Kilka wskazówek, jak szybko i łatwo schudnąć

Zawartość:

Zdecydowaliśmy się zrobić to, aby schudnąć? Wtedy najprawdopodobniej chcą wiedzieć, jak schudnąć szybko i łatwo, ponieważ w tym przypadku zawsze chcą uzyskać szybszy efekt może być. I jak najszybciej chcemy dać kilka rad, które pomogą Ci zaoszczędzić czas: nie siedzieć na diecie! Utrata wagi z ich pomocą jest podana nie jest tak łatwo, ale psychicznie mogą być bardzo trudne do zniesienia. Zaproponujemy Ci bardziej zdrowe sposoby dzięki którym można schudnąć dość szybko, a co najważniejsze, bezpieczne – rozpocząć utraty wagi już dziś!

load...

Jak szybko i bezpiecznie schudnąć

Główny wskaźnik dla których trzeba będzie poruszać – to kalorii. Jeśli spalić 500 kalorii więcej niż jeść w ciągu dnia, a następnie tydzień, powinno stracić około jednej do dwóch kilogramów. Dlatego, jeśli chcesz schudnąć jak najszybciej, wystarczy mniej jeść i wykonywać więcej. Nie jest to nowość, ale to naprawdę jest najbardziej uniwersalny wzór do szybkiego i zdrowego odchudzania!

Na przykład, jeśli jesz 1050 do 1200 kalorii dziennie, a ćwiczenia w tym samym czasie co jedną godzinę każdego dnia, można stracić 1,5 do 2,5 kg w pierwszym tygodniu zajęć. Ale to jest bardzo ważne, aby nie wyciąć kalorii nawet więcej – będzie to niebezpieczne dla zdrowia!

Ograniczenie soli, zbyt, pomaga stracić na początku, większą wagę, ale ta strata będzie występować w przeważającej części ze względu na płyn, a nie tłuszczu. Jeśli więc zdecydujesz się stworzyć diety dla utraty wagi, a następnie słuchać rad dietetyków. Oni powinni zminimalizować spożycie skrobi, ale nadal jeść cukru i tłuszczu zwierzęcego z mięsa i produktów mlecznych. Do szybkiej utraty wagi, to polecam skupić się na owoce, białka jaj, produkty sojowe, pierś z kurczaka (bez skóry), niewolnik, skorupiaki, produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu i chude mięso.

load...

Oto kilka wskazówek:

 • Jeść warzywa, które są bogate w błonnik – sprawiają, że czujesz syci.
 • Pij dużo czystej wody.
 • Spróbuj usunąć z domu zakazane produkty, które mogą Cię sprowokować.
 • Staraj się być zawsze zajęty czymś, żeby nie dotrzeć do jedzenia tylko dlatego, że jesteś znudzony.
 • Jedz tylko z płyty i po prostu siedzi przy stole. Nigdy „pasites” w pobliżu lodówki!
 • Nie opuszczaj posiłków.

Prowadzić dziennik żywności – zapisz się do wszystkiego, co jeść w ciągu dnia. Pomoże to, aby zwrócić uwagę na dodatkowych przekąsek i jest bardzo dobrze zdyscyplinowany. Pamiętnik jedzenie – bardzo skuteczne narzędzie do utraty wagi!

Ponadto, jedzenie czegokolwiek, można nagrywać co czułeś, zanim zdecydujesz się jeść. Miałeś zły, byłeś smutny lub nudzi? Bardzo często zwracamy dużą uwagę na jedzenie i kalorii, gdy chcemy schudnąć, a nie zdają sobie sprawy, że nasze emocje są bezpośrednio związane z odżywianiem. Jeśli widzisz, że emocje odgrywają masz dużą rolę w przejadanie się, spróbuj zwrócić się do dobrego psychologa. To może być bardzo pomocne w poszukiwaniu innych sposobów, które mogą pomóc w radzeniu sobie ze swoimi uczuciami.

Ćwiczenia dla szybkiego odchudzania

Nadszedł czas, aby przejść! Utrata wagi nie jest możliwe bez aktywnego trybu życia. Badania wielokrotnie przeprowadzane przez ekspertów w utracie wagi, pokazać, że można schudnąć szybko, jeśli masz umiarkowane ćwiczenia codziennie przez godzinę. Bardzo przydatne ćwiczenia cardio i wytrzymałość. ćwiczenia cardio spalić dużo kalorii, dzięki czemu są idealne do szybkiej utraty wagi. Następnie należy podłączyć kilka godzin tygodniowo treningu siłowego.

