Kilka skutecznych wskazówek, jak mają orgazm

Zawartość:

Seks jest niezbędnym elementem naszego życia. Jego jakość zależy nie tylko nastrój, nastawienie psychiczne, ale także zdrowia. Każdy z partnerów chce uzyskać największą przyjemność z intymności, ale kiedy ludzie łatwo osiągnąć orgazm, to płeć piękna nie jest takie proste. W tym artykule, będziemy wam jak mieć orgazm dla kobiety o tym, jak uzyskać maksymalną przyjemność, o rodzaju orgazmu i istniejących nieporozumień.

load...

Seksuologów w nie każda kobieta może Liczne badania wykazały, że doświadczenie przyjemności podczas seksu. Niektórzy mają orgazm od czasu do czasu, a niektórzy nie czują, że miałem. Mniej niż pięćdziesiąt procent kobiet osiągnąć najwyższą przyjemność metody klasycznej, podczas gdy inni muszą być stosowane do tego dodatkowych metod (sex zabawki, Masturbacja, etc.) lub symulować orgazm.

Zdolność do odczuwania przyjemności podczas seksu u kobiet zależy od wielu czynników. Pierwszym z nich jest, oczywiście, działania partnera – z bardziej doświadczonych i taktowny szanse, aby uzyskać pożądane przez człowieka zwiększa przyjemność. Jednak twoje uczucia do swojego partnera również odgrywają dużą rolę – ukochana kobieta chce silniejszej dotyk i pieszczoty ulubione ręce i usta dostarczyć dużo więcej zabawy. Nie jest tajemnicą, że seks z ukochaną osobą jest zawsze bardziej żywe i zmysłowe, co za tym idzie, prawdopodobieństwo osiągnięcia orgazmu z kochankiem powyżej.

To wpływa również wiek kobiety. Często doświadczenia seksualne nie zależy od wieku: niektóre są seks w wieku piętnastu lat, inni – w wieku dwudziestu pięciu lat, ale fizjologia nie został odwołany. Wybierz swoją seksualność kobieta osiąga około trzydzieści lat. Plus dojrzała kobieta może lepiej zrozumieć swoje ciało, wie czego chce, w jaki sposób i jak długo.

Kiedy ludzie pierwszy ważny (nie kocha oczy) i zachowanie partnera, kluczową rolę odgrywają kobiety znacznie większy zestaw czynników. Ważne uczuć, nastrojów, ustawienie, słodkie słowa, a nawet zapach. Wszystko rodzi się w pierwszej kolejności w głowie. Nawet ostatnia kłótnia z partnerem może nałożyć negatywny wpływ. Na początek dobre (i to nie tylko gra wstępna) prawdopodobieństwo, że będzie doświadczenie intymności podczas orgazmu jest o wiele wyższa.

load...

Rodzaje kobiecego orgazmu

Orgazm kobiety, w przeciwieństwie do mężczyzn, towarzyszy bardziej wyrazistego wrażeń, plus cała płci pięknej są zdolne do wielokrotnych orgazmów, a ludzie są pozbawieni takich przywilejów. Według seksuologów, żeński orgazm jest podzielone na trzy rodzaje: łechtaczki, pochwy i innych narządów.

Orgazm stymulacji łechtaczki można otrzymać przez palce partnerskich, języka lub masturbacji. Aby przeżyć orgazm pochwowy, trzeba stymulować pochwy fallusa, wibrator lub palców. Częstsze i bardziej intensywne, takie stymulacja tych dziwnie krótszy orgazm. Z mniej intensywnej stymulacji orgazmu zwykle jest ona jaśniejsza i trwa dłużej. Non-płciowego orgazm można doświadczyć podczas namiętnym uścisku, pocałunki, pieszczoty, czyli bez stosunku. W tego typu orgazmu może nie każda kobieta, ale jednak jest to możliwe.

