Kiedy wszyscy myśleli tylko o jedzeniu …

Zawartość

Wiem bardzo dobrze, gdy przed czekasz kilka godzin nie jest najbardziej ekscytujące w świecie pracy, a nawet … całe lato bez urlopu, nie mógł pomóc myśleć, co by zadowolić siebie. Więc jeśli, tak jak ja, jak, hm, jeść, prędzej czy później, w głowie nie sposób paczki herbatników, parującą filiżankę kawy, a nawet trzy-daniowy posiłek z pobliskiej kawiarni. Tak więc w rzeczywistości nie ma nawet 11 więcej! I ciasteczka z lunchu na ogół nie pasuje do Twojego planu odchudzania. Co robić? Można z pewnością nie „Odwrócone” – jeść jak najwięcej ciasteczek „wydać” prawie wszystkie kalorie z węglowodanów „matrycy”, a następnie resztę dnia się dusić co niektórzy półwytrawne krewetki i zielona sałata. I można próbować uciec. I niech szef nie będzie cierpieć. Nie jesteś nadal będzie działać, co?

load...

[Powrót do spisu treści]

Zabawki dla dorosłych

Ta rada około 5 lat temu czytałem w jakiejś publikacji dla dziewcząt. Zasugerowano, że zamiast jedzenia innego cukierków obsesji, nieustannie zbliża się w swojej „ekranu umysłowym” … gry przeglądarkowej opartej zabaw.

Wiesz, nie lubię gry przeglądarkowe. Ale blogi miłosne z ulicy „łuków” gwiazdy. Więc jeśli naprawdę chcesz jeść przy czasie nieodpowiednim być rozproszony przez jakąś niezbyt atrakcyjnej pracy, ja kartkować TMZ 5 minut w telefonie. Dlaczego nie na komputerze? Więc nie ma sensu nieuwagi, ale poważnie – ja po prostu nie mam go pod ręką. Biuro współobywatele mogą odpocząć, dziewczyna, 5 minut sprawdzanie smartphone w naszych czasach nikt nie jest szokujące, nawet pośród najbardziej nudne w świecie dnia roboczego. Tak, najważniejsze nie jest tu, aby rozpocząć czytanie – zdjęcia, niektóre krótkie teksty, w ogóle, minimalne obciążenie dla mózgu, maksimum przyjemności dla oka.

Ale witryn Fitness „motivashkami” ze świata przydatności modelu nie działa dla mnie. Zaczynam myśleć: „. Zastanawiam się, jak to jest pompowana takich ramion stojąc prasy z 14 kg” I to myślenie nie jest moja racjonalna część, jak to rozumieć. Po obejrzeniu tego, że jest to najbardziej irracjonalna z pragnienia, aby wyjść i rzucić białko regularnego pasku fitness. Racjonalna część, oczywiście, nie wierzy w zhimki 14 kg jakiegokolwiek supermocarstwem setny dodatkowe spożycie białka dziennie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Chcesz mieć – Napij się trochę

Wody

Tak, tak, to Rada wie wszystko. Ale tutaj jest zwykle Vodicka, który błyszczy w chłodnicy i przywołuje myśli o wakacjach tutaj nie zrobi. Chcemy także … w pewnym sensie. Więc daj sobie … w pewnym sensie!

Szczerze mówiąc, mam wszelkiego rodzaju różnych przygnębiające mówić o „wodę z cynamonem i jabłek, aby schudnąć”, ale woda z cynamonem i jabłkami bardzo zadowolony. Woda minimum dodatków „zapach” – doskonały wybór zabić chęć „gryzienia wszystkiego, ale powinno być wszystko słodkie.” Dopiero po 1, 5 litrów wody powinna być mniejsza niż 200 g owoców wyciska się w wodzie i tym samym prawie cynamonowy. I nie umieścić miód, a to nie będzie wody i żywności.

