Kilka sekretów o tym, jak dostać facet się zakochać

Zawartość:

Niezależnie od ludzi ani powiedział, że w życiu musimy starać się być sobą, w rzeczywistości jest to niemożliwe. Wszyscy jakoś zagrać kilka ról, które zmieniają się, jeśli świat się zmienia. Każdy z nas, zwłaszcza słabszą płcią, musimy godny sposób, za pomocą którego można osiągnąć pożądany. W życiu kobiety, fakt ten ma ogromne znaczenie. Po tym wszystkim, mężczyźni zakochują się w nas nie ma, ale w sposób, który najlepiej odpowiada ich wymaganiom. Tworzenie, to nie jest tak trudne, jeśli chcesz. Zobaczmy, jak sprawić, by człowiek zakocha się w danym obrazie, i jaką rolę mogą wybrać sami.

load...

Jak znaleźć swój sposób na przyciągnięcie faceta

Przed wybraniem dowolny obraz, musisz zdecydować, z jakiego rodzaju dziewcząt jak człowiek niż inni. Należy pamiętać, że nie każda droga dla nas. A jeśli facet cute girl tak być, nie możemy w żadnym wypadku, to lepiej zrezygnować z imitację nich. Jest mało prawdopodobne, że będzie wyglądać atrakcyjnie i naturalne. To najlepszym sposobem do zdobycia Man – pozostają takie same, ponieważ byłoby to pożądane. Nie zwracaj uwagi na tego młodego człowieka? Cóż … Tak, nie ma szczęścia. Będzie gorzej, jeśli najpierw wyciągnął go do nas, a potem być rozczarowany.

Jak znaleźć najbardziej odpowiednią i najbardziej sympatyczny sposób? Jeśli przed ludźmi żąda ograniczona do dwóch lub trzech typów kobiet, dziś smaki silnej połowy ludzkości stają się bardziej zróżnicowane. Nowoczesne ludzie potrzebują nie tylko gospodyń domowych, piękne panie, skromne dziewice i posłusznych konkubiny. Przedstawiciele płci przeciwnej i pociągnął do silnych i niezależnych kobiet. W modzie kobiecej indywidualności i możliwość posiadania własnej opinii. Chociaż wcześniejsze preferencje także wciąż żyje.

Na ogół, wybór obrazu zależy od człowieka. Lub nawet liczba mężczyzn, których smaków w stosunku do słabszej płci są takie same. Te smaki i tworzą pewne wizerunki kobiet, zwłaszcza przypadające do gustu silniejszej płci. Są one dość dużo, a jednocześnie spełniają wszystkie po prostu niemożliwe. Dlatego będziemy eksperymentować i spróbować znaleźć obraz, że nasz starannie dobrany słodkie. Więc jakie typy kobiet, jak naszych ludzi?

Samice zdjęć

Przy wyborze obrazu, musimy pamiętać, że każdy z nich ma swoje zalety i swoje wady. A on jest w stanie nie tylko rozwiązać problem, jak zrobić kozła ofiarnego w miłości, ale także stworzyć dodatkowe problemy. Jednak te problemy, które mamy, jeśli ktoś, kto został więc życzenia, ale niedostępne, w końcu, wciąż w miłości? Zwycięstwo – to zwycięstwo. A nie osiągnięcie nie jest bez kosztów.

load...

Więc, jakie typy kobiet dzisiaj uwieść większość ludzi?

Wampirzyca

Jest to jeden z najbardziej uwodzicielskich bohaterek. Namiętny, nieskończenie sexy, jest on w stanie doprowadzić młodego człowieka szalonego. Pojawienie się takiej kobiecie należy podkreślić jego ogromną zmysłowością i niezwykłą seksapilu. Odzież musiał wybrać ekstrawagancki, szczery, głównie czarne. W tym przypadku, na zewnątrz czerwonymi elementami koniecznie musi być obecny. Może to być buty na wysokich obcasach, pomalowane szkarłatną szminkę lub jakichkolwiek akcesoriów. Oprócz torebek. Ją w ten sposób obejmują ogólnie niepożądane.