Kobieta ma orgazm trwa średnio trzynaście sekund do dwudziestu pięciu, czasami czas ten może wynieść do minutę. Gdy wielokrotne orgazmy ekstazy mogą być przechowywane przez dziesięć minut – przyjemność we wprowadzaniu nieopisany stan błogości rolkach fale niemal bez przerwy.

Różnice między pochwy i łechtaczki orgazm

Łechtaczki orgazm jest bardziej jak ulgi stres, relaks – to nie jest długi i nie towarzyszy mu super-jasne doznań. Od orgazmu pochwowego, jak można i stracić przytomność. Każda kobieta, którą przebiega inaczej – Objawy mogą się różnić, ale zauważyłem, że po prostu nie pójdzie. Orgazm pochwowy obejmuje całe ciało, a to może trwać bardzo długo. Czuję przypominają rollercoaster – wtedy rosną, osiągając swój szczyt, trochę uspokoić, a następnie ponownie spieszyć się, podnosząc do góry szczęścia.

Jak rozumiemy, że masz doświadczenie orgazmu pochwowego? Najczęstsze objawy orgazmu są lekkie drżenie w całym ciele, lekkie drętwienie lub nawet osoby, dreszcze, zaczerwienienie twarzy i szyi, szum w uszach, zawroty głowy. Zmiany można zobaczyć w oddychaniu – staje się płytki i przerywany. To objawia zmysłowe uczucie – może wystąpić jeden z tych objawów lub kilka na raz, a może będzie też jakieś inne uczucie, bo wszystko jest bardzo indywidualne w tej materii.

Dlaczego ciało zachowuje się tak? Dzieje się tak dlatego, że mózg podczas orgazmu nie można go (ciało) kontrola. Plus, organizm dostaje impulsy spowodowane przez skurcz mięśni pochwy. Po takiej rozkoszy u kobiet przeznaczono specjalną hormonu oksytocyny, korzystny wpływ na układ nerwowy – zaczyna czuć się chronione i staje się bardziej zrelaksowany. Ona również wzmaga poczucie troski i zaufania do partnera relacje stają się bardziej harmonijne. Oczywiście, człowiek po seksie w żadnym wypadku nie powinien odwrócić się do ściany lub zostawić, bo podniecenie seksualne u kobiet nie przechodzi tak szybko, jak to ma.

Błędnych przekonań na temat kobiecego orgazmu

Kobiety, podobnie jak mężczyźni, chcą uzyskać maksymalną przyjemność podczas seksu. Dziś temat kobiecego orgazmu aktywnie dyskutowane w Internecie – panie dzielić ze sobą porad, doświadczeń niektórych sztuczek. Jednak nie wszystkie wskazówki są równie skuteczne. Po pierwsze, wszystkie kobiety jest unikalna i pomaga orgazmu jednej do drugiej nie jest odpowiedni. Po drugie, wśród tych wszystkich porad i wielu nieporozumień. Powiemy wam tylko o najczęściej spotykane.

  • Stosunek płciowy powinien być wystarczająco długi,

Uważa się, że im dłużej człowiek posiada, tym większe prawdopodobieństwo, że kobieta będzie doświadczenie orgazmu. Niewielka część prawdy w tym, ale nie możemy ignorować faktu, że seks ze może stać się maraton sport i po prostu stracić atrakcyjność, która daje przyjemność i partnerów.

Najwybitniejszym orgazm kobiety można doświadczyć w ciągu pierwszych pięciu do dziesięciu minut. Jeśli seks trwa dwadzieścia minut lub pół godziny, staje się monotonna. Oczywiście, po takim wysiłku męski orgazm jest całkiem możliwe, ale będzie to miało przypominać słaby wybuch wrażeń i daje niezapomniane emocje. Jeśli wolisz długo kochanie, to nie powinien zaniedbać gra wstępna – będą trzymać emocje na długi czas.

