Kiedy naprawdę trzeba ćwiczyć więcej

Zawartość

Najczęstszym pytaniem po: „Jak schudnąć, jeśli to możliwe, nic nie robić, nie, nie podnosząc te okropne rzeczy?” Jest coś takiego. „To tyle jeśli pociągiem do …” W rzeczywistości, od dawna uważa się w ciągu 12 metod pracy i wszystkich innych rzeczy, które są nauczane w dobrych i nie tak coachingu kursów. Ale … organizm ludzki – dość skomplikowana sprawa. A notoryczne 12 podejścia brakuje nie wszystkie. Tak jak nie wszystkie brakujące i 200 minut cardio. I to nie w pewnych cech struktury, a więc powiedzieć, w niektórych problemów ze zgodnością diety, poziomu sprawności fizycznej i wybranego obciążenia.

load...

[Powrót do spisu treści]

Więcej mocy – wyjątkowo

Punkt typowy damski widzenia w tej sprawie jest następujące. Cardio – odchudzanie. Moc – zacisnąć mięśnie. Mięśnie na mnie i tak kot śmiać. Dużo tłuszczu. Tak, zrobię więcej cardio, aby go spalić. Muscle’ll niż kiedykolwiek. Po utracie wagi.

Nie chcę nikogo urazić, ale 2 Moc na tydzień – tylko tyle, by utrzymać stosunkowo dobrej kondycji, pod warunkiem doskonałe genetyki i, w rzeczywistości, różne stos prac nad wytrzymałości elektrycznej. Chodzenie do siłowni 2 razy w tygodniu i wykonują tam „jeden do góry, jeden na dole” są aktywne tylko sztangista, fani różnych odstępach wysokiej intensywności, sprinterzy i poważnych biegaczy, występując nie tylko odległość, ale także PFD. Dla reszty ludzkości, zwłaszcza utraty wagi, to nie wystarczy.

Oto dlaczego. Kiedy przychodzimy, aby schudnąć? Zazwyczaj, gdy nasze umiejętności nie pozwalają na squat ze swoim ciężarem na ramionach, oporowego – dwa i prasy, z co najmniej dwóch trzecich. Przychodzimy, aby schudnąć po długim okresie bezczynności. To prawda, dobiera moc, zmniejsza mobilność i powoduje nam zacząć wszystko od nowa.

load...

I moc naszego spojrzenia, najprawdopodobniej jako „przysiadu z 20 kg, pochylić się do przodu o 20 kg (pragnienia, nie możemy w zasadzie zrobić jak elastyczność, nie wystarczy, aby zginać z prostym grzbiecie), pompki na stołach, ciągnąc w gravitrone, jakiekolwiek wyłączenie, które przestały się jego trener, „jak podkręcić pośladki”, a wiele barów. I 20 minut na bieżni po władzę. ” Więc ta sprawa musi być wykonywane co 48 godziny, aż umiejętności nie pozwalają wnieść przysiadu narciarskim do standardów w technice i sile, push-upy – do stanu „podłogę” i zmienić Gravitron na przynajmniej gumy i lepiej – w dowolnej wersji negatywna pull-up.

Mówiąc najprościej, moc, 2 razy w tygodniu – to jest dla silnych. Nie dla początkujących. Jeśli wszystko jest w fazie początku dają lepsze z sesji kardio. Byłoby lepiej, gdyby, bo można spalić więcej kalorii w jednostce czasu w „końca życia”.

[Powrót do spisu treści]

Więcej cardio – podejście nie jest dla każdego

I tu jest odwrotną stroną naszego „piaskownicy”. Jeżeli, rzeźbienie placki błota już włączony do budowy zamków. Tak, można powrócić do studia kilka lat, a obecnie przygotowuje się do niektórych lokalnych zawodach w bikini, lub po prostu chcesz wyglądać „lepszy od tamtej instagramom z zewnątrz.” Nie ma nic złego w rzeczywistości stać ich własna motywacja. I choć „HLS-bagno” i twierdzą, że skrzywdzisz, to nie zawsze tak jest. Zwłaszcza, jeśli obciążenie jest wybrany mądrze.

