Kiedy można dowiedzieć się płeć dziecka i jak to zrobić

 

Zawartość:

Kto rodzi się chłopiec czy dziewczynka? To pytanie jest zainteresowany w niemal wszystkich rodziców. I nie każda para może być nawet o dziewięć miesięcy spokojnie pozostać w błogiej nieświadomości. Dlatego przyszłe matki i ojcowie mają tendencję do używania wszelkiego rodzaju technik szybko odsłonić tę tajemnicę. Ale zanim się dowiedzieć, kto jest spadkobiercą, było możliwe dopiero po urodzeniu.

load...

Jak dowiedzieć się o płci dziecka sam

Wielu rodziców stara się znaleźć odpowiedź na ekscytującą i intymnej kwestii uciekania się do przesądów i wierzeń ludowych. Wystarczy obserwować ciężarną przedstawicielem płci pięknej, aby odpowiedzieć na pytanie przed urodzeniem. Niespodziewanie, te objawy często nie popełniły żadnego uzasadnienia naukowego. Co najdziwniejsze, w jakiś niewytłumaczalny sposób, pochodzą one prawdziwe. Tradycyjne metody określania płci dziecka, które znali nawet nasze matki i babki, a może pomóc.

Ustalana jest przez pojawienie się w ciąży

 • Jeśli przyszła mama jest coraz gorszy wyraz twarzy były ciemne plamy lub pryszcze, to zgodnie z wszelkimi środkami być dziewczynką. Ludzie wierzyli, że gładzi piękno. Jeśli podczas całego okresu ciąży wygląda dobrze, spodziewają się chłopca.
 • Jeśli tum ma spiczasty kształt, umiejscowiony nisko i nie jest widoczny z tyłu (z tyłu), to dzienny syna. W rundzie – córki.
 • Żołądki z chłopców mocno zabarwionych i plamy girls dotrzeć tylko do pępka.
 • Jeśli w ciąży zwiększa wzrost włosów na ciele i na brzuchu jest mała w dół, więc nie będzie to chłopiec. Gdy takie zmiany we wzroście włosów brakuje – dziewczynka.
 • Jeśli kobieta spodziewa się dziecka, pełności w pośladkach i udach, to narodziny swojej córki, jeśli to nie jest przestrzegane – do syna.

Jest mierzona przez matki oczekującej

 • Jeśli kobieta w ciąży stało się drażliwy i nastrojowy, że to dziewczynka, jest spokojny i wyważony – chłopiec.
 • Jeśli kobieta w czasie ciąży trzyma łaskę i mobilność, więc ona jest dziewczyna stała się niezręczna – chłopiec.
 • Jeśli przyszła mama jest lepiej spać na lewym boku, moja córka urodzi, prawo – oczekiwanie syna.
 • W przypadku ciąży, „ciągnie” na skórki chleba, chłopca, a jeśli zdecyduje bułkę tartą, a następnie – dziewczynkę.
 • Jeśli ciężarna przedstawicielem płci pięknej, wstając z krzesła, wciąż opiera się na prawej ręce, powinniśmy się spodziewać w przyszłości piękna, a jeśli w lewo – smoothie.
 • Jeśli kobieta jest „ciągnięcie” na słony, kwaśny, mleka i mięsa, to znaczy, że wszystko to prosi o zgorszenie czy słodkie i owocowe, wówczas Korzyści wymaga dziecko.
 • Jeśli przyszła mama często chore, należy poczekać na dziewczynę. A gdyby miała w czasie ciąży występuje zwiększony apetyt – chłopiec.

„Chemiczny” krajowa metoda z użyciem świeżego pasteryzowanego mleka

Ten eksperyment ma na celu określenie składu chemicznego moczu ciężarnej kobiety. To pokazuje wynik tylko wtedy, gdy już się rozpoczął zmiany hormonalne organizmu kobiety (przynajmniej w drugim miesiącu ciąży). U płci pięknej, dziewczyny wykluciu poziom gonadotropiny kosmówkowej ludzkiego hormonu (specyficzne) wyższą średnio o jedną piątą niż ci, którzy urodzić chłopca. Pomimo faktu, że metoda jest odpowiednia dla kobiet, które mają ponad wiek ciążowy 10 tygodni, można spędzić kilka prób, nawet na samym początku.

Tak więc, należy wykonać następujące czynności: zmieszać mocz i mleko w równych proporcjach (czyli jeden na jeden ..). Następnie doprowadzić do wrzenia i odczekać kilka minut. Jeśli chłopiec w żołądku, mleko nie zmienia wyglądu, jeśli dziewczynka – musi spasować.

load...

Określona przez liczbę uderzeń serca na minutę

Mówią, że pielęgnowane dziewczynki serce bije szybciej niż chłopcy. Jeżeli częstotliwość uderzeń nieco ponad 150 na minutę, należy poczekać na narodziny córki. Ale, oczywiście, poważnie to nie jest konieczne. To wszystko zależy od fizjologicznych cech płodu.

