Kiedy wreszcie będzie trenować z przyjemności?

Zawartość

Wyobraźmy sobie kobietę w średnim wieku. Najczęstszym kobieta, bez żadnych wcześniejszych sportów tam. A bez dramatu tak nagle zwerbował 40 kg. Nasza bohaterka waży około 100 wzrostu minus, ale to jej nie odpowiadał. Wcześniej, w jego 20 dostać się do rozmiaru mniejszego niż sukienka po prostu brakowało kilka obiadów. I to zawsze działało. Szkolenie? Cóż, jakie szkolenie mają czas tylko videobloggerov, którzy nie pracują i wielu trenerów fitness wszelkiego rodzaju. Cóż, albo jako ćwiczenia będą wydawane zwykłych trudności w gospodarstwie domowym. Przynieś torbę z produktami do pracy w kraju … W ogóle, nie jest idealny moment, nasza bohaterka odkrywa, że ​​pomijanie kolacja ma nic do zaoferowania jeśli chodzi o utratę wagi. Obszary problemowe pozostaje ten sam problem, apetyt, jak, nie, zaniechania skutecznie egzekwowane. Plus jakieś bardziej czczo dni. Girlfriends niczego sensownego wyjątkiem „Jesteś 40, nie wygląda jak chudy student” nie może powiedzieć. A w mediach, a jedynie stwierdził, że korzyści z zabezpieczenia na ciele kobiety. Ale …

load...

[Powrót do spisu treści]

Nasza bohaterka cierpi na szkolenia

To dosłownie. Oczywiście jest to racjonalne matka rodziny, a to jest twój sport – nie jest fizyka jądrowa. Oczywiście, to nie będzie musiał zapłacić jakąś malowane dziewcząt się taką tematyką, która tworzy program, a następnie przejdź do dietetyka. Oczywiste jest – mniej jeść, poruszać się, korzyści, prawda?

Nie tak. Pochodzi nasza bohaterka w pokoju, z pobrania z zestawem ćwiczeń. Albo na przykład, zaczerpnięte z pism kobiecych. Mamy, że w czasopismach kobiecych? Po prawej:

  • Działa całe ciało spalić więcej kalorii. Ponieważ niezdarny niedokończone squat trzeba dodać kilka trybów polukilogrammovyh gantelek nad głową. Proste człowieka atakuje – nie toczą się na zwiększenie sprzedaży. Coś musi uporządkować. I umieścić minutę na gołej nodze podpierającej. Falls? Nic, nie ma dziewczyny nie spaść na zdjęciach. Warto więc pracować całe ciało, a prace;
  • Włączenie cardio do treningu siłowego. Ci, którzy wynaleźli go w oderwaniu od treningu do „Heroes Racing” Radziłbym … po obu stronach, aby przyjrzeć się dokładnie. Zdecydowana większość przybyszów, nawet małe dzieci nie mogą zrobić cardio oddzielnie tak znany, że jest jakość. Nikt tak naprawdę nie mówi o tym, czego potrzebujemy, aby przełączać skoki Burpoe skoki gwiazdki i przysiady własny ciężar na ramionach;
  • Do obwodu Training. Co za tym idzie jest długi romantyczny tekst o tym, jak wielka hantlami skrzydłowych i zrobić mnogopovtorku oraz o tym, jak wspaniałe to wszystko pozwala spalić tłuszcz i mięśnie pracują w tym samym czasie.

Wszystko to jest wspaniałe, ale to wymaga siły i wytrzymałości. Skąd bierzemy siłę i wytrzymałość? Pielenie kwietników nie powinno. Przeciągnij i upuść torby z zakupami również nie jest szczególnie. Pakiety tylko wyglądają groźnie, ale gdy trochę ważyć więcej niż 20 kg w sumie. Więc nawet nie zacząć myśleć o tym, że pasek dla kobiet kawy będzie łatwe i przyjemne.

load...

