Kiedy schudnąć?

Zawartość

To pytanie jest zadawane absolutnie wszystko przyszedł do spalania tłuszczu i poprawy sylwetki swojego trenera. I nie należą do tej kategorii głupie, faktycznie. Odpowiedź brzmi – rodzaj testu profesjonalizmu. Jeśli zaczyna trener, przepraszam, „vparivat” coś zrzutu 20 kg w ciągu 12 tygodni, należy zawrócić, powiedzieć „dziękuję” i przejdź do mniej niepokoju szybkich rezultatów w tej dziedzinie. Tylko dlatego, że aby stracić jedną trzecią masy ciała w jednym sezonie jest nierealne w trybie awaryjnym. W istocie, wszystko co uzyskać wyniki z różnymi prędkościami. A potem wpływ ma nie tylko osławiony „tempo przemiany materii”, ale także zwykłych czynników życiowych.

load...

[Powrót do spisu treści]

Zasada 500 gramów, a jego realizacja

Osobiście okazały się schudnąć z zalecanej licznik kalorii, a wyniki 500 do 1500 kg tygodniowo. Moi klienci byli również różne stawki. I start „ottormazhivatsya” człowieka, jeśli on rzuci więcej niż kilogram tygodniowo. Przymusowo. A wszystko dlatego, że 500g reguła ma tajny aspekt. Coś spadło z naruszeniem niego – to nie jest tłuszcz, a katabolizm wody docierane i poedennye mięśni. Dlatego, nawiasem mówiąc, nie jestem bardzo dobrze nadana szkolenia 100,500 pryzhochkov odchudzanie.

[Powrót do spisu treści]

Czy istnieje inny metabolizm

Źródła naukowe mówią, że tempo metabolizmu – jest bardziej adaptacyjne i wskaźnikiem genetycznym. Tak, można „nauczyć” Twój organizm szybciej lub wolniej zużywać. Podsumowując, „wkrótce” będzie wśród tych, którzy nie są przyzwyczajeni do diety jako forma rekreacji i zjada intuicyjnie lub tradycyjnie. Dużo jedzenia, mam na myśli. Oraz osób zaangażowanych w egzekwowanie prawa w trybie zasilania i wyznaczać cele, takie jak „poderwać więcej”, a nie „zrobić więcej nadzbiorami głodu, a następnie 2-3 godziny w celu zmniejszenia objętości ciała.”

load...

I jestem przekonany, że tempo metabolizmu przereklamowany. I takie poszczególne czynniki jak wzrost apetytu z powodu niezwykłej kosz żywności lub zbyt obszernej szkoleniową – niedoszacowanie.

Jeśli pójdziesz na sesjach-kakie libo grupowych „aerobic-power” trzy razy w tygodniu, i zauważyłem, że gdy oni po prostu chcą mieć, a ton mięśni przychodzi i nie spalić tłuszcz, rozumiesz, co mówię.

[Powrót do spisu treści]

Regularność szkolenia obciążenia

Nie chciałbym, aby działać w duchu swoim chłodnym pani szarłat Ivanna, ale wiele osób również nie zdyscyplinowany! Wierzą formę sportowej rozrywki, które można otworzyć, gdy czas jest. A nie formą dbania o swoje zdrowie, do których konieczne jest zastosowanie trzech do czterech razy w tygodniu (chcesz więcej? Powiem ci później, jak dana osoba czuje, wykonując coraz nie mając możliwość błogiego snu godzinę lub dwie w południe). Grupa aerobowe, a następnie udać się częściej niż w siłowni. Wiemy, że nastrój, widzieliśmy VKontakte ich w tym samym wieku, Champion nic w świecie fitness, bikini, to coś innego. I zdecydowaliśmy się pominąć. A potem cykl doszła, dziękuję siłę wyższą, zwolnienie z wychowania fizycznego w kieszeni nawet przez pięć dni. So. Do „schudnąć szybko”, trzeba dowiedzieć się, jak zaplanować. Nawet jeśli żyje obecnie nie działa, a „reszta sumy.” Nawet jeśli Twój plan jest „godzina Instagrama godziny czyszczenia przez dwie godziny na zakupy, obiad godzinę, godzinę sali” – lepszy terminarz niż siedzieć cały dzień w piżamie na portalach społecznościowych, i pamiętać o ich trener, tylko otrzymał kilkanaście zły wiadomości, A kiedy postawił sobie za cel, aby uczestniczyć w pewną liczbę treningów tygodniowo, trzeba komunikować się z ich kierownika, ile czasu masz zamiar udać. I nic poważnego nie chodzić 4 i 2 razy. Następnie po prostu niezależne doradztwo w zakresie szkolenia w domu da. Albo jeszcze działalności gospodarstwa domowego lub diety adaptacji. I będzie Ci schudnąć szybciej niż osoby, która jest w ogóle „kolegi”, a następnie ten „ach, jak to jest, spędziłem cały czas w grudniu było i nadal nie zmieścić się w sukienkę”.

