Kilka prezenty fitness, które nie chcą, aby jeden

Zawartość

Dziś, aby uzyskać w zwykłym supermarkecie na produkty spożywcze jest bardziej skomplikowana niż wizytę u dietetyka najmodniejszego miasta. Przejścia są zatkane, obywatele masowo zatarivatsya przedstawia różne stopnie piękna i użyteczności. Najmądrzejszy, choć kupiliśmy przyjemne drobiazgi w sklepach internetowych. Cóż, w przeszłości, przy okazji, bardzo wszystkim nie są zbyt użyteczne kawałki, wydawałoby się na pozór bardzo dobry koncert. Ten post dedykuję tym, którzy, widząc kogoś bliskiego w fitness szał, stara się dać coś bardzo niezbędne i ważne, ale często brak znaku. Nawiasem mówiąc, nie wszystkie prezenty są równie ciepłe dusza, zwłaszcza rzeczy, które są ściśle związane z naszymi bliskimi, a ich ciała postaci.

load...

[Powrót do spisu treści]

Paski odchudzanie

Zamawianie zespół reklamy „po prostu go nosić na pasie, a on spalić cały tłuszcz, który zgromadził w sobie przez 20 lat po ukończeniu studiów,” ty zdawały się wskazywać, że ciała właściciela jest nie tylko idealna, ale również, delikatnie mówiąc, nie są bardzo mądry. Naukowcy i praktycy od dawna wykazały, że noszenie takich pasów od czegokolwiek innego niż „awarii” powrót do treningu siłowego nie chroni, i absolutnie nie wpływa na szybkość spalania tłuszczu.

Alternatywa: kupon na zniżkę w klubie zdrowia lub subskrypcji spa lub masaż, bez użycia określeń „diety” i „anty-cellulit”

[Powrót do spisu treści]

Książka Ducane / Atkins, ale przynajmniej większość Lyle McDonald

Czy autor książki co najmniej dziesięć tysięcy razy guru, niewiele osób będzie miło znaleźć pod choinką następna podpowiedź pod własnym ciężarem. Wyjątkiem są wszelkiego rodzaju dziwaków miłośników czytać wszystkie wiadomości na temat utraty wagi na służbie. Książka o żywieniu możesz czuć się swobodnie dać tylko dla tych, którzy nie co najmniej śmiało pytać. Cóż, do wymiany prezentów za pomocą kiwającą znajomych wpadł Vish arkuszy.

load...

Alternatywa: dobrą powieść, a nawet okładki dla książki elektronicznej lub płatne konto w bibliotece internetowym

[Powrót do spisu treści]

Zestaw symulatorów dla stóp i rąk sklepu telewizyjnego

Pewnie myślisz, że biorcy indywidualne marzenia o stopach, dłoniach jak model? Co zrobić, jeśli poważnych entuzjastów fitness zna nic łatwiejszego pręt własnym ciężarem, jak pocisk szkolenia nie dotyczy? Daj te rzeczy zaawansowanych miłośników fitness – tak zabawne do przedostania się do krytyki, a nawet wywołać oburzenie i oszołomienie. Ale jeśli przedstawi się jak, na przykład, jego własna żona, pulchne po ciąży, można uzyskać prawdziwy dom skandal. Wyjątkiem jest znowu wniosek bliskiej osoby ma taki dar.

Alternatywa: coś neutralnego i przyjemne – zestawy kosmetyczne i słodkie drobiazgi wciąż nie został odwołany

[Powrót do spisu treści]

Mylące masażer do użytku domowego

Takie rzeczy jak dać matek i babć. Wierzcie, ale mam 4 wybracyjne „wstążki”, przedstawił kolejno teściowa, babcia z mężem własnej matki i kolegi w pracy. Sztuczka polega na tym, że jest to instrument Otrzymałem konsekwentnie będąc w normalnej wagi, a 44 Polski pokaźnych rozmiarów. Dlaczego? Podobnie, jak widać, jestem cały czas mówimy o utratę tłuszczu i miłości, aby opowiedzieć zbierana na mój newsletter. Tutaj ludzie zamknąć wdziękiem i zasugerował mi, że czas, aby uderzyć na masaż wibracyjny nadmiernej gadatliwości. Aby uzyskać więcej informacji: wszyscy dawcy przeżył i masażyści pracują na mojej szafie ubrania i wystawa osiągnięć gospodarczych. Raz próbowałem trochę rozprostować czworogłowego zdobyli, ale okazało się, że lepiej jest masażysty.

Alternatywa: płatne przez 10 sesji masażu, tylko niech to będzie coś, relaksujące, a nie wyrwane masaż cellulit, które tak lubi torturować sobie kilka pań.

[Powrót do spisu treści]

Biustonosz fitness lub bra

Jest to bardzo chciałbym dać dziewczyny i chłopaki. Pierwszą myślą, że są one niemożliwe do schlebiać, Zadar kawałek z paskami niewygodne i nie swój rozmiar miseczki. Drugi, prawdopodobnie darem wydaje strasznie seksowne. Prawda jest taka, że ​​przedmiot należy dobierać się tak, aby był wygodny, nie wcierać lub ściśnięte. Prezenty rzadko pasują, dzięki czemu jest bardzo zużyte. Jeśli chcesz, aby nadać mu to lepiej, aby wspólny dzień zakupy lub kupić bon.

Alternatywa: słodkie góry lub spodenki Jeżeli znasz rozmiar biorcy i jesteśmy pewni, że będzie ona nosić tego modelu lub kolor.

[Powrót do spisu treści]

Adidasy

Szczerze mówiąc, chciałbym zaprezentować buty dla ciężarów. Te płaskie, w której pięta nie zostanie naciśnięty po drugie staje. Kup je tylko w sklepie internetowym lub w stolicy naszego kraju w wyspecjalizowanych działów dla ciężarowców, ale doświadczenie mówi nam, że takie rzeczy są lepsze działanie osobiście. To jest na piechotę. Ale kedov Mam tylko ogromną ilość. Ci, niedoinformowani w sporcie, i staramy się przedstawić coś „Sportowy i koronek”, okazuje się być trampki. Tutaj jesteś, jeśli nie zrozumieć modele butów, to lepiej nie dać. A jednak istnieje jedna subtelna uwaga – stopa niemal bardziej indywidualne niż twarzy danej osoby, a odebrać bardzo wygodne trampki można tylko osobiście, próbując, ale nie zdalnie.

Alternatywa: kolejny certyfikat prezent lub wspólna kampania w sklepie

[Powrót do spisu treści]

Barbie hantle, gumy shock absorber, czyli mini-stepper

Wszystkie te piękne prezenty są złe, że Twój ulubiony fitnessistka nie będzie używać ich zbyt długo. Prawie każdy systematyczne Pociąg Girl „rośnie” z dwu-kilogramowego hantle treningu przez 2 miesiące, amortyzatory gumowe na wszystkich rzeczy, powiedzmy, kochanka, i mini-krokowy jest dość trudne do opracowania przyzwoitą prędkość i wybrać intensywność.

Alternatywa: płowy, zestaw naleśniki lub hantle sępy i zestaw naleśników. I zamiast stepper, jednak lepiej jest kupić dom lub eliptyczny trener … zwykły sznur, tylko silne i piękne

. Ogólnie rzecz biorąc, większość ludzi prosta dziewczyna fitness i taniec z tamburyn na „co dać cię, mój drogi człowieku”, nie zostały spełnione. W końcu, kolacja w dobrej restauracji i po prostu zapytać, nikt nie uchyla.

load...