczerpania. Ale, szczerze mówiąc, wiele zrobić w kulturze amerykańskiej. Tak, i popijając spalaczy tłuszczu, dla większego wigoru i iskry z oczu. Mamy problem z kawą nie jest tak wyraźny, jesteśmy bardziej kulturowo i historycznie „na herbatę”, ale jednak. Nie możesz być całym diety ani pierwszy ani drugi.

Po czwarte – to będzie konieczne, aby angażować się w aktywności fizycznej. Dieta jest cykliczny, w każdej fazie naszej zalecanej aktywności – cardio, siły czy joga z rozciąganiem, dlatego możliwe jest zastąpienie

Masażu

. Po piąte – do jedzenia żywności ekologicznej. Te, w których 1-2 składniki stworzone przez naturę, a nie bandą barwniki, środki konserwujące i Bóg wie co jeszcze.

Po szóste – nie możemy wykluczyć grup produktów, a także przełączać je w szczególny sposób, aby przyspieszyć metabolizm.

Po siódme – twaróg i produkty sojowe są wyłączone dla całej populacji. Soy Haley dopuszcza jedynie wegan. Cóż, mądry wyjaśnienie estrogenu wstawić się jeszcze wiedzą o wielkiej mocy twarogu, psując płaskorzeźby piękne ciała.

[Powrót do spisu treści]

Zasady diety dla Pomeroy

To jest nasz stary znajomy białkowo-węglowodanowy naprzemiennie. Nie jest to jednak tak nazwana. Bo wygląda bardzo romantyczne i tajemnicze w ogóle. Więc pierwsze 2 dni jesz ziarna i warzywa oraz niektóre białka. Jeśli policzyć, okazuje się, że coś takiego carbo-loading w klasycznej Bucha. W ciągu najbliższych 2 dni – jeść tylko białko i warzywa, podobnie jak w „suszenia-obwarzanek” z 40 gramów węglowodanów.

Dobra wiadomość – białko może być prawie każdy. Źli – warzywa nie zawierają skrobię warzywa. Poniższe 3 dni jeść białko, warzywa, trochę owoców i trochę ziarna, a także wprowadzić w diecie dużo zdrowych tłuszczów. Awokado, łosoś, siemię lniane są mile widziane

Brzmi znajomo, przynajmniej dla tych, którzy siedzą na przemian białek uglevodonom. Jedyną różnicą jest to, że używki są zabronione i surowo trzeba mieć, w gryzącym węglowodanowych dni tylko jeden owoc, zamiast rozciągania dozwolone białka do 5 posiłków.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie zwykłe, aż dojdziemy do zaleceń dotyczących aktywności fizycznej. A potem po prostu święto zaczyna – w dniach węglowodanów trzeba zrobić cardio, ale w low-carb – moc. Ponadto zaleca się jeden dzień w tygodniu władzy dla „początkujących”. To jest udowodnione za pomocą badań, nie jest bardzo obiecujące, jak i pod względem zachowania mięśni – czy raczej nie wstecznej. Więc ciekawych zaleceń, będzie to wymagało dalszych badań.

[Powrót do spisu treści]

Doświadczenia z

Internetu. Ale opinie Pomeroy diety niesamowite. I stracił na wadze, a jedzenie i ogólnie dobrze zrobione. Zastanawiam się tylko, jakby ktoś udało się liczyć kalorii i makroskładników? Oto na moich wielkości porcji pozwoliło mi przyszło około 1400 kcal. To, oczywiście, zabawy i smaczne, jakbym leżał na kanapie bez indywidualnego konkretnego zawodu, ale 5-6 godziny aktywności fizycznej dziennie nie jest jakoś bardzo pasuje. Więc osobiście mój metabolizm przyspieszyć tej diety nie będzie dokładna. No, może dla zalecanego poziomu aktywności (z 3 treningi tygodniowo i rasslabuha masaż zamiast 4 minuty) to będzie działać.

Ogólnie rzecz biorąc, dr Haley prostu napisał kolejną książkę o tym, jak jeść mniej z całym szacunkiem i miłością do ludzi. Ale to, co robimy na diecie, prawda?

Elena Selivanova

load...