Kiedy natura przesadzone: redukcja piersi chirurgia

Zawartość:

Pomimo faktu, że wiele kobiet stara się zwiększyć biust, uciekania się do usług chirurgów plastycznych, wiele pań cierpiących z powodu dość dużej wielkości piersi, które natura im dał, a wielu z nich uważa, że ​​będą one w stanie pomóc tylko operacja zmniejszenia piersi. Zbyt duży biust może być przyczyną wielu niedogodności.

load...

Kobiety często skarżą się do lekarza o bóle mięśni karku, uczucie dyskomfortu i napięcia w ramionach, zmęczenia, występujący w plecy. Do tego można dodać mocną skórę przetarcia pod biustem w lecie, schylać się, a nawet niewydolność oddechowa. Can_2zi przede wszystkim o tych negatywnych zjawisk i doprowadzić do tego, że kobiety z tym problemem zaczynają odzwierciedlać zmniejszenie gruczołów sutkowych.

Możliwości zmniejszenia biustu, a właściwie nie tyle. Kobiety z gęstego ciała, może pomóc specjalne ćwiczenia na zmniejszenie piersi. Obejmują one charakter ćwiczeń energetycznych wykorzystujących hantle. Piersi tkanki mięśniowej odbiera obciążenie i komórki tłuszczowe rozpuszcza – tak miseczki wielkość zmienia się w dół.

Głównymi wskazaniami do mammoplastyki – chirurgia plastyczna dla gruczołów sutkowych – są deformując zmiany szkieletowe, które powstają w związku z dużym obciążeniem. Dla takich wskazań kosmetycznych chirurgii plastycznej, aby zmniejszyć biust jest wykonywane znacznie rzadziej. Po jej gruczoły sutkowe stają się znacznie mniejsze, wydają się być bardziej proporcjonalne i atrakcyjne. Podczas tego typu mammoplastyki jednocześnie skorygować kolejną wadę – rozciągnąć otoczkę.

Wstępna konsultacja

Aby przygotować się do zabiegu powiększania piersi, ona musi być dobrze poinformowany o technikach takich zakłóceń wszystkich możliwych powikłań w trakcie i po zabiegu. Pacjent musi zrozumieć, że pewne „magiczne” zmiany po mammoplastyki ona nie może dostać. Podczas konsultacji lekarz asystent produkuje zatrzymał piersi oraz opracowanie planu, aby usunąć pewną ilość tkanki. Pacjent wspólnie z lekarzem określa położenie nacięcia podczas zabiegu, aby forma była następnie piersi bardziej estetyczne. Chirurg plastyk powinien szczegółowo wyjaśnić kobiecie, która może pojawić się po interwencji blizny, i co należy zrobić, aby upewnić się, że okres pooperacyjny był bez powikłań.

load...

Podczas konsultacji przed zmniejszenia biustu należy przeprowadzić analizę potencjalnych zagrożeń, ponieważ są one obecne w każdym zabiegu chirurgicznego. Pacjent musi dostarczyć wszystkie niezbędne testy i badania wyników. Takie działanie jest konieczne, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania, który może mieć operację plastyczną.

Etapy przygotowania przed mammoplastyki

Nadwaga kobiety powinny mieć pewność, aby schudnąć przed operacją, w przeciwnym razie wyniki mogą być nieprzewidywalne plastiku, z możliwością kolejnych kobiet odchudzających. W tym przypadku, biust może po prostu opadają.

Warunkiem koniecznym do przygotowania zabiegu powiększania piersi jest rozmowa z lekarzem, który wykona znieczulenie podczas operacji – z anesteziologom.Eto niezbędne w celu zapewnienia, że ​​lekarz był w stanie prawidłowo wybrać odpowiedni dla Ciebie leku i dawki.

Przed zabiegiem, kobieta powinna mieć dobry odpoczynek. Catering na kilka dni przed planowanym terminem musi być kompletny i zawierać odpowiednie ilości witamin. Jeśli pacjent pali, trzeba zostawić ten zwyczaj, ponieważ palenie utrudnia proces gojenia, które nieuchronnie pojawiają się po redukcji piersi. Nie można brać leki przed operacją w celu rozrzedzenia krwi, takich jak aspiryna. Leki te powinny być zatrzymane do podjęcia co najmniej czternaście dni przed zabiegiem, aby zapobiec ryzyku krwawienia ..

Kobieta podejmowania zmniejszenie piersi z tworzywa sztucznego, w okresie pooperacyjnym, lekarz zaleca się noszenie specjalnej odzieży uciskowej. Ten biustonosz z naturalnych tkanin z szerokimi ramiączkami, który wspiera osłabiony po operacji piersi. Po operacji piersi jest lekko opuchnięte, więc trzeba po prostu wybrać odpowiedni rozmiar biustonosza jest w tym okresie. Następnie, zmniejsza się obrzęk i rozmiar biustonosz muszą pożyczać mniej. Bielizna dla kompresji często sprzedawany jest bezpośrednio w klinice, w specjalnych aptekach że oszczędza kobiet z konieczności wyszukiwania dla niego i upraszcza wybór odpowiedniego rozmiaru.

Przebieg zabiegu zmniejszenia piersi

Taka interwencja wymaga znieczulenia ogólnego, a więc dni od zabiegu w żołądku pacjenta nie powinno mieć jedzenie i płyny. W związku z tym, nie można jeść ani pić w przeddzień dnia wyznaczonego do tworzyw sztucznych. W dniu, gdy operacja zostanie przeprowadzona, środek biustu i zrobić zdjęcie swojego statusu „do” (dzięki czemu można porównać ten stan, w wyniku czego dać chirurgii plastycznej). Chirurg robi znacznik na sutka pacjenta gruczoły niezbędnych znaczników, to kobieta jest przekazywana na salę operacyjną.

Kiedy operacja zmniejszenia piersi, jak już powiedzieliśmy, jest w znieczuleniu ogólnym, co sugeruje, dożylne lub wziewnego znieczulenia, która jest podawana do dróg oddechowych. Redukcja piersi operacja trwa zwykle od dwóch do trzech godzin. Czas potrzebny do transakcji zależy od doświadczenia chirurga i ilości pracy, która jest niezbędna do konkretnego pacjenta. Po operacji, lekarze zalecają, aby spędzić pierwszą noc w szpitalu.

W pierwszych dniach po zabiegu może odczuwać ból w piersi. Ten ból zwykle ustępuje po kilku dniach. Aby okres zwrotu jest szybsza, a ryzyko powikłań była niższa, należy ściśle przestrzegać wszystkich zaleceń lekarza. Aby rozpocząć znaczących prac Ci będzie po około tydzień lub dwa po zabiegu.

Po mammoplastyki powinny unikać ciężkiej pracy fizycznej i długiego przebywania na słońcu lub w ciepłym pomieszczeniu. Ćwiczenia mogą być tylko miesiąc lub dwa po chirurgicznym manipulacji piersi.

Efekt redukcji piersi pracy z pewnością docenią nie wcześniej niż sześć miesięcy po interwencji.

load...