Główną zasadą zachowania wampira – wolność od konwencji. Te jasne damy pluć na opinię publiczną i nie mają pojęcia o sklepach spożywczych, codziennej pracy i obowiązków, aby pogratulować rodzinę na święta. Są one bezpłatne i są nieprzewidywalne w swoich działaniach i pragnienia. Zwykle człowiek, spotykając taką damę, po kilku dniach nie można nawet oddychać bez niego.

Wadą tego obrazu polega na tym, że aby pozostać w nim przez całe życie prawie niemożliwe. Rola wampira wymaga dużo stresu. Stale być na ograniczenie sił jest niemożliwe. Prędzej czy później wyczerpanie emocjonalne. Aby tego uniknąć, to lepiej na jakiś czas, aby zagrać femme fatale na jego wybrane, w celu zapewnienia wzajemności, a potem wrócić do prawdziwego życia.

romantyczny dziewczyna

Te an_1 są bardzo popularne wśród mężczyzn, którzy są zmęczeni feministek i drapieżnych busty piękności. Tworzenie obrazu, należy wziąć pod uwagę ten fakt. I uniknąć wyzwolonego sztuczki i działań kupieckiej. Musimy stać się cudownym stworzeniem, mocno wierzy w kochającego męża. Pojawienie się takiego stworzenia jest skromny, ale atrakcyjny. Romantyczna dziewczyna wiąże się w umysłach ludzi z pięknym lilia. W celu dostosowania się do tej prezentacji, styl ubierania należy wybrać czystą-kobiecy. Spodnie, mini spódnica, buty, sukienki i bluzki z głębokim dekoltem na obrazie romantycznych panienek nie pasują.

Podstawową zasadą postępowania romantyczny młodych dam – skromność i unobtrusiveness. W ten sposób człowiek nie może domagać się czegoś. Że to jest główną wadą jest jego. Z biegiem czasu, tym silniejsza płeć wzniosłe osobistości zaczynają wydawać się zbyt przewidywalne i drażnić zamówienia. Dlatego po facet zostanie przejęta, konieczne jest, aby stopniowo wyjść z obrazem i stają się bardziej wymagający i lekkomyślny człowiek;

„Jego człowiek”

To dość specyficzny obraz, który nie jest jak każdy człowiek. Jednak niektóre z dziewcząt lubił. Wygląd „jego facet” oznacza neutralność seksualnej. Dlatego należy dobrać odzież w stylu unisex. Najważniejsze, że im silniejsza płeć postrzegają nas jako przyjaciela, a nie jako kobieta. Zachowanie „faceta” pod wieloma względami jest podobna do zachowania mężczyzn. Panienka w postaci picia piwa, uwielbia piłkę nożną, biegły w tej dziedzinie i nie krzywą wulgaryzmów. Na pierwszy rzut oka, obraz ten mały ma do romantycznych związkach. Jednak one nie występują. Ponieważ kobieta-„facet” można słuchać człowieka, aby go zrozumieć i żal. Powoduje to, że tylko pozytywne emocje. I jest coś bardziej znaczące, niż tylko miłością. Miłość to przyjaźń. Jednak, aby uzyskać wrażenie nie było, należy pamiętać – sposób angażować się w „swoim mężczyzną” nie może. Ponieważ można łatwo stać muzhikovatoy Baba, który jest dozwolony tylko przyjaźń;

Przeklęty łajdak

Faktycznie, to dość zużyte, dość powszechne w dzisiejszych czasach obraz. Ale jak wielu mężczyzn i wiele kobiet niego pasować. I to nie dlatego, że są naprawdę suką, ale z powodu tego obrazu pozwala na niemal każdego stylu ubioru i zapewnia dość cyniczny w stosunku do silnego zachowania seksualnego. Najważniejsze, aby suka – zawsze wyglądają świetnie. I zachowywać się tak, jakby z mężczyznami są zobowiązani spełnić wszystkie jej życzenia. Że gnojek plus i minus obraz. Plus jest możliwość wymagać wydajność swoich zachcianek. Minus – poważny związek tylko pod pantoflem odważą się suko. Henpecked jeśli nie są potrzebne, obraz będzie prędzej czy później trzeba zmienić. W przeciwnym razie, normalny człowiek nie czekać;