[Powrót do spisu treści]

Władzy. Jestem daleki od dwóch znanych liter na PP. Wręcz przeciwnie, w moim osobistym życiu był okres szalonych diet wagi sgonki (a dokładniej – transfer w obie jakiejś ilości tłuszczu i wody), zdrowa dieta z małym deficytem kalorii, wówczas fanatycznego „PP”, gdy kropla masła lub łyżka lodów i 1500 kcal na dwóch godzin od zdrowia i kondycji w formacie aerobic-force, a tzw sportowego anoreksji. Jest to niefortunne, kiedy jesz kwadrat czekolady, płaczcie z siebie obrzydzenia, a następnie uruchomić 20 km w karaniu. Cóż, przynajmniej nauczyłem się biegać. Chociaż byłoby lepiej podniosła poprzeczkę, prawda.

Wtedy nie było mi przykro, leczenie. I zmuszony intuicyjną moc. Bo kiedy udał się do dachu odżywiania gleby, lekarz zabrania do rozważenia KBZHU. I dopiero wtedy, potem zaczął liczyć. Ponieważ zdałem sobie sprawę, że IP w moim przypadku – namiastką normalnej diety przeliczył. Więc jak mogę jeść intuicyjnie kilogram twarogu, siatkę mandarynek i litry kawy dziennie.

A mimo to, mogę powiedzieć, że ideał wszechświata, ja nie konsultowany z wściekłym dietetyka okręgowego, który twierdził, że 1500 kalorii – nawet wow dieta i przy normalnym specjalisty, który widział osób aktywnych fizycznie w naturze, a nie w próżni. I być spożywane nawet siłą. Od moich osobistych doświadczeniach hi mi przejść po dobrym ośmiu lat po ich zakończeniu i przejściu na stronie dobra z kalkulatorem.

Tak, można jeść trzy porcje normalnego jedzenia i dwie porcje dowolnego nonsens (suszone owoce wychowani z barów białkowych powinno być?). Ale to musi zmieścić się w KBZHU. Jak chcesz, ale twój „to wszystko” należy zważyć i brane pod uwagę. Następnie, jeśli masz normalne postrzeganie siebie i jedzenie będzie w stanie „znać swoje granice” w oczy i przestać myśleć. I to nie jest konieczne, aby żyć na fanatycznego PP. Jak to jest niestety nie jest magiczną klucz wytłaczanych ciała, która jest przedstawiona w nośniku.

[Powrót do spisu treści]

Typowa dyskomfort i ból wiesz, gdzie

Siebie. U stóp nóg po treningu, to znaczy, a czasem – w mięśniach pleców. A czasem – i to jest nazywany duszą człowieka, kiedy wszystko wokół wiążą podwyżki w pokoju z wszystkich znanych gwiazd filmów dla dorosłych i śmieją się z ciebie za ciasto szkła z karmelu śmietany prawo w swoim własnym biurze. A kiedy moja własna matka obwinia stajesz się kojarzy na wytrząsarce, a nawet nie chce jeść dżem wiadro jak poprzednio. Pyszne, morele. A kiedy Twój kij nie chce oderwać się od podłogi, a wszystkie procenty są weryfikowane, plan jest przeznaczony, nie jesteś zmęczony, głodny, a nie pisać raportu kwartalnego. A jeśli nagle pojawi się ból więzadeł, i zrozumieć, że następujące 4 tygodni – tylko emeryt rozciąganie, centrum fitness i basen. Zdarza się, a to jest zupełnie normalną częścią życia. Właśnie tak „napompowane” na dodatni od urodzenia, że ​​w razie jakichkolwiek awarii lub trudności wypasu i spróbować znaleźć coś wygodnego i nie analizować swoje błędy i zacząć od nowa. Zgadza się.

Po schudnąć? Dla fundamentalnego punktu odniesienia, wziąłbym „reguła 500”. I co 3 miesiące, jeśli się coś około roku, „wkładki” do 4 tygodni dla wspierania kalorii. Tak długo? Cóż, jest jedna cecha – patrząc poważnie wzrosła cienka zacząć dużo wcześniej. Do 12 tygodni, jeśli naprawdę się KBZHU niż mieć to, co wydaje się być autorzy zdjęć o PP i kilku blogerów z zaburzeniami charakterystycznymi. To o sposobie To właśnie w tej trudnej rzeczywistości.

Elena Selivanova

load...