Tak więc w tej części tak często słuchać prawdy w stylu „zrób interwału cardio 4 razy w tygodniu, utrzymać stosunkowo wysoki kalorii i węglowodanów, a oprzeć się na władzy.” Rozprawa – tylko pierwsza część. Tak, i nie zostało wykonane. Przypomnijmy jego ostatni „intervalku”. Wszyscy zmęczeni po niej? Pocenie? Pulse być każdy? Często widzę młodych kobiet, które poszukują serii krokowego i yutubchik. Więc nawet nie pocić. Pedałowania opór, ponieważ mają minimum. Cały zakres jest, przepraszam, w nieco szybciej plyuhane nóg. Tak, a punkt piąty Pozostaje wystaje, ponieważ jest on yutubchike powiedział.

Więc jeśli cardio ma taki charakter, a wysokiej węglowodanów diety i kaloryczności humanitarny, najprawdopodobniej, nie będzie schudnąć, a co najlepsze, przyrost mięśni jest jeśli moc jesteś dobrym połączeniem trybów zasilania i gipertrofiynyh. Albo po prostu pozostać w trybie konserwacji. A kilka miesięcy z powrotem w przytulnym bagno z hasłem „Trenuję dla zdrowia, nie dla estetyki.”

Kryteria tutaj jest prosta – jeśli podczas przerwy impulsu nieprzekraczającej 70% maksymalnej częstości akcji serca nie jest przedział cardio. A potem trzeba wyłączyć yutubchik, stop ottopyrivat piąty punkt i uruchamiaj po schodach, jeśli jest to możliwe, lub po prostu biegają utworu. Pożądane jest, nawet w górę, aby poczuć różnicę między przedziale cardio z prostego gładka. Tak, aby uruchomić w tym trybie przez 30 sekund, należy uruchomić pod górę, 30 sekund do niego jak idziemy, w ciągu 10 minut poczujesz różnicę.

Nie czujesz? Pobieranie STC lub jakąkolwiek inną aplikację z przedziału cardio bez symulatorów lub zapisu na zajęcia z małymi ciężarami. Nope? Następnie zacisnąć fitboks lub coś podobnego, aby pomóc. Tak, nawet na rowerze. Nie tutaj jest to, co sprawia, że ​​można schudnąć. I tak, jeśli nic innego niż powolnego tłoczenia nie zezwala na formę fizyczną, to nie jest przerażające. Trzeba tylko trochę dłużej, aby wykopać. Nie 20 minut i powiedzieć 40.

Ach, tak. Piękny i dbać o stawy eliptyczny trener nie jesteś jednym. Choć opór pedałów i uchwyty nie mają 9-10. Będziesz działać na 4-ke i pozostanie w zespole, „zdaje się, że wszyscy są na sterydach, po prostu schudnąć z tego.” Nie wszystko, wiele osób po prostu wiedzieć, jak trenować trochę lepiej niż to, co jest wyświetlane na yutubchike.

W końcu zawsze można rozpocząć wyświetlanie. Lub pływać. To z pewnością lepsze niż podglądu wideo i stanu niespójnego w stepper. Tak, to nie znaczy, że złe krokowych. Tak długo, jak naprawdę są tapicerowane a następnie, aby utrzymać wysokie tempo i zobaczyć postępy cię doskonale.

Na ogół, zwiększenie obciążenia w obu przypadkach ważne jest, aby nie doprowadzić się do wyczerpania. Lepiej jest spróbować zaplanować następną utrata masy ciała, a nawet „suszenie” jako 16 tygodni zamiast 12, aby mieć zapas, nie trzeba siedzieć zbyt mało kalorii, a ty nawet nie spojrzał w kierunku 2 godziny cardio wellness. To jest tylko jedna opcja, że ​​przymierzyć, nie trzeba przypadkiem.

Elena Selivanova

load...