Nieprzystępny dama

Ten obraz jest przeznaczony tylko silnej woli kobiety. Pojawienie się takiej pani powinna być nienagannie elegancki. Ten wyniośli, władczy pani z wielkim poczuciem własnej wartości. W jej zachowaniu wszystko mówi o wyłączności i że jest niedostępne dla zwykłych ludzi. Taka kobieta mężczyzna tylko wybrani. Faktycznie, jest to negatywny obraz. Ponieważ ludzie, którzy chcą szturmować zdobycia twierdzy, w dzisiejszych czasach nie tak dużo. Jeśli zbyt ponieść sposób nieosiągalny dla zwykłych śmiertelników pani może pozostać starą panną;

Flirt

Ten obraz z błahych, ale nie łatwo dostępnych dziewcząt z pozytywnego spojrzenia na życie. Ona – zabawna, otwarta na flirty lady, przy której zawsze jest łatwe i przyjemne. Trzeba powiedzieć, że mężczyźni z flirtuje tylko shaleyut. Ponieważ flirt piękny, przyjemny, przyjazny, a wszystko to w jednym rzędzie dokonać oczy. Plusy obrazu polega na tym, że kobieta w ten sposób, istnieje wiele przyjaciół i dziewczyny. Minusem tego jest brak powagi podejścia do stosunków mężczyzn do że z wiatrem i powierzchowne. Dlatego konieczne jest, aby wybrać się w czasie, aby to jasne, że lekkomyślność – tylko obraz. W rzeczywistości, życiowe pozycja kobiety są znacznie trudniejsze i głębiej.

Oczywiście, opisaliśmy, nie wszystkie postacie kobiece. Istnieje wiele innych. Są an_1 prudes, blondynka, efektowne damskie, intelektualistów i tak dalej … Zawsze można wybrać istniejący obraz do swoich potrzeb, chęci i charakteru. Lub można utworzyć najbardziej. Gdyby tylko to było wygodne i łatwe w generowanym obrazie. Po zaledwie Zwycięstwa męskie naturalne.


Jak sprawić, by mu się zakochać?

Stworzyliście obraz może przyciągnąć uwagę ludzi do siebie i powodują duże zainteresowanie. A teraz na swoich dalszych działań będzie zależeć od tego, czy ten interes pójdzie do romantycznego uczucia. Teraz to, co trzeba zrobić, jak zrobić kozła ofiarnego w tobie naprawdę? Zacząć działać na planie, co piszemy na dosłownie kilka kroków:

 1. Pokaż mu najlepszą wersję swojego „ja”

  Jeśli próbujesz pokazać mu, że jesteś lepszy niż jest w rzeczywistości, a następnie wyruszył na drodze do przyszłej katastrofy. Lepiej jest pokazać mu najlepsze aspekty swojej osobowości i wyglądu, kim naprawdę są nieodłączne. Spróbuj niektóre z następujących opcji:

  Dołożyć starań, aby wyglądać i ładnie pachnieć. Utrzymać włosy czyste i starannie uczesane, należy zwrócić szczególną uwagę na higienę osobistą. Uwierz mi, nie bardzo przyjemny się wokół dziewczyny, która hojnie rozlewa perfumy lub dezodorant próbując zagłuszyć zapach potu.

  Należy zachować szczególną higienę jamy ustnej opieki. Myć zęby dwa razy dziennie, używać nici dentystycznej. W ciągu dnia można korzystać z gumy do żucia lub specjalnego sprayu, aby odświeżyć oddech.

  Ważną rzeczą jest nie modne ubrania szafa jest ważniejsza czystość i schludność. Upewnij się, że są ubrane w świeże ubrania i czystą bieliznę. I nigdzie żadnych dziur, nawet najmniejszy, czyli „ukryte” w niewidocznym miejscu! Jak kiedyś powiedzieć, naszą babcię, „konieczne jest, aby ubrać się tak, że nie powstydziłby się dostać pod tramwaj.”

