Kiedy i jak uczyć dziecko do języków obcych

Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci są w pełni rozwinięte. A koncepcja kompleksowego rozwoju koniecznie obejmuje znajomość języków obcych. Jest to nie tylko prestiżowe, ale także bardzo przydatne. W procesie uczenia się języków rozwija pamięć u dzieci, uwagi, umiejętność koncentracji, elastyczność myślenia, wytrwałości i wiedzy. No i wreszcie, znajomość języków obcych wskazuje osobę, edukacji i zdrowia.

load...

Naukowcy twierdzą, że w badaniu języka obcego osoba spełnia lewą półkulę. Że dodaje fonetycznej, gramatycznej i składniowej wiedzy. W odniesieniu do prawej półkuli, przechowuje wymowy wyrazów obcych i umiejętności, dzięki pamięci obrazu, różnych notacji słów z innych języków. Jest to kolejna nauka języka Plus: to jest doskonale rozwinięta prawej półkuli. Na przykład, sukces japońskiego high-tech wyjaśnił harmonijnego funkcjonowania obu półkulach mózgu, osiągnięte ze względu na fakt, że japońska litera jest kilka tysięcy znaków wyznaczających poszczególne koncepcje. Pamiętając o tych wszystkich znaków, mieszkańcy Japonii i przyczynia się do wspólnego rozwoju lewej i prawej półkuli.

Ale chińskie znaczenie słów zależy od tonu, w którym zostały one wypowiedziane, a samo słowo wypowiedziane przez innego tonu, może oznaczać zupełnie różne rzeczy. I te kolory mogą być całkiem sporo. Różnicy tonów odpowiada centrum muzycznego prawej półkuli. Dlatego badanie języka chińskiego przyczynia się do rozwoju zdrowego ucha muzycznego dziecka.

A japoński i chiński najtrudniejsze do nauczenia. Jednak najbardziej przydatne, jak harmonijnego rozwoju obu półkulach przyczyniać się do postępu psychologicznego i samego człowieka. Rozpoczęciem studium języków obcych dla dzieci jak najwcześniej. Im później zacznie, tym trudniej będzie. Naukowcy uważają, że języki obce dziecko może nauczyć się prawie od grudnichkovogo wieku, ponieważ w tym wieku mózg oba języki w jednym obszarze mózgu. I kilka słów do zapamiętania i prawa półkula przechowuje informacje o niuanse wymowy i intonacji. Tak więc, na początku języku obcym zostanie zapamiętany na równi z ich ojczystym języku.

Dzieci, które rozpoczęły naukę języków obcych dopiero po ośmiu latach, wszystkie informacje o nich będą opóźnione w drugim centrum mózgu, a tylko w lewej półkuli. W rezultacie, w porządku. Wyodrębnić dane z tego centrum, osoba będzie potrzebować więcej czasu. Ponadto, akcent i wymowa podczas nauki języków w tym wieku zazwyczaj pozostawiają wiele do życzenia, a także poprawić ich jest dość trudne.

load...

Dzieci w wieku od dziewięciu do dwunastu lat strukturze mózgu bardziej elastyczny, dzięki czemu są dobrze w stanie wchłonąć zarówno dwa i trzy języki. Dlatego też, w przypadku, gdy rodzice chcą dziecko było biegle w kilku językach, aby zacząć uczyć go im się bardzo wcześnie. Jeśli jednak potrzebujesz tylko podstawowy poziom wiedzy, dziecko może mieć od sześciu do siedmiu lat do centrum nauki języków, lub okręgu.

Niektórzy rodzice uważają, że wczesne zbieraniną wiedzy nie jest wskazane, gdyż dzieci są nadal słabo rozwinięty i nie można myśleć o wystarczająco dużo plastiku. Jednak tak nie jest, – dodatkowe obciążenia powodują, że mózg do rozwoju i podniesienia poziomu intelektualnego dzieci. Optymalnym sposobem nauki jest dla nich język obcy – aby ją mówić. Jeżeli rodzice nie mówią językiem doskonale, mogą dać ich dziecko podstawowej wiedzy: znajomość liter i prostych słowach. Oczywiście, będzie to wymagało dużo cierpliwości, ale potem studium języka ojczystego, też nie jest podane łatwo. Dzieci szybko uczą się nowych słów, ale równie szybko o nich zapomnieć. W związku z tym, że dziecko musi być przypomniał słowa lub wyrażenia jak długo nie dobrze przyswoić. Podnieść swój głos w tym samym czasie, w żadnym wypadku nie powinno być, ale pochwała dla najmniejszego sukcesu, wręcz przeciwnie, jest to konieczne.

Oczywiście, studium języków będzie potrzebować pomocy ekspertów. Wybierając niektóre kursy i klubów, trzeba dokładnie na tych, które są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym skupić. Odnosi się to również do nauczania, ponieważ nauczyciele nie zawsze mają świadomość specyfiki nauczania małych dzieci. Metody dydaktyczne Szkoła koncentruje się na logicznym myśleniu i przedszkolnych dzieci są nauczane, koncentrując się na zdolność do wizualizacji przestrzennej. Aby więc dziecko uczy łatwo było, że musi kupić książki z jasnych ilustracji, zdjęć, gier, kreskówek w języku, w którym jest on studiuje.

Edukacja jako niemowlę powinno odbywać się w formie gier, zabawy i bez przymusu. W przeciwnym razie, języki obce spowoduje negatywną reakcję dziecka i je przyswajać to będzie trudne. Wszystko powinno być zrobione delikatnie, z miłością unpressing.

load...