Jeśli nigdy nie zaangażowane w takim szkoleniu, w tym przypadku masz jakieś przewlekłe choroby lub zbyt dużej wagi, a następnie, przed rozpoczęciem takich badań, należy skonsultować się z lekarzem. Będzie to sprawdzić, jakiego rodzaju obciążenia organizmu jest gotowa znieść bez szkody dla zdrowia, a powie ci, co tempo ćwiczeń jest właśnie dla Ciebie na tym etapie. Jeśli się bez odpowiedniego szkolenia trwa zbyt długo i ze zbyt dużą prędkością, nie można tylko pogorszyć ich stan, ale również uruchomić ryzyko wystąpienia kontuzji.

Jednym ze sposobów, aby szybko zwiększyć intensywność treningu – tzw trening interwałowy. Ten krótki lampa o wysokiej intensywności na przemian z bardziej miękkiego tempie; Ta przemienność można powtarzać w całym treningu. Trening interwałowy pozwala zużywać więcej kalorii, bez konieczności korzystania z napięciem stałym wszystkich swoich sił. Z biegiem czasu, jesteś uzależniony, a im dłużej można utrzymać tempo, tym łatwiej będzie Ci spalić więcej i więcej kalorii.

Niektóre słowa nie są na korzyść diety

Wiemy, jak może się wydawać kuszące, aby schudnąć z dietą, zwłaszcza jeśli zważyć zbyt dużo i nie wykonywać jesteś przyzwyczajony. Słyszeliście wiele o gwiazdach, które straciły na wadze za pomocą diety, a wyniki można zobaczyć na własne oczy, oglądając telewizję. Należy jednak pamiętać, jeśli wynikiem stosowania diety wydaje się zbyt dobre, to jest mało prawdopodobne, że to prawda.

Prawdą jest, że cięcia kalorii poniżej 1050 – 1200 dzień niebezpieczne dla zdrowia, a w ogóle jest nieproduktywne. Musimy moc przenieść jak najwięcej, bo to jest poprzez ruch może schudnąć bardzo szybko. Kiedy jesz za mało, na pewno stracić tłuszcz; ale można również stracić cennej masy mięśniowej, i to jest najgorsze, co można zrobić dla siebie, bo to spowalnia metabolizm i sprawia, że ​​jeszcze trudniej proces zwiększania intensywności i czasu trwania treningu.

Wszystkie rodzaje diet Państwa na niepowodzenie. Wszakże żaden z cienkiej i ładniejszej Gwiazdy nabył swoje zaktualizowane wygląd tylko kosztem głodu. Wszystkie z nich są aktywnie korzysta różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne na cellulit oraz obowiązkowych wizyt siłowni i basenów. Dlatego nie należy polegać tylko na metodach pasywnych odchudzania. Cuda się nie zdarzają, a piękny rysunek można kupić tylko za pomocą wszystkich środków, aby osiągnąć cel.

Plan odchudzania w tygodniu

A teraz będziemy zapoznać się z an_1em działania, z pomocą których można naprawdę zwymiotować do dwóch kilogramów tygodniowo – bez głodu i wszelkiego rodzaju tabletek odchudzających. Nie oferujemy państwu „one-metody-która-pasującej do wszystkiego”; uważamy, że jest prawdopodobne, aby wybrać sobie punkty an_1u, które są najbardziej odpowiednie dla Ciebie i Twojego stylu życia. Zalecamy, aby wybrać co najmniej cztery punkty od tych, które są zalecane przez dietetyków i specjalistów fitness.

Ważne jest, że osobiste an_1y obejmują elementy odnoszące się zarówno do odżywiania i aktywności fizycznej. Jeśli chcesz uzyskać jak najlepsze rezultaty, należy wybrać więcej niż cztery punkty. Im więcej wybierzesz, tym więcej wagi do stracenia, a tym bardziej wspaniały jest twoja postać w przyszłym tygodniu.

 • Pij tylko wodę

  Sport i napoje energetyczne, soki owocowe, lekkie piwo zawiera do stu kalorii na porcję. Jednak te napoje nie spełniają potrzeb swojego ciała, jak uczyni to jedzenie tej samej zawartości kalorii. Inne ciecze mogą zawierać duże ilości sodu i węglowodanów, co prowadzi do zatrzymania wody w organizmie, co za tym idzie większą objętość ciała.

  Woda ma również żadnych kalorii i węglowodanów i prawie nie zawiera sód, co czyni go idealnym napojem. Jak dziwne, jak to brzmi, pomaga pozbyć się nadmiaru wody w tkankach. Ponadto, prowadzi do szybszej przemiany materii. Jeśli „borek” pić czystej wody, dodać do swojego gustu poprzez cytryną lub listkami mięty.

 • Wprowadzić zakaz białe pieczywo i makarony

  Wyeliminowanie tego tygodnia, i biały ryż. Proste węglowodany są zawarte w tych produktach są trawione bardzo szybko, pozostawiając uczucie głodu, a ty ryzykujesz zaczynają przejadać.

  Zamiast jeść te produkty całego ziarna chleba, jak to możliwe i zastąpić je warzywami. Tak, wymień kanapki sałatka z kurczaka z kurczaka i smażonymi ziemniakami – surówką z marchewki lub gotowane na parze kalafiora. Złożone węglowodany z warzyw są trawione powoli, więc pozostawać dłużej syci.

 • Wykonywać ćwiczenia cardio przez 30 minut dziennie

  Wszelkie ćwiczenia kształcące układu sercowo-naczyniowego, promować spalanie tłuszczu. Ale można spędzić więcej kalorii, jeśli nie ćwiczenia, które wymagają wielokrotnego mięśni. Poza tym będzie można schudnąć z tych ćwiczeń, można zauważyć, jak wiele bardziej smukły i piękny będzie twoje ręce i nogi, a wszystko twoja postać będzie wyglądać znacznie więcej podtyanutoy.Ne pewności co do skuteczności treningu interwałowego!

 • Wypić kawę na godzinę przed treningiem

  Jest to jedyny wyjątek od napojów. Kawa z dodatkiem odtłuszczonego mleka (co stanowi około 11 kcal) lub kubek czarnej kawy (całkowitych kalorii 5) przyczynia się do zwiększenia spalania tłuszczu podczas ćwiczeń.

 • Dance „ćwiczenia”

  Oczywiście, aby połączyć się z pragnienia partnera, aby schudnąć nie powinno być jedyną motywacją, ale w rzeczywistości seks jest naprawdę bardzo dobry pomaga spalić tłuszcz. Staraj się utrzymać taką pozycję, kiedy może być szczególnie aktywne. Na przykład, w pozycji „kobieta na górze”, można spalić do 144 kalorii w pół godziny! Ponadto, seks jest bardzo sprzyja produkcji endorfin, które pomogą Ci pokonać głodu.

 • Zrobić 36 pompek i rzuca

  Zrobić trzy zestawy 12 ćwiczeń każdego dnia. Push-upy, aby pomóc bardziej piękną górną część ciała, podczas gdy rzuca się „wyostrzyć” pośladków i ud. Upewnij się, plecy i nogi pozostają prosto podczas pompek, przyczyni się do lepszego napięcia mięśni. Ponadto, można zwiększyć obciążenie mięśni podczas ataków, jeśli trzymać się rękami wyciągniętymi w kierunku hantle.

 • Sen o pół godziny więcej niż zwykle

  Te dodatkowe 30 minut, czy śpisz pięć godzin lub osiem, można odświeżyć się na tyle, że będziesz czuć się wesoły i przy mniejszej ilości pokarmu. Innymi słowy, nie będzie mieć więcej cukru w ​​poszukiwaniu energii w godzinach porannych. Dłuższy sen poprawia również metabolizm. A jednak – nie będzie w drugiej połowie dnia czuć się zmęczony i nie będzie skłonny do pominąć klasy w siłowni.

 • Pozbyć się uzależnienia od smaczne

  Nie daj się odpusty w postaci chipsów przed telewizorem lub czekoladowy deser po obiedzie. Pomoże to odjąć kilkaset kalorii z diety. W tym przypadku organizm nawet nie zauważy ich braku – nie będzie mieć głód.

 • Użyj Szorty do odchudzania

  Użyj go ciągle nie jest konieczne, ale jeśli chcesz uzyskać szybki efekt, a potem uciekać się do takich spodenek jest rozsądna.

 • Uwzględnić w codziennej diecie ryb, zwłaszcza łososia

  W takich środków spożywczych pakowanych w składniki odżywcze, które wzmacniają mięśnie i dać skórze zdrowy blask. Niektórzy dietetycy twierdzą, że spożywanie łososia żywności (bez względu na to, w jaki sposób przygotowuje się w tym samym czasie) może nawet przyczynić się do zaostrzenia kontur twarzy!

 • Czy przysiadów. Kulturyści wykorzystać te ćwiczenia przed zawodami, bo pomóc, aby mięśnie bardziej elastyczne. Czy 3 zestawy 12 brzuszków, aby zacisnąć mięśnie brzucha, pośladki i nogi.
 • Jeśli nie podoba to, co masz wypukły brzuch, spróbuj biorąc anty-obrzęk. Pozbycie się pęcherzyków gazu w jelitach może zapewnić płaski brzuch. Oczywiście, jeśli jest to normalna waga i zwykle około pasów zaciskowych.

Skomponować indywidualny an_1 i schudnąć w zdrowy sposób!

load...