Kilka powodów, aby myśleć mniej i bardziej zaangażowane w rysunku

Zawartość

Podczas pisania tego postu zainspirował mnie niedawnej rozmowy z klientem-pośrednika. W swoim „prawie trzydzieści,” młody człowiek uosabia nowoczesną marzenie o karierze, a nie gdzieś na Manhattanie, ale bardzo nawet w tym samym kraju. Więc to była podstawowa idea jest taka, że ​​większość ludzi nie osiągają nic w biznesie, sprawności i życie tylko z jednego powodu. Są strasznie analityczny umysł i nawyk na zawsze uporządkować korzystnych i niekorzystnych opcje. Może nadszedł czas, aby myśleć mniej?

load...

[Powrót do spisu treści]

„Och, jestem za gruba siedzieć na diecie i zrobić Fitness”

Logiczne byłoby argumentować, że jeśli postać choroby i samooceny – nadszedł czas, aby zrobić to samo kondycję i zmiany diety. Ale większość ludzi Przeczytałem tak wiele artykuły, wpisy na blogach, książki, skrawki papieru na ten sam temat, myślą, że nie ma nic bardziej trudno schudnąć z ZOZhem. O wiele łatwiej umieścić na siebie duży tłuszczu krzyż i nie radzą sobie z problemami. Jednak nic nie robi na rzecz figury rocznie plus siedzący tryb pracy lub dekretu dodaje średnio 5 kg do rzeczywistej wagi. I zamknąć sklep dla grubych ludzi.

Co robić: bardzo prosta – zacząć chodzić przez 30 minut dziennie w szybkim tempie, a nie myśleć. Nawet jeśli nic nie zmieni się w diecie, można schudnąć trochę. A tam w ogóle, upewnij się, że nie wszystko jest takie jakim się wydaje.

[Powrót do spisu treści]

„Nienawidzę cardio”

Zazwyczaj w odpowiedzi na skargę i mechanicznie bryakayu „Mnie też.” Tak, jeśli mówimy o godzinę stomping na stepper, lepiej … będą jeździć rowerem do pracy lub dobre bieganie po lesie w niedzielę rano. Po prostu jazdy godziny, a wygląd okolica. Szczerze mówiąc, typowy „kardiorutiny” na przyczyny siłowni mam poczucie niższości. Ale te same przedziały on – radości, szczęścia i latania.

load...

Większość dziewcząt z jakiegoś powodu uważają, że bez godzin cierpienia notorycznie stepper lub utwór harmonii i zdrowia nie widzą, a ta wiara – nic innego jak inny złudzenia.

Co zrobić: Ściśle mówiąc, najdłuższy rutynowe zawsze jest możliwe, aby znaleźć zastępstwo, ale to przynajmniej na krok lub iść potańczyć. Tam na pewno nie nudne. A jeśli po prostu nie lubią się pocić, iść na basen. Nie gorsze niż w tym samym elipsy, a nie ma potu spada do dekoltu.

[Powrót do spisu treści]

„W moim klubie co roku to samo”

Większość instytucji budżetowych naprawdę nie działają w ramach programu z periodyzacji, aw „wiecznego spalania tłuszczu”. Cardio oni zawsze mają obrzydliwie gładkie i długie lub bardzo odstęp, a moc – zawsze „trzymać bez wagi.” Spróbuj uruchomić na siłownię, a to daje różdżką ponownie i program zapisze 3 do 30. W przemyśle odpowiada na większość pytań, a nie na potrzeby tych, którzy są znudzeni. Cóż, jeśli ty i ja byliśmy gdzieś w Stanach Zjednoczonych, to bym ci powiedział dokładnie to magiczne słowo, a tak, to wkrótce zostanie zlikwidowane na rzecz wspierania treningu funkcjonalnego w świecie.

Co robić: iść tańczyć studio, klub jogi, sztuki walki w szkole, ściankę wspinaczkową, a także w procesie wyglądają trenazherku z tradycją. Nie może być niezbyt czyste pod prysznicem i nie jest zbyt dobre szafki, ale nadal pamięta słowa takie jak „periodyzacji treningu” i „wyników sportowych”. A tam – najlepsza impreza na świecie.