 2. Uśmiech

  Twoja najlepsza broń jest zawsze dostępny i całkowicie za darmo, a to nigdy nie może być zbyt wiele – to twój uśmiech! Smile tak często, jak to możliwe. I nie tylko dostać zauważył faceta. Twój uśmiech sygnały o twoich umiejętnościach komunikacyjnych, a on nie będzie tak boją się mówić do Ciebie. Jeśli masz tendencję do rumienić i obniżyć jego oczy, gdy patrzy i mówi do ciebie, a potem niech się dzieje po masz czas, aby uśmiechnąć się do niego – będziesz po prostu oprzeć w tej chwili!

 3. Być trochę tajemniczy

  Nie wiem, jak zachować tajemnicę? To łatwiejsze niż się wydaje. Oto czego zacząć:

  Nie mów mu historię swojego życia teraz. Jeśli pyta, powiedz tylko niektóre szczegóły. Jeśli miałby być obrażony lub nalegać, tylko uśmiechnąć i powiedzieć: „Może innym razem.”

  Zrób to tak, że jedno, aby dostać swoje kontakty. Zamiast dać mu swój numer telefonu lub „przyjaciół” z nimi w sieci społecznej, bądź cierpliwy. Uczynić go trochę poczekać. Na przykład, jeśli wysłał zaproszenie, należy przyjąć ten wniosek jedynie w dzień lub dwa. Jeśli napisałeś wiadomość tekstową, odpowiadać dopiero po 30-40 minutach. Podczas gdy on czeka, myśli tylko o sobie i co jesteś teraz zajęty. Fakt, że prawie nie produkowane, jest bardziej wartościowe.

  Nawet zacząć spełniać, starają się spędzić trochę czasu z dala od niego. Na przykład, przejdź do sekcji sportowych, lub na próby chóru. Ale facet nie musi wiedzieć, gdzie byłeś. Po prostu powiedz mu, że nie może przyjść na spotkanie, ponieważ będzie zajęty. I odpowiedź na pytania uśmiechnąć. Ta tajemnica daje odwołanie w jego oczach.

 4. Zawsze opuścić ją, aż chce się komunikować więcej

  Jest to tak zwane prawo niedostatku, gdzie popyt jest tworzony przez ograniczenia dostaw. Jeśli zakończyć komunikację zanim nudzi, niemal natychmiast zaczynają się doczekać następnego spotkania.

 5. Coś zrobić, aby pokazać swoją uwagę na niego

  Pokaż, że jesteś w stanie mu pomóc, nawet jeśli nie jest on z prośbą o pomoc. Postaraj się, aby ten gest nie było bardzo jasne, tak aby nie umieścić go w niezręcznej sytuacji, ale też wystarczająco jasne dla niego, aby poczuć, że jest doceniana. Postaraj się, na przykład, co następuje:

  Zachęcaj dziecko do pozostania z nim, kiedy on robi coś nudnego. Zrobi zadanie samodzielnie, nie barki część to do ciebie, a jednocześnie pracować będzie łatwiej, ponieważ będzie rozrywkę.

  Wspierać go w trudnych chwilach. Jeśli nie masz czasu, aby zakończyć pracę nad projektem, a jeśli miał jakieś kłopoty – tam, pomagając mu jak najwięcej.

 6. Być pozytywne, jak to możliwe

  Ludzie zawsze przyciąga tych, którzy starają się zobaczyć jasną stronę rzeczy. Zamiast skupiać się na opowieściach o swoich problemach lub o ludziach, którzy cię irytuje, mówić o czymś dobrym. To nie znaczy, że nigdy nie można narzekać coś w jego obecności. Każdy narzeka od czasu do czasu. Męczące po prostu zdarza się usłyszeć takich skarg stale. Whiners wszystkich kierunkach, nie zapomnij o tym.

I wreszcie najważniejsze. Nigdy nie wywierać nacisku na faceta, nie starają się mu zakochać się w tobie. Pamiętaj: to jest po prostu niemożliwe! On jest wolny, aby wybrać to, co chce. Ponadto, ludzie nie zawsze mogą kontrolować swoje uczucia. Nie na darmo mówią, że serce nie może dowodzić. Jeśli nie działa z tym młodym człowiekiem, myśleć o tym, co zasługuje na coś lepszego. Twoje prawdziwe szczęście czeka na ciebie przyjść!

load...