Kefir twarzy maski w domu: receptur i funkcji aplikacji

Piękno jest na pierwszym miejscu oznacza doskonałą skórę – czysta, gładka, aksamitna i miękka. Szczególnie dotyczy to osoby, ponieważ jest – coś w rodzaju „wizytówkę”, na której można wnioskować o piękno, wiek, miłości do siebie i szacunku dla innych. Nie idź za ich wygląd – teraz przestępstwa, wskazując, że jesteś ignorując prawa społeczeństwa. Nie chcą uchodzić za „przestępcę”? Następnie należy pilnie potrzebują „prawnika” dla spraw kosmetycznych – kefir maską.

load...

Zawartość:

Kefir: wizytówka

Dlaczego kefir maska ​​- to jest dosłownie ratunkiem na wszystkie bolączki? Czy proste, znane nam z dzieciństwa produktu, aby poradzić sobie z taką odpowiedzialnej misji zachowania młodości i piękna twarz? Czy to nie jest jakiś błąd? Wcale nie. Można dowiedzieć się z ich matek, babć i po prostu stał się sławny piękności, którzy są w starszym etapie.

Jednogłośnie zadeklarować, że kiedy w naszym kraju jeszcze nie zostały opracowane przez przemysł kosmetyczny, w czasach niedoborów czasach sowieckich, a tylko w okresie braku pieniędzy jogurt dla nich zbawieniem, a nie tylko od wieku, ale także przez różne skóry przebarwienia, ubrany charakter tymczasowy.

load...

Oczywiście, że jest mało prawdopodobne, że nasze babcie były zaangażowane pogłębionej użytecznych właściwości napoju, ale teraz, kiedy nie było to sieć, która urodziła się Wikipedia i podobnych dogodne wirtualnych „banków” wiedzy, możemy sobie na to pozwolić, prawda? Tak więc, jeśli nie przeszkadza, niech przyjrzeć się bliżej z jogurtem.

O komponentów i ich użyteczne właściwości

Tak, członkowie zespołu, „żywe” w zdrowym produktem mleczarskim, pozwól mi się przedstawić?

 • Białka odpowiedzialne za odnowę komórek;
 • Kwas askorbinowy – najlepsze środki czyszczące i odświeżacze pokrywać;
 • Retinol – rodzaj eliksiru młodości;
 • kwas foliowy chroni twarz przed szkodliwymi zakłóceniami środowiska (zimno, wiatr, woda, słońce);
 • Tiaminy – środek uspokajający, likwidacji ogniska zapalnego lub podrażnienia;
 • Witaminy PP, energetyzujący komórki;
 • Ryboflawina – zabójca zmarszczek;
 • Witaminy E, która zwraca zdrowy człowiek cienia rumieńca i pozostawia skórę atrakcyjny lśniący blask;
 • Niacyna – jeden z najlepszych nawilżające;
 • Witaminy B12, wzbogacenie tkanki w tlen, a zatem zdrowie dawcy;
 • Pirydoksyny – Burza na trądzik.

Teraz już rozumiem, co kefir maska ​​- jest bardzo przydatna procedura, która rozwiązuje złożone problemy? Jesteśmy gotowi, aby doprowadzić go do swoich spraw kosmetycznych harmonogramu? Więc zacznijmy!

Cechy

Procedurę

Z wielką różnorodność masek kefir twarzy, wybierz te, które doskonale pasują do typu skóry i są w stanie rozwiązywać pojawiające się problemy. Należy sprawdzić zgodność wybranej mieszanki na skórze. Ułatwiają: wkrapla się małą konstrukcję, w strefie nadgarstka, na wewnętrznej stronie. Jeżeli w ciągu pół godziny negatywnych reakcji zostały zidentyfikowane, to recepta na ciebie.

Aby przygotować fundusze powinny, oczywiście, korzystać z najświeższych składników, sprawdzone marki, zakupione w bezpiecznym sklepie. Jeśli to możliwe, zakup produktów krajowych, innych niż braku „chemii”, na przykład, zagęszczających, aromatów, barwników i innych „śmieci”, które osoby do niczego.

Gotowa mieszanka będzie oczywiście zastosowanie w czyszczeniu skóry, poza efektem procedury zostaną utracone.

Główna Receptury

Kefir jest użyteczny dlatego, że nie jest szczególnie potrzebne ” towarzyszy jednak dodać kilka produktów fermentowanych napojów rozwiązuje niektóre pojedyncze problem. Rozważmy kilka receptur różnych kierunkach.

 • Najprostszym maska ​​

Zacznijmy od klasyki. Zwilż wacik ze świeżych, nie zimnym jogurtem. Czynienia z osobą. Odczekać 15 minut. Zmyć zimną wodą.

 • Odświeżanie Procedura

0. Wieczorem Planowana data, a dzień był tak nudny, że wpływa na twarz? Zrobić maskę. Podłącz parę łyżek zupy jogurt

5 kropli świeżo wyciśniętego soku z cytryny. Zastosuj produkt na skórze. Po 8 minutach wyjąć resztki przy użyciu zimnej wody.

 • Nawilżający Maska

Jeśli skóra jest sucha, wziąć na siebie „broni” takiej receptury. Wymieszaj 2 łyżki świeżej zupy z jogurtem 1 mały łyżką oliwy z oliwek i świeżych żółtek jaj. Czynienia z osobą. Po 15 minutach usunąć pozostałości za pomocą wacika zwilżonego mleka.

 • Kompozycja do odmładzającego

Poprawa stanu starzenia się skóry pomaga następujące receptury. Podłącz jeden deser łyżka miodu, mleka i sera (najlepiej w domu) z kilkoma łyżkami jogurtu. Powstałą masę gotowego Pokrywa minut 20.

 • Maski przeciw zaskórników i wągrów

A na „deser” – kefir maską na trądzik i „czarnych punktów”. Wymieszać małą łyżkę płatków owsianych i sody oczyszczonej. Dodaj trochę kwaśnego mleka w proszku. Jeśli chodzi o ostatni kierować konsystencji śmietany. Kompozycja powinna być stosowana do masażu twarzy, pocierając papka. Sustain kwadrans. Ale żeby zmyć resztki mieszaniny cud powinien być lekko ciepła woda.

Jak widać, maski kefir dostępne są każda z kobiet, a wydajność może konkurować z nawet najbardziej drogich narzędzi. Sprawdź to!

Przepis wideo od fanów Kefir

Maski

load...