  • Bliżej do orgazmu człowiek powinien poruszać się z większą siłą

Innym nieporozumieniem jest to, że gdy kobieta zaczyna mieć orgazm, człowiek musi poruszać się szybciej i powodują bardziej dotkliwe „wstrząsy”. Jednakże tak nie jest. Wręcz przeciwnie, powinien on poruszać się wolniej i bardziej miękkie podczas orgazmu partnera. Wiele kobiet twierdzi, że podczas doświadczeń masturbacja bardziej żywe i intensywne orgazmy niż kiedy intymność z mężczyzną. To dlatego, że, pieszcząc się na własną rękę, może lepiej poczuć skurcze pochwy i kiedy zbliża się orgazm osłabić dotyk, koncentrując się na swoich uczuciach.

Kiedy człowiek zaczyna wejść z pełną siłą w penisa swojego partnera, że ​​nie pozwoli jej poczuć pulsowanie pochwy i uzyskać pełną przyjemność z przeżywania doznań podczas seksu. W ten sposób pozbawia się wielką przyjemnością, bo bije z siłą penisa nie jest w stanie odczuwać coś innego niż własnych doznań. Jeśli człowiek będzie poruszać ciszej, co delikatne i rytmiczne drżenie, to pomoże swoim partnerem doświadczyć jasny intensywny orgazm, a on dostanie wielką przyjemność z jej pulsującym pochwy.

  • Partnerzy powinien orgazmu jednocześnie

Równoczesny orgazm można doświadczyć, co do zasady, tylko jeśli masz dużo czasu razem i spał dobrze sobie nie wiedząc. We wszystkich innych przypadkach będzie lepiej, jeśli pierwsza kobieta by go zakończyć. W przeciwieństwie do mężczyzn, a nawet mieć orgazm, kobieta nie traci zainteresowanie tym, co się dzieje i będzie nadal, dopóki stosunek partner skończy. Wciąż drżąc po orgazm pochwy staje się bardziej wrażliwe na ruchy penisa i może obejmować nowej fali zmysłowych doznań.

Jak mieć orgazm

Brak satysfakcji podczas seksu czasami powoduje kobietę do kwestionowania jej seksualności. Można nadal dręczą wątpliwości lub symulować orgazm, ale lepiej jest próbować zmienić tę sytuację. Szukać pomocy u terapeuty seksualnego lub seksuologa nie odważą się wszyscy, więc zebraliśmy w tym artykule najbardziej skutecznych wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć orgazm i tym samym pozbyć się poczucia niezadowolenia i irytacji.

Nie udawaj

Kobiety z natury są znakomite aktorki – może udawać obojętność, zaskoczony, radosne, urazy, a nawet udawać się bawić w łóżku. Symulowanie przyjemności seksualnej każda kobieta nie jest zaznajomiony ze słyszenia. Niektóre z nich są tak umieszczone w roli, która nie jest w stanie odróżnić prawdę od orgazmu odtwarzane. Kto robi to, aby zadowolić kochankę, a ktoś – nie wydają desperacką lub lodowaty dziennik.

Udawać aktorkę lub dać upust uczuć Real – wybór jest na pewno do ciebie. Dopiero teraz wielu nie wie, że taka symulacja może uniemożliwić orgazmu naturalnie. Fakt, że jego udawania zapobiec mózgu, który, nawiasem mówiąc, to najważniejszy narząd płciowy, skoncentrować się na odczucia doznawane podczas intymności.

Podczas symulacji, wystarczy tylko myśleć o tym, co sprawia, że ​​partner w tej chwili, bo tylko w ten sposób będą mogli udawać się na czas i przedstawiać pożądanych emocji. Na tym polega jeden z powodów, dlaczego nie czerpać przyjemność z seksu. Najważniejszym warunkiem orgazmu są oparte na fakcie, że twoje myśli i twoja uwaga powinna koncentrować się wyłącznie na odczuciach doświadczyłeś.