A oto kilka upadków, kilka niewygodnych zakrętów, bóle stawów … i oczywiście, nasza bohaterka będzie nienawidzić ciężar barze znajdzie się kwestia braku zapracowanych studentów,

Które mają tylko parę walk i zapoznania się z chłopakami. A w czasie, odejdź. Powrót w świecie dni postu i jedzenie dwa razy dziennie.

[Powrót do spisu treści]

Jak pozbyć się cierpienia zawsze

Taki klient często mówią do mnie: „To byłoby wspaniałe, że istnieje taka dieta, która zastąpi kondycji.” I ja ich rozumiem. Bardzo trudno przeciągnąć się na siłownię, kiedy nie ma nic naprawdę nie wiem jak to zrobić. Tak, i wydawało mi się, że wszystko jest proste oczy nigdy nie opuścił grubą Dziewczyna próbuje usiąść z pieczęcią urzędu, tak aby nie upuścić sam piąty punkt na podłodze. W rzeczywistości, wszystko jest jeszcze, panie i panowie. Nowoczesne pokoje prawie nikt nikt nie patrzy. A jeśli istnieją wyjątki, więc towarzysze, którzy próbują złapać osobowych klientów ani sprzedawać żadnych suplementów. To dosłownie.

Pierwszą rzeczą, aby powiedzieć sobie – „znajdę klub, gdzie będę psychicznie wygodne,” Tak, ale nie każdy lubi pokoje z nastolatków i młodych ludzi, a także nie w każdy potrzeb i piwnicy na biegunach z lokalnymi sportów metra, wiadra z magnezji i symulatorów z fabryka Iżewsk.

Nigdy nie będziesz trenować z przyjemnością, jeśli nie podoba mi się atmosfera. Bo patrząc na coś, co nie będzie cię denerwować. I nie zwracają uwagi na fakt, że ktoś kpi sieć klubu kobiet, albo jeszcze jakoś wyraża swoją cenną opinię. Dla Ciebie osobiście, to wszystko jest bez znaczenia.

[Powrót do spisu treści]

Od prostych do złożonych

Przypomnijmy, jak nauczyć się gotować, albo zapisać lub opanowanie nowego zawodu. Niewiele osób natychmiast zaczyna tort „Napoleon”, szef działu oraz konieczność uchylenia 50% przychodów. Tak samo jest ze sprawnością.

Start z faktu, że byłoby tak proste, jak to możliwe. Wybierz zestaw ruchów, które występują w zwykłym, normalnym życiu:

  • Którą można odchylić do przodu pod ciężarem. Każdego dnia można wykonać jedną lub drugą wersję projektu, podnosząc tę ​​samą torbę z podłogi i wysyłając je do bagażnika samochodu. Oznacza to, że można zrobić trakcji,
  • Ale przysiadów – Codziennie setki razy, możemy usiąść i wstać;
  • Robimy prasy górę, układanie rzeczy w szafkach i górnej półki;
  • I nawet push-up, na przykład, odpychając jego ręce, aby pomóc wstać z pozycji leżącej na brzuchu

W codziennym życiu, prawdopodobnie nie dokręcić i nie rób prasy ławce, ale może nauczyć się z czasem. Ważne jest, że pierwszy program zawierały część tych 4 rodzajów ruchów. I to będzie, jeśli przestanie się wahać i zatrudnić trenera.

I tak, nie mogę zagwarantować, że będzie od razu cieszyć się sprawność. Może nie lubi cię nigdy. Jako przykład, nikt nie lubi robić zdjęcia rentgenowskie klatki piersiowej i EKG co sześć miesięcy. A już na pewno nikt nie jest zabawy na wycieczki do dentysty. Tak, nawet fani Korekcja brwi można policzyć na palcach. Więc pomyśl o tym jak zło konieczne w naszym życiu. Z czasem można się do tego przyzwyczaić. A miłość rozpocznie się dopiero, kiedy zdajesz sobie sprawę, jak wiele łatwiej było się poruszać, oddychać i żyć. I jak, przepraszam za prozę, mniej można zorganizować dni postu i inne sposoby wykorzystywania ciała.

load...