Ale sodowo-light soda i inne podobne „kalorii wolna” eksperci zrównany słodkich napojów. Johns Hopkins Hospital, opublikowane same wyniki badań wskazujące, że ludzki mózg nie rozróżnia słodkiej wody z cukrem i tym samym sztucznie słodzone wody. Eksperci z tego samego szpitala zalecił pragnące schudnąć i utrzymać formę lub całkowicie usunąć słodką wodę życia, ani pić go jak najbliżej do posiłków, czyli przed lub po. Wydaje się, że jest to hołd dla amerykańskiej kultury i nawyków żywieniowych, jest naprawdę wszystko sody pitnej. Nadal można znaleźć stare dobre herbatę, ponieważ jest to możliwe i konieczne, aby go pić.

[Powrót do spisu treści]

Ludzie płatki i nadwaga

Jedz płatki na śniadanie, a następnie pociągnąć do siebie po wyjęciu z opakowania, dopóki nie wychodzić z domu? Znanym problemem. Tak więc każdy dorosły mężczyzna pokazując przywiązanie do wartości rodzinnych i domowych, gdy ponury poniedziałek rano trzeba brnąć do pracy po drugiej stronie miasta w korkach. Ale poważnie, wszystkie „ziarnista” chrupiące żywności, w tym mini chleb dla przekąsek, krakersy, diety i diety płatków wręcz przeznaczonych do przejadania kalorii.

Bo jeśli tabela masz paczkę „fitness” -hlopev w przypadku niemożności iść na obiad, lepiej zastąpić go czymś a la carte. Jest mało prawdopodobne, że będziesz w pracy lub spędzać czas vymeryat obsługujących zboże, prawdopodobnie tylko nasyplete grono jak ręka nie zadrży. Ogólnie rzecz biorąc, dla najbardziej zdyscyplinowane nie gotowane w domu i przyniósł owsianki kontenera – tego samego kompleksu węglowodanów, niski poziom cukru, wielki przyjaciel od dzieciństwa smak. Dobrze, czyli jak uzyskać, jeśli kupił wczoraj w indyjskim sklepie z przyprawami.

A w ogóle – lepiej kupić małe twarde jabłka, a nawet … pęczek selera, jeśli chcesz crunch, ale bez zagrożenia dla danych liczbowych.

Dla tych, którzy zaczynają się na kolację, po prostu chwytając że pierwsze ramię spadł na stole w kuchni (cześć, ciasteczka „kupił dla dzieci”), istnieje dokładnie to samo danie, ale z małymi kawałkami marchewki i łodygi selera. W ogóle, będziesz mieć pewność, trzeszczeć, a nie przejadać przejadania się.

[Powrót do spisu treści]

Weź filiżankę kawy z tabeli

Tak, wiem, że to boli. Ale przede wszystkim, pomysł czekolady i krakersy rosnących w mózgu, kiedy mamy coś na łyk ze swojego ulubionego kubka podczas pracy na kolejny wspaniały, ale niezwykle nudnych infografiki. W naszej kulturze, kawa i herbata są związane z jedzeniem, jakby sami nie są przekonani o przeciwnej. A oni nie zwracają na mózg do pracy i do jedzenia.

Tak ustawić sobie czas na przerwy kawowe. I nawet nie myśl, aby osiedlić filiżankę obok monitora. Spacer do kuchni, o ile istnieje. Tak, nawet siedząc na parapecie, jeśli was wolna kultura. Albo kupić szczelny kubek do gorących napojów, oraz dostosowanie ich napój z odrobiną spacer w przerwie. A przy stole „rozliczone” butelkę z czystą wodą. Zapewne pamiętacie go wypić, nawet na telefonie i ustaw rymy modne okulary.

A moja ulubiona płyta. Wstać z krzesła, z krzesła, albo gdzie można usiąść tam teraz i marzy o jedzeniu. Szybko wymyślić wymówkę, które pomogą Ci wyjść z pomieszczenia, w którym się pracuje. I pójść na mały spacer, choćby nawet w budynku.

load...