Jeśli chcesz osiągnąć dużo pożądany początek orgazmu, trzeba najpierw nauczyć się koncentrować się na swoich uczuciach podczas intymności, a nie patrzeć na pewnym obszarze narządów płciowych, co sugeruje, że ekspozycja na niej będą mogli wzmocnić swoje uczucia. Oczywiście, istnieją takie obszary, ale wszystkie wysiłki będą daremne, jeśli nie umieścić rzeczy w głowie, bo to jest mózg przede wszystkim odpowiedzialny za uzyskanie przyjemności.

Nie myśleć o niczym oprócz swoich uczuć

Jeśli genitalia miały żadnego związku z mózgu, to nie byłoby przyjemności z seksu, nawet z lekkim pobudliwości organizmu. Nasz mózg jest „ośrodkiem przyjemności” i jest w pełni odpowiedzialny za doświadczonego przyjemności. Jest nawet w stanie zrekompensować niewygodne i nieudolnym partnera. Oczywiście, nie oznacza to, że należy ignorować niezdolność mężczyzny do przyniesie Ci przyjemność. Tylko nie zapomnij, że zdolność do skoncentrowania się na odczuciach może zdziałać cuda i doprowadzić do orgazmu.

Nawet jeśli twój partner jest prawdziwy profesjonalista we wszystkim, co dotyczy seksu, orgazm w tym samym czasie, nigdy nie można doświadczyć, jeśli nie nauczyć się słuchać własnych uczuć i ich dostrzec. Wszystko zaczyna się od naszego mózgu i orgazm w tym – to nie zależy od wpływu na strefy erogenne. Prawdopodobnie zauważyłeś, że kiedy masz dobry nastrój, a następnie dotykać partner może budzić Cię popęd seksualny. Ale w złym nastroju, kiedy twoja głowa jest zajęta z negatywnymi myślami, nawet dotykając stref erogennych nie wywołuje żadnych emocji.

Mimo bliskości może i musi myśleć tylko o swoich uczuciach, skupić się na nich, a nie martwić się o stylizacji włosów i jak wyglądasz w chwili obecnej. Ale nie powinniśmy się powiesił na jak doświadczyć maksymalną przyjemność – w pogoni za nim tęsknisz cichą błogość pieści i całuje partnera. Śledzić swoje uczucia, ale być rozluźnione, cieszyć się każdą chwilą.

Mężczyźni nie martw się o tym, jak wyglądają podczas seksu, dlaczego nie pójść za ich przykładem – nie bój się, że trzeba będzie zabawną twarz lub niezgrabne ruchy. Bo nie ma nic do tego, jeśli słuchać swoich uczuć. Jeśli chodzi o intymności, nie wahaj stosowne – po prostu cieszyć się sobą.

Zbadaj swoje ciało

Aby przeżyć orgazm kobiety, czasami trzeba dokonać pewnego wysiłku. Na przykład, aby zbadać ciało i zbadać jej reakcję na intymnych pieszczot. To pozwoli Ci zobaczyć, jakie odczucia wystąpić, gdy zbliża się do szczytu rozkoszy, objawy, które poprzedzają satysfakcji seksualnej.

Według seksuologów, najlepszym sposobem na studia ciało kobiety i jej reakcje – jest masturbacja. Jeśli jeszcze nie próbowałem, ale teraz, być może nadszedł czas. Ten masturbacja nie powinna całkowicie zastąpić życia seksualnego – to tylko jeden ze sposobów, Twój zasób wiedzy, który można używać od czasu do czasu. Jeśli masz wątpliwości co do swojej seksualności i zdolność do orgazmu, starają się masturbować. Jeśli przynajmniej raz doznają przyjemności podczas masturbacji, to jesteś w porządku.