[Powrót do spisu treści]

„Nie mam siły”

Być może jesteś w typowym zakresie dorosłym życiu. Praca, dom, sprawdzić lekcje, gotowanie, sprzątanie, pranie, weekend? Czytaj od początku ze słowem „dom”. Pamiętaj, co dzieje się z końmi bardzo ciężko pracujących.? Tutaj, to tylko ona. Nie bierze karma dogonić Ciebie nieco wcześniej niż byśmy chcieli.

Co należy zrobić: Start z działań, które „zbierają” energię. Hatha joga, tai chi, jogging zewnątrz w komfortowym tempie, jazda na rowerze, taniec. Wszystkie te „kawałki” kilka razy w tygodniu są lepsze niż wiadra kawy. Stopniowo przejść od łatwych do trudnych, a „bateria” gromadzą się ponownie.

[Powrót do spisu treści]

„Aż Próbowałem, nadal nie dają do zaangażowania się w”

Szczerze? Nie istnieją okoliczności, które uniemożliwiają wstać pół godziny wcześniej i zrobić HIIT domu lub po prostu uruchomić do pracy. Jeśli masz naprawdę szalony harmonogram przeniesienia ćwiczenia rano. W naszej kulturze, na szczęście, nie jest akceptowana rozmowy, aby dostać pracę nawzajem przed 8 rano.

Co zrobić: dobrze, że nie było pragnienie, aby przespać, należy odstawić z serii nocą. Istnieją alternatywy – w każdej pracy jest czas, kiedy jest dobrze, tylko nie dotknąć. W „Office” – rano i wieczorem, przed i po. Czy freelancerów – prawie pół dnia na godzinę lub dwie, aż się obudzisz „vebsovy”. Najgorsze z tego wszystkiego jest to konieczne dla młodych matek, ale ponieważ dzieci raz w sen, prawda?

[Powrót do spisu treści]

„Nie mam czasu”

I to się dzieje. Gotowy do GOSam powinny avralny projekt w pracy, ślub i planujących ślub w 1000 i wszystko w jednym? Dlatego wierzę, że czas masz, szczerze mówiąc, nie luzem. Reszta musiała ponownie zastanowić się, jak spędzają dzień.

Co robić: wybrać dowolne ćwiczenia o wysokiej intensywności przez 12-20 minut. Nie wiem, skąd wziąć. A jeśli nie odwiedziliśmy na najpopularniejszego hostingu wideo? Zapytanie „HIIT”, jeśli tak.

[Powrót do spisu treści]

„Jestem zbyt szybko zyskuje masę mięśniową”

Bardzo wiele dziewcząt uważa, że ​​naturalny obrzęk mięśnia jest właśnie „extra masy mięśniowej”, która sprawia nam i ogólnie niekobiece „fu”. Jeśli rzeczywiście „masa” ty – zazdroszczę i podziwiam, ale nie bądź leniwy, aby przeczytać poniżej.

Co zrobić: wypracowanie planu kilka tygodni po pojawieniu się „mas” i postępuj zgodnie z diety. Najprawdopodobniej miejsce „duże mięśnie kulturysty” będzie kobiece ulga.

[Powrót do spisu treści]

„Nie mam sprzętu i możliwość iść na siłownię”

Podobno poważnie pecha – obejrzeniu mnóstwo DVD i nie mogą przypadkowo natknąć się na ćwiczenia bez sprzętu. W rzeczywistości jest to konieczne, aby wyglądać trochę lepiej i …

Co robić: wyszukiwanie słów kluczowych „Joga, Callanetics, Pilates” i będzie zadowolony. A gdy się w kształt z tymi ćwiczeniami, nabywanie aktualnie hantle, dywan czy cokolwiek to jest stosowane w swoim ulubionym DVD.

Tak mniej więcej myślenia i biznesu, a twoje życie będzie naprawdę błyszczą z nowymi kolorami. To powiem jako nominalnego otworu.

Elena Selivanova

load...