Keratyna Maska do włosów: procedura w salonie iw domu + receptur

Pod wpływem negatywnych czynników środowiskowych zniszczone warstwy keratyny włosa, dzięki czemu stają się słabe, łamliwe i matowe. To pomoże przywrócić strukturę, wypełniając w uszkodzonych miejscach i będzie chronić keratyny maski – rodzaj karetki. Po kilku zabiegach włosy stają się obszerna, lśniące i jedwabiste.

load...

Zawartość:

Magiczna moc keratyny

Keratyna jest bardzo ważny dla ochrony włosów i paznokci: niedobór tego materiału prowadzi do zmian w ich wyglądzie nie jest najlepsza. Co może spowodować zniszczenie warstwy ochronnej? Jeśli mówimy konkretnie o włosy, to przyczynia się do szeregu ujemnych efektów:

 • przechłodzenia lub przegrzania;
 • Y / f promieni;
 • Zanieczyszczonej atmosferze;
 • Regularnego barwienia; perms
 • Lli_1;

 • Wody z wysoką zawartością chloru.

Na szczęście, zdrowe i pełne blasku powrotna Ochrona możliwe, wybierając zdrową dietę i leczenie zewnętrznymi, przez co idealne maskę dla włosów z keratyny. Naturalne białko, które sprawia, że ​​włosy i paznokcie ożył pokrywają gęstą warstwę uszkodzonych obszarów, tworząc barierę ochronną oraz przywrócenie estetyki. Niezbędne białkowego w pewnych produktów spożywczych, które są stosowane do wytwarzania środków leczniczych.

load...

Ostrzeżenie! Przeznaczony do odzysku włosów z keratyny maski nie nadaje się do twarzy, więc trzeba go używać dokładnie zgodnie z zaleceniami.

Rodzaje zabiegów keratyny

Istnieją dwa sposoby stosowania środków medycznych: w salonie kosmetycznym lub w domu. Pierwszym z nich jest idealny dla każdego, kto ma wystarczająco dużo wolnego czasu i pieniędzy, a drugi – dla tych, którzy są przyzwyczajeni do dbać o siebie.

Naprawa Maska wnętrze

Oczywiście, pod okiem profesjonalnego leczenia jest najbardziej efektywne. Jest to cały zestaw procedur:

 • usuwanie śladów użycia szampony, odżywki, produkty do stylizacji;
 • Delikatne suszenie;
 • Stosowania profesjonalną maskę z keratyną;
 • Suszenie

 • I stylizacji przy użyciu specjalistycznego sprzętu – prasowanie.

Masa białka pod wpływem wysokiej temperatury na powierzchni włosów tworzy gęstą soi ochronną, dzięki czemu są grubsze i silniejsze. Ze względu na salon prostowania włosów staje się zdrowy i zadbany wygląd, ale naturalna loki i loki proste falowanie może zniknąć.

Salon zawodowe keratyny maski do włosów są bardzo skuteczne: są one w stanie zapisać wynik na 3-4 miesięcy.

Ostrzeżenie! Pierwsze trzy dni po zabiegu, powstrzymać się od mycia włosów, splot warkocz i używać szpilki Bobby.

Maska z keratyną w domu

Zbierając składniki do mieszania, można łatwo zrobić sam środek redukujący. Strona główna Maska z keratyną nie jest tak skuteczne jak profesjonalny jednak, że jest w stanie pozytywnie wpłynąć na włosy, a po kilku sesjach można zauważyć zmiany w pozytywny sposób.

W celu ustalenia maksymalnej szkody, trzeba pamiętać o kilku ważnych zasad, które nadają się do stosowania wszelkich masek do włosów:

 • Procedur powinno odbywać się regularnie, a nie jednorazowo, w przeciwnym razie wynik będzie zawodzi.
 • Zbyt częste stosowanie doprowadzi do przeciwnego skutku. Optymalne wykorzystanie – 1 raz na 1-2 tygodnie.
 • Skłonnością do alergii i chorób skóry wymaga uprzedniej konsultacji ze specjalistą.
 • Maska ​​główna keratyna, jak każde inne, indywidualne. Używaj produktów, które są najbardziej odpowiednie dla Twojej skóry i rodzaju włosów.

W okresie zdrowienia jest lepszy do powstrzymania się od agresywnych farb i wosków, lakierów i innych stylizacji. Jak mogę rzadko trzeba używać gorącej suszarki do włosów. Jeśli działasz zgodnie ze wszystkimi zaleceniami, keratyna maska ​​do włosów w domu dadzą swoje wyniki w ciągu kilku miesięcy.

Popularne kompozycje

Recepty gospodarstwa domowego. Lecznicze mieszaninę wytwarza się z dostępnych produktów, oleje, soki, buliony, dodając je w małej ilości hydrolizowaną keratynę, który jest sprzedawany w farmacji w domenie publicznej. Butelka 100 g nie jest drogie – 150-200 rubli.

Żelatyna do przywrócenia

Zaspokoić energię i witaminy mieszaniny włosy przywracając podstawie żelatyny, która ze względu na swoje właściwości fizyczne otacza włosy, tworząc ochronę i przywracanie blasku. Zazwyczaj, żelatyna rozpuszcza się we wrzącej wodzie, ale bardziej produktywne korzystanie z szałwii nalewki (idealny dla włosów przetłuszczających się) lub wywaru z rumianku (sprawia, że ​​blond włosy bardziej elastyczna i mocna). Całkowitego rozpuszczenia żelatyny w płynie seryjnie wlać łyżkę oleju rycynowego i kilka kropli olejku jojoba.

Dodatkowo do spodziewanej oleju odżywiają struktury włosów zabezpieczającej składniki odżywcze i witaminy, a także przywrócić elastyczność i miękkość. Dla jedwabista do mieszanki trzeba dodać trochę białka pszenicy i jaj zwyczajnego kury – znajomy element pojazdach samochodowych przygotowany.

Pozostaje dodać 6-7 kropli hydrolizowanego keratyny i 3-4 kropli olejków ylang-ylang i pomarańczy. Oprócz poprawy całej długości struktury włosów czeka wzmocnienie cebulki włosów, aktywacji krążenia krwi, a w konsekwencji zmniejszyć intensywność utraty włosów. Gęstą masę pędzla umieścić na zamki, ciągnąca się wzdłuż całej długości, od góry do umieścić na pokrywie nylonowej (można użyć zwykłego pakietu). Po 35-40 minutach zmyć ciepłą wodą.

Ostrzeżenie! Gorąca woda do płukania nie może być stosowany, ponieważ aktywuje gruczołów łojowych i powoduje koagulację niektórych składników, takich jak jajka.

Olej lniany przed rozbiciem

Zniszczone włosy dobrze traktowany z olejem lnianym. Około jedna czwarta szklanki ciepłej wody wyhodować parę utartych żółtek jaj i kilka kropel keratyny, 20 ml rumu i taką samą ilość oleju lnianego.

Preparat ten jest alternatywą dla szamponu, więc po jego stosowania za pomocą prostego płukania. Efekt może być zwiększona w przypadku powłoki po masując skórę głowy przez 5-10 minut.

Majonez do polerowania i odżywianie

Czasem efekt regenerujący powodować nieoczekiwane produktów, takich jak majonez. Uszkodzone włosy jak dużej ilości tłuszczu odżywcze w niej zawarte. W ćwierć kubka jogurtu (zawartość tłuszczu nie odgrywa roli) złamać jedno jajko i dodać 3-4 łyżki majonezu. Nie zapomnij o 6-7 krople hydrolizowanego keratyny. Gotowanie masa tłuszczowych umieścić na 15-20 minut, następnie spłukać. Lively połysk i sprężystość loków gwarantowanych.

Narzędzia do użytku domowego tak łatwo dostępne i łatwe w obsłudze, że można szybko sprawdzić ich skuteczność na włosach. Spróbuj jeden z popularnych masek, i upewnij się, aby przywrócić piękno własnego dość łatwo.

load...