Po zbadaniu ciała i jego reakcji na intymnych pieszczot, łatwiej będzie zrozumieć i poznać ich odczucia podczas orgazmu. Być może masz doświadczenie go wcześniej, to po prostu nie było tak jasne i dlatego nie zauważył jej objawów. Jeżeli znasz swoje ciało, podobnie jak pięć palców, będzie można łatwiej zarządzać swoimi uczuciami – znaleźć właściwą pozycję, wybierz rytm, ruchy władzy i głębokość penetracji penisa.

Działać

Nie trzeba czekać na partnera, a kiedy wreszcie znajdzie odpowiednią pozycję, albo podjąć odpowiednie tempo. Chcesz przeżyć orgazm kobiety – Spróbuj się znaleźć taką pozycję, w której większość swojego doświadczenia. Nie bój się być aktywna i poruszać się.

Lepiej kontrolować swoje ciało podczas intymności, a zatem zwiększyć prawdopodobieństwo osiągnięcia orgazmu postawy pozwala „jeźdźca”, kiedy jesteś na górze i wybierz żądane tempo ruchu i głębokość penetracji. Dodatkowo w tej pozycji wygodnie stymulować obszar łechtaczki – można to zrobić samemu lub zaufać partnerowi. Poproś partnera, aby wycisnąć lub szczypta w czasie z ruchami pośladki – dzięki stymulacji zakończeń nerwowych zlokalizowanych w okolicach miednicy, w pochwie zmienia się ciśnienie, co przyczynia się do jeszcze większego podniecenia.

Oko w oko

Oczywiście, z zamkniętymi oczami łatwiej jest skoncentrować się na swoich uczuciach, ale czasami kontakt wzrokowy może zdziałać cuda. Spróbuj użyć podczas pozycjach seksualnych, w którym można obejrzeć sobie w oczy. To może być klasyczną pozycję misjonarską, czyli „jeźdźca” – chude partnerowi w klatce piersiowej, Nestle piersi do jego ciała, a przez większość czasu starają się utrzymywać kontakt wzrokowy. Tak będzie łatwiej dla was obu na tej samej fali i uwolnić umysł od zewnętrznych myśli. Ponadto, jeśli kontakt wzrokowy jest niemożliwe udawać – ujawnia prawdziwe emocje.

Bliżej ciała

Nie tylko kontakt wzrokowy pozwala mieć orgazm, a kontakt cielesny. Im częściej i jest w kontakcie z bliskości ciała, tym więcej emocji, a więcej zabawy. W stanie wzbudzonym, ciało staje się bardzo wrażliwa – aktywuje wszystkie zakończenia nerwowe. Pos, gdzie większość kontaktu cielesnego, dużo. Ta postawa „jeźdźca”, kiedy jesteś na górze i dociśnięty do partnera w klatce piersiowej, a na boku, gdy twój partner przytula Cię od tyłu. Można spróbować leżeć na brzuchu, a partner wejdzie cię od tyłu, gdy trzeba podnieść ciało, żeby mógł cię przytulić i swoje ciało w jak największym stopniu w kontakcie ze sobą.

Bądź szczery ze swoim partnerem

Jeśli czujesz, że nie można doświadczyć przyjemności ze swoim partnerem, porozmawiaj z nim o tym. Ale w każdym przypadku, a nie w formie roszczeń i oskarżeń! To może tylko zepsuć wszystko. Każdy człowiek chce się czuć jak łóżkiem, próżności i kobiet tuż pod ręką. Jeśli lubisz pewną sympatię, spróbuj wysłać go w tym kierunku – mówisz będziesz absolutnie go uwielbiam, jeśli nadal w tym samym duchu, ale trochę bardziej miękki / szybciej / wcześniej / dłużej, itp Gdyby nie to, co chcesz, po prostu wyjaśnić, co pieści spodziewasz się od niego, i że cię podnieca podczas intymności.

