Kerol Madzhio: Aerobik dla skóry i mięśni twarzy

Nadchodzą gorące lato. Na jego ciele, wiele kobiet zaczyna dbać o wiosnę. Odwiedzają centra fitness i siłownie. Aby mieć szczupłą talię i szczupłe biodra, ćwiczenia powinny być wykonywane regularnie. Ale ilu z nas przeprowadzać regularne ćwiczenia na odchudzanie twarz?

load...

Tymczasem podwójny podbródek, grube policzki i przyciągające wzrok, nawet bardziej niż pełnych biodrach lub w talii. Jest to szczególnie istotne zagadnienie dla kobiet, które tracą na wadze od dołu do góry. Po pierwsze, brakuje nogi, brzuch i ramiona dokręcone, i dopiero w ostatniej chwili, gdy człowiek traci na wadze. Jednak w twarz „na żywo” kilka, a teraz masz osobę z niepotrzebnych „fałdy tłuszczu” i „stron”.

Ale nie rozpaczaj: wprowadzenie pewnego wysiłku, można osiągnąć dobre wyniki. Jest Aerobik dla skóry i mięśni twarzy, które mogą szybko doprowadzić do podpuchnięte twarzy kształt – to się nazywa „feysbilding” (podobnie jak w kulturystyce). Autor tej techniki – Kerol Madzhio (niektóre źródła podają jej imię poprawnie napisane z dwoma „e” – Maddzhio).

Kerol Madzhio Pierwsze kroki zostały podjęte w tej dziedzinie przez ponad dwadzieścia lat temu, kiedy jej mąż – człowiek prosty i bezpośredni – powiedział jej, że był to bardzo zły wygląd. Powiedz mi, co kobieta nie wpadły pokłonu i szoku po tych słowach? Wiele byłby skandal walcowane męża i rozczarowanie w życiu, ale nie Carol. Wybrała poświęcić swoją energię do tworzenia kompleksu ćwiczeń dla skóry i mięśni twarzy. Przez analogię do sposobu Szkolimy ciało, zostanie podjęta decyzja, że ​​możliwe jest przeprowadzenie szkolenia mięśni twarzy i poprawiania kondycji skóry.

Jak zrobić aerobik dla skóry i mięśni twarzy

Aerobik twarzy Kerol Medzhio specjalnie zaprojektowane oddzielnie dla kobiet i dla mężczyzn. Jest to możliwe do czynienia, od dwudziestu pięciu lat. Z tych ćwiczeń, będziesz zdolny do pracy wszystkie mięśnie twarzy i szyi. Nawiasem mówiąc, ciekawy fakt – ludzie tłuszczu robią widoczne gołym okiem, wyniki szybciej niż cienkich ludzi i pierwszy efekt można zaobserwować w ciągu tygodnia. W celu uzyskania szybkich wyników, wykonaj poniższe sugestie zestaw ćwiczeń dwa razy dziennie, a wkrótce twoja twarz stanie się bardziej pasuje i szczupły. Kerol Madzhio Aerobik dla skóry i mięśni twarzy składa się z serii prostych ćwiczeń:

load...
  • Można zrobić to ćwiczenie w pozycji leżącej lub siedzącej. Lekko otwarte usta i mocno zacisnąć wargi wewnątrz górnych i dolnych zębów. Łatwy do poruszania dłonią po twarzy. W tym miejscu należy podłączyć zasilanie do wykonywania mózgu. Psychicznie wyobrazić, jak Twoja skóra jest zaostrzona, a jego twarz staje się elastyczna. Spójrz w górę i wyobrazić sobie, że Twoja skóra ma tendencję do szukania. To proste ćwiczenie trzeba wykonywać lekkie pieczenie w mięśniach twarzy. Następnie odpocząć. Aby złagodzić napięcie, delikatnie Cios przed nim.
  • Mieszać dolną szczękę. W tym celu, z głową odrzuconą do tyłu, spróbuj chwycić górną szczękę, trochę pchania brodą.
  • Kiedy szczelnie zamkniętych zęby obniżenie siły mięśni w dół dolną wargę.
  • Obniża i podnosi kąciki ust.
  • Oprzyj brodę na dłoni. Niższy podbródek mocno i wywierać swój opór ręki. Jest to doskonałe ćwiczenie 30 sekund dla tych, którzy mają pracę siedzącą.
  • Dokonaj przechyla głowę w różnych kierunkach.
  • Trzymać ołówek w ustach i spróbować napisać coś do nich w powietrzu, na przykład imię i nazwisko.
  • Ćwiczenia pomagają poprawić kształt nosa. Nacisnąć palcem od dołu do czubka nosa, tak aby podnieść ją do góry i przytrzymać go w tej pozycji. Następnie pociągnij górną wargę do zębów i jak pociągnąć w dół. Można również pominąć nosa – czubek nosa w tym samym czasie, aby przejść w dół. Pozostań w tej pozycji przez chwilę. Następnie trzeba rozluźnić wargi. Powtórz ćwiczenie dwadzieścia pięć razy, i za każdym razem naciskać palcem w dół czubka nosa.

Dobry wynik może dać regularny dwuminutowy masaż podbródek. Rano, mycie, weź mały ręcznik na krawędzi. Można wstępnie zwilżyć je w jakiś napar ziołowy. A dramatycznie wyciągając mu twarz, zrobić klaszcze podbródek. A także nie zapomnij okresowo stosować maskę z efektem podnoszenia. Wszystkie te działania będą dać swoją twarz złożoną harmonię i jędrność.

Aerobic powierzchnia może być różny, a system Kerol Madzhio – nie jeden sposób. Jak każdy inny trening, najważniejsze tutaj – to systematyczne i regularne ćwiczenia. Feysbilding okazały się skuteczne, zwłaszcza jeśli po drugiej stronie skali jest tak niebezpieczna jak chirurgii plastycznej. On nie ma żadnych skutków ubocznych, a jednocześnie dostępne dla każdego. Dlatego Aerobik dla skóry i mięśni twarzy metodą z Kerol Madzhio można polecić każdemu, kto chce cofnąć czas, by odzyskać młodość i zmienić cechy twarzy.

load...