Kefir diety przez 7 dni – zmniejszenie masy ciała o 7-10 kg dodatkowego

Kefir – fermentowany produkt mleczny, korzystny wpływ na organizm, który wielokrotnie udowodnione. Lekarze i dietetycy, jest on uważany za główny środek zapobiegania wielu chorobom. Napój, który jest w stanie leczyć choroby i często bierze udział w organizacji w okresie rehabilitacji po dość ciężkim zdrowia badanego. Zatem dieta kefir 7 dni mogą być uznane jako pozytywny odbierane w środowisku medycznym etap, w bardzo pożądane dla niektórych harmonii. Jednak nie każdy projekt aplikacji Plan takiego programu jest mile widziany specjalistów gastroenterologii.

load...

Zawartość:

Przydatne właściwości kefir dietprogramm

Wzmiankowany składnikiem dietlecheniya pomaga zmniejszyć napięcie nerwowe, wzmacnia układ sercowo-naczyniowy. Dla przewodu pokarmowego, nawet krótkotrwałe „Kefir” etap – ogromne korzyści. Stabilizacja jelita, tendencja do zmniejszenia podatności na zakłócenia, łatwość lub nawet wyeliminować „Kronika” w tej dziedzinie sukces w walce z nudnościami i uczucie ciężkości w dołku – „. Mlekowego pozytywne” takie jest życie potwierdzając Można dodać do listy zdolność pokonywania anemię, przewlekłe schorzenia układu oddechowego (zapalenie opłucnej, gruźlica) dostarczenia od zołzy. Tak więc powody, aby doprowadzić go jako część diety jest wystarczająca.

Wszystko to wyjaśnia obecność bardzo dobrze zachowane żeńskiej publiczności „kefirchik” w wielu dietach medycznych i kierunku „Semi-Medical”. To stało się podstawą do dietratsionov Zaleca się, aby pacjentów z nadciśnieniem tętniczym, diabetyków, osób cierpiących na zapalenie nerek, obecność kamieni w pęcherzu moczowym (gdzie nie ma fosfaturię) i zaburzenia krążenia. Aby schudnąć lub uciekają się do tygodnia dietplanu-lub kefir w diecie przez 5 dni jako przyspieszonego programu skutecznych nadmiarowych kilogramów. Żaden z trybów nie są obliczane wyłącznie na kwaśne mleko „Rekolekcje”: dodatki na pewno będzie, ale w każdym przypadku ich własne.

load...

Przestrogi

 • Doświadczeni dietetycy polecam zostać wyłączona z planów przejścia na tygodniowym menu programu, który opiera się na konsumpcji jogurtu składnika w wysokości 700 ml dziennie. To nie jest na pewno wystarczy do sukcesu. Taki pomysł jest obarczona odwodnienia i może być zakończona nieodwracalne zmiany.
 • Decyzja

 • Zadeklarować wojnę „jogurt” fałdy tłuszczu należy koniecznie skonsultować się z lekarzem. Należy zachować ostrożność przy wyborze bazy sfermentowanego mleka składnik. Wariant z długim okresem przydatności do spożycia jest lepiej wyrzucić – Kontrast opakowanie o zawartości tłuszczu 1%, nie przeznaczone do długotrwałego użytkowania.
 • Każdy projekt jogurt obejmuje powstrzymywanie się od soli, cukru, tłuszczu, smażone, produktów skrobiowych i alkoholu. Czarna herbata i kawa w analogicznym okresie jest również wysoce niepożądane – to lepiej, aby przejść do herbat ziołowych. Mogą być w dowolnej liczbie Napój – jako prosty oczyszczonej wody bez gazu.

Kefir diety przez 7 dni

W celu poprawy skuteczności 7-dniowy za resztą zaleca się rozpocząć od fazy przygotowawczej trwającej tydzień. Jej celem – do „wygładzenia” idź do „odchudzania szokiem.” Okres ten będzie ustawiony ciała w celu zmniejszenia ilości kalorii i zapewnić wstępne jelita czyste – do dietmenyu nie postrzegane jako zbyt ciężką próbę. To będzie w stanie sprawnie zakończyć wszystkie etapy siedmiodniowym wyszczuplającym hudyasche-program. Bar w 1300-1400 kcal nie powinna zostać przekroczona w żadnym z dni szkolenia. Samo w sobie moc łączy dwa główne składniki: celuloza i białka.

Opisujemy w sposób ogólny codzienną porcję:

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

 • 1-i śniadanie: owsianka na wodzie, do której można dodać brązowy cukier lub fruktozę.
 • 2-ty śniadanie: szklanka kefirchik.
 • Obiad: zupa jarzynowa / hash (kefir) + kawałek mięsa + sałatki (warzywa).
 • Popołudnