Kilka wskazówek na spacer z dzieckiem w silnym mrozem

Nasze poczucie możliwości ciała dziecka i niespójne, aby umieścić dziecko na ulicy, jak ustalić, co zimno jest dość małe, głupie dziecko, lub niektóre porady na temat wszystkiego, co związane z zimnem i dziecka.

load...

Jeżeli temperatura na zewnątrz jest poniżej 13 – 14 stopni, nie warto zaryzykować i pójść na spacer. Cokolwiek może być ciepłe ubrania dla dzieci, proszę mi wierzyć, że wciąż jest w niebezpieczeństwie zamarznięcia. Jako dziecko oddycha zimnego powietrza, bez konieczności podgrzewania go w nosogardzieli, nawet kosmków, które znajdują się w nosie i chronić ciepłe wdychane powietrze. W bardzo niskich temperaturach, ale również zamrażać i zamieni się w coś podobnego sople i mogą ogrzać sople? Jak powinno być nic.

Upewnij się, że dziecko będzie mieć suche stopy, a co dziecko nie było mokre. Ponieważ pocenie się chłodzi ciało znacznie szybciej niż suche. A ponieważ ciało dziecka może być znacznie szybciej schładza i chory. Jest to bardzo łatwe do ustalenia, kiedy dziecko jest zimno, w każdym przypadku, ani wygląd wylewki, jest zimno lub ciepło, ta pewność jest źle. Twarz dziecka może być blada, ale jest to również zwodniczy odpowiedź, pożądane jest, aby dotknąć tył głowy lub klatki piersiowej, jeśli intratny oznacza ciepły dziecko i dobrze. Ale jeśli czujesz, że jest zimno, rzucić wszystko i szybko do domu. Twoje dziecko jest bardzo zimno.

Domy zdecydowanie powinien postąpić właściwie z opuszczonego dziecka, to nie miałoby żadnych konsekwencji.
Pierwsze dziecko zmienia swoje ubrania, dają herbatę z cytryną, mleko z miodem dawania jest surowo zabronione, że dziecko nie poci, owinąć go i dać trochę ciepło dziecięcego.

load...
load...