Nie wstydź się i boi. Seks jest chyba najbardziej intymną częścią naszego życia, a jeżeli tak jak tutaj, nie musisz być tak szczery i ze sobą oraz z partnerem. Punkt człowiek właściwe słowa podczas seksu lub dłoni. Pomoże to nie tylko osiągnąć zamierzony cel, ale także jeszcze bardziej pobudzają i pobudzić go. Nie powinniśmy ignorować życzenia niego.

Jeśli masz doświadczenie orgazmu, na pewno o tym opowiedzieć! Pochwały i wyrazić wdzięczność dla człowieka, zwłaszcza jeśli starał dla ciebie. Będzie to zrobić dobrą robotę sobie pytanie: po pierwsze, człowiek rozumie to, czego oczekują od niego, a po drugie, twoje słowa dadzą mu zaufanie do swoich możliwości seksualnych. Mężczyźni też ważne jest, aby czuli się mile widziani i być z siebie dumny – chcesz po seksie łagodnych słowach podziękowania, i to też. Oczywiście, nie mówimy o seksie na jedną noc, ale jeśli masz stałego partnera, nie skąpić na pochwały. Jedno „ale” – tylko wtedy, gdy masz coś chwalić.

Stymulować łechtaczkę

Stymulowania łechtaczki może być partnerem i ty. Stymulacja powinna zaczynać się od delikatnego dotyku do obszaru, a następnie okololobkovoy chrząstek. Po takich starannych pociągnięć, można przejść bezpośrednio do stymulacji łechtaczki. Zapraszam do wypukłego punktu łechtaczki i zacząć odkrywać swoje uczucia – starać się palcami w lewo, prawo, góra, dół. Eksperymentować także z rytmem ruchów. Kiedy zrozumiesz, że podniecenie rośnie, zwiększa intensywność pieszczot, ale nie za dużo, vedkozha w tej dziedzinie jest bardzo delikatna i dyskomfort może pojawić się zamiast przyjemności.

Aby doświadczyć łechtaczki orgazm podczas intymności z partnerem, spróbuj pozy, w których łechtaczka jest aktywny lub poproś partnera, aby stymulować jego wolną rękę. Doskonałym sposobem na osiągnięcie łechtaczki orgazm jest seks oralny. Partner powinien być pierwszym, lizanie po okolicy łonowej, a potem, kiedy kobieta jest bardzo podekscytowany, przejść do łechtaczki.

Trenować mięśnie pochwy

Jeśli chcesz przeżyć maksymalną przyjemność podczas intymności z partnerem, będzie pomocne, aby dowiedzieć się specjalne ćwiczenia, ćwiczyć mięśnie pochwy i tym samym zwiększenie ich wrażliwości. Ćwiczenia te powinny być wykonywane trzy razy dziennie, codziennie. Napinaj mięśnie pochwy tak, jakby próbując opóźnić oddawanie moczu. W jednym podejściu zrobić 10 powtórzeń, ale nie posiadają moc na dłużej niż 3 sekundy.

Stworzyć miłą atmosferę i sprawiają wiele

Nie trzeba specjalnie przygotować romantycznego światła świec i pić szampana. Wystarczy dobry dzień razem, czy jest to wycieczka zabawa, rozrywka, lub jakiś rodzaj emocjonalnej zapaści – aw nocy można liczyć na wielką seksu! Jeśli masz długoterminowych relacji z jednego człowieka, to prawdopodobieństwo osiągnięcia orgazmu podczas bliskości z nim może stopniowo spadać. Aby tego uniknąć, czasem jest przydatne, aby życie seksualne trochę różnorodności – może to być pewnego rodzaju cRPG z każdą historią, sex zabawki lub po prostu niezwykłym miejscu.

Mamy wspólne o wskazówki, jak osiągnąć orgazm podczas seksu – Można ich używać tylko w praktyce. Wyrzuć wszystkie ograniczenia i stereotypy – jeżeli chodzi o intymności między dwojgiem ludzi, zwłaszcza tych, którzy lubią powinny być kompletne zaufanie i wolność słowa!

load...