Kilka lekcji mądrości życiowej z Tatianą Rybakova

Zawartość

Mówisz: „Co mogę nauczyć dziewczynę, która nie była jeszcze 30 lat”? Przynajmniej, jak zmienić swoje zwykłe podejście do odchudzania na zdrowie. I wreszcie sukces w redukcji masy ciała. Tatiana Rybakova schudła od 105 do 53 kg, w procesie łączenia studiów wieczorem, pracy i samokształcenia. I, w przeciwieństwie do wielu „guru” 50 kg wiodących grup w sieciach społecznościowych, zrobiłem go w zdrowy sposób. Nie ma „nie jeść po 6”, „nie treniruytsya, a staniecie się jak mężczyzna” i inne jagody goji i 25 strzałów do utraty wagi. Nawiasem mówiąc, faceci, którzy w imię Tatiana próbują sprzedawać swoje płyty z „programów odchudzania” jest dość godny takiego dobrego pozwu. A informacje z Tatianą bezpośrednio można znaleźć na jej blogu i blog wideo. Niedawno przeczytałem książkę przez Tatianę, a wiesz, że pomimo oczywistych różnic w „HLS-piaskownicy”, książka mi się podobało. Chociaż tak, ja nie wierzę w szkoleniu na temat rodzajów kształtów, a 1 g białka na 1 kg masy – mały towarzysz dla uczestników obu płci, a nie koniecznie zjeść odrobinę, ale jest to z gruntu?

load...

[Powrót do spisu treści]

Aby schudnąć, trzeba wierzyć w siebie

Tatiana pisze, że nigdy nie wątpił, że utrata masy ciała kończy drogę chce. Brak „techniki 80. Wyrównał” – ona po prostu przedstawiła swoje szczupłe ciało w przyszłości, oraz zgodnie z dietą i aktywnością fizyczną.

Tatiana ogół bardzo uczciwy autor, i pisze o cebuli i grejpfruta diety, która musiała przejść. I o zemdlał, który kiedyś następnie na „utratę masy ciała w duchu stronach popularnych kobiet.” Ogólnie rzecz biorąc, droga ta dziewczyna nie była ani łatwa, ani usłana różami. Ale narzekać złe genetyki oraz fakt, że zmniejszenie masy ciała – los ulubionych, nie będziemy go zobaczyć. Więc już zebrać, i wierzę, że to możliwe. W końcu, spośród wielu, historie „przed i po”.

[Powrót do spisu treści]

Bądź sobą, to

Czy uważasz, że to proste – aby być na dyrektora szkoły nauczyciel szerszy obraz i spędzić całą wylot w 9. Klasie z wychowawcą klasy, bo dziewczyna zignorować? Wiem, że to nie jest łatwe. I to jest najbardziej „trudne” – święto, które jest zawsze z wami, aw dorosłym życiu po utracie wagi, too. Ponadto, każdy pełen nastolatek „przerw” w swój własny sposób. Osobiście mam 6 do 9 klasy były stale pełne pięści, bo na każdym zniewagę Odpowiedziałem bezpośredni cios. Więcej dorosłość, nawiasem mówiąc, musiał nauczyć się rozwiązywać problemy związane z procesem negocjacji, gdyż nie przystoi młodą damę z dyplomem Uniwersytetu przeskoczyć przeciwnika na stole z stołku w ręku i krzyczy: „. Teraz będę zrównana z ziemią”

load...

Ból i upokorzenie – są zawsze prawdziwe, nawet gdy są pozostawione w przeszłości. Tatiana namawia nas do przebaczania przestępców i po prostu iść dalej, być sobą i nie daj się powiesił na fakt, że ktoś w jakiś sposób skomentował swój wygląd. To, panie, jest godne szacunku.

[Powrót do spisu treści]

Angażować się w samo-edukacji

W Internecie milion diety. I milion historie przed i po. Niektórzy autorzy zalecają poważnie sortuje gryka, zupę cebulową i inne mono-diety dla utraty wagi. A jednak pozostać cienka. Jednak nie widzimy ich dokumentacji medycznej, i że są one zdrowe, nie wierzymy. I wiesz, że fani monodiets przegapić całą zabawę. Co wyraźnie odczytać w swoim poście o „cierpliwości”, „Nie jedź na wakacje, ponieważ nie kebab” i inne.

Czat teraz w niespokojnym morzu diety Tatyanv wybrał studia w żywieniu i fitness. A teraz on wie dokładnie, dlaczego po 6 możliwe jest też mogą mieć węglowodany. I eliminuje białka nie jest konieczne ze względu na harmonii.

Podjąć wszelkie dostępne ćwiczenia fizyczne

W imieniu łączenie pracy i nauki, po prostu zdjęli czapki do brwi. Kaptur, Tatiana Rybakova nie siedzieć na karku rodziców i nie ma fundusz powierniczy. Tak, moja droga, praca na cały dzień, piękne klienci legkovozmutimye, znane każdemu, kto pracuje w sektorze usług i universtitet. Wieczorem, 4 razy w tygodniu. To jest raczej klub fitness. Ale dziewczyna nie zostawił treningu.

Kilka razy w tygodniu ona wybiera i wybiegł na ulicę lub na rolkach. Kilka razy – zaangażowałem wideo Jillian Michaels. Ogólnie rzecz biorąc, ty też możesz. Format wideo nie jest tak, że w ciągu 20 minut można wycisnąć wszystko, co potrzebne i daje wszelkie niezbędne obciążenie interwału. I znaleźć 3 godzin tygodniowo na piechotę lub rowerem jeździć. Tak, nawet chodzić do pracy, tutaj.

[Powrót do spisu treści]

Nie spiesz

W „odchudzanie” Tatiana zajęło około 4 lata. Powiedzmy, że to całe życie? Myśl strategicznie – lepiej powoli, ale iść do celu, niż ciągle martwić o zbyt restrykcyjne przepisy, awarie, trzeba zorganizować jakąś czczo dni w morzu terminów, szukać ukrytych źródeł energii, kupić jakieś mroczne chińskie koktajle, że choć jakoś ruszyć.

Jak ona to zrobiła? Minus 500 kalorii od codziennych potrzeb kalorycznych (wzór Mifflin św Zheora można łatwo znaleźć w Internecie, szczególnie leniwych można łatwo znaleźć w Internecie jest również kalkulator na niego), a także regularne ćwiczenia. Plus domu pielęgnacji skóry.

Cóż, Tatiana diety, a jej szkolenie w zakresie rodzajów figur dla dziewcząt czytać lepiej we własnej książce. Teraz można kupić w „-Play”.

Elena Selivanova

load...