Ustal rodziców krwi

To jest – jeden z najtrudniejszych sposobów, aby szybko i dokładnie określić płeć dziecka od momentu poczęcia. Aby to zrobić, należy wziąć pod uwagę wiek krwi. Wiadomym jest, że mężczyźni mają to aktualizacja odbywa się co 4 lata, a dla kobiet – raz w 3. Dziecko urodzi się z seksu, którego krew w chwili poczęcia był młodszy. W tym przypadku obliczenie zobowiązują się również szereg zewnętrznych i wewnętrznych czynników: chirurgii, poród, transfuzje krwi oraz aborcji. Są one uważane za początek cyklu. Rozważmy przykład obliczenia: w momencie poczęcia mężczyzna miał 30 lat, a kobiety – 28. Dowiedz się, jak wiele cykli aktualizacji krwi byli wszyscy: ojciec – 7,6 (30: 4), matka – 9,3 (28: 3)

Więc, krew kobiety została zaktualizowana 9 razy, plus 0,3 uchwalił nowy cykl. A człowiek z krwi została zaktualizowana 7 razy i przeszedł nowy cykl 0.7. Czyja krew „nowsze” i że będzie dyktować płeć dziecka. W tym przypadku jest ona młodsza, bardziej aktywna mama, a potem, płeć piękna będzie rodzić dziewczynki.

 

Ustal podłogi w szpitalu

Obecnie istnieją trzy główne metody badawcze determinacji płci. Są one bardziej dokładne i wiarygodne. Niestety, każdy z nich może również pokazać błędny wynik. Jednocześnie koszt niektórych procedur nie każdy może sobie pozwolić. Jeśli wciąż naprawdę chcą wiedzieć, kto będzie się urodzić, można wybrać jedną z nich.

 • Analiza DNA

Wczesne ustalenie płci dziecka za pomocą analizy DNA opiera się na badaniu prenatalnym matczynej krwi żylnej. Jest to jedyny niezawodny sposób określania płci dziecka, co eliminuje wszelkie ryzyko dla zdrowia matki i płodu. Badanie krwi może być przeprowadzane po siódmym tygodniu ciąży. Sprawdzić dokładność wyniku w większości przypadków wynosi około 99%.

Istotą testu DNA, który za pomocą specjalnego urządzenia we krwi matki jest określona przez obecność SRY genu specyficznego dla męskiego płodu. Jeśli gen zostanie znaleziony, to znaczy – to chłopiec. Metoda ta jest całkowicie bezbolesny. Oraz, między innymi, pozwala na wczesne stadia ciąży w celu określenia obecności lub nieobecności zespołu Pattaya, zespołem Downa, Edwardsa i konfliktu rezus.

 • Badanie USG

Określania płci dziecka za pomocą ultradźwięków również jednym z najbardziej dokładnych i bezpiecznych nowoczesnych metod. Między innymi USG pomaga zidentyfikować patologii płodu we wczesnych stadiach. Przez cały okres ciąży jest podawany 3 razy. Tak więc, nie jest monitorowanie rozwoju zarodka, a także minimalizuje możliwość błędów pierwszej kontroli.

Seks z dzieckiem za pomocą ultradźwięków można ustalić począwszy od 12 tygodnia, ale prawdopodobieństwo błędów tu i tam. Lekarz sprawia zgadywać, kto będzie (50/50). Oczywiście, wiele zależy od kwalifikacji specjalisty, jak również od jakości sprzętu. Dokładniej, płeć dziecka określa się w 14 tygodniu od poczęcia. Najbardziej wiarygodne jest trzecim USG.

Niedokładności są związane z faktem, że genitalia nie można zidentyfikować w pewnym momencie. Wizualizację pod wpływem czynników takich jak grubość ściany brzusznej, płyn owodniowy i położenia płodu. Czasami dzieci są tak rozmieszczone, że podczas procesu ich genitalia nie są widoczne nawet na trzecim USG. Czasami na penisa lekarz może wziąć dziecko przewodu pętli lub palców.

 • Biopsja

Określanie płci dzieci korzystających biopsja kosmówki – metoda jest dość niebezpieczne. Ale to ma wysoką precyzję, nawet do 100%. Zasadniczo, został powołany w celu zidentyfikowania nieprawidłowości genetycznych i innych nieprawidłowości. Badanie to nie nadużywać bez dobrych dowodów, jak to jest obarczona powikłaniami, do poronienia.

Warto wspomnieć, że można również określić płeć dziecka za pomocą testów domowych aptecznych. Reagują z moczem. Zasada ta opiera się na fakcie, że ciało kobiety w ciąży mozolnie produkuje niektórych hormonów. Odczynniki chemiczne zawarte w teście, poddaje się reakcji z moczem, co daje określony kolor. „Dziewczynka” odpowiada pomarańczowym i „chłopiec” – zielony.

Metoda ta nie jest bardzo dokładny, prawdopodobieństwo błędu z 10 do 15 procent. Możliwy wpływ na wynik zakażenia dróg rodnych, hormonalnych leków lub choroby hormonalnej. Więc nie traktować go zbyt poważnie, zwłaszcza jeśli podłoga jest bardzo ważne dla Ciebie. Nawiasem mówiąc, nie od razu kupić wszystkie towary w aptece. Konieczne jest, aby poczekać trochę dłużej. Na początku drugiego trymestru – to kiedy płeć dziecka można znaleźć.

Co ciekawe, niektóre pary porzucić okazję poznać płeć przyszłego dziecka. Przyczyny mogą być różne, począwszy od uszczerbku, kończąc oczekiwanie przyjemnym zaskoczeniem. Mogą zrozumieć. Po tym wszystkim, bez względu na to, który przyszedł na ten świat (chłopiec i dziewczynka), jest bardziej zbliżona do nie myśleć i nie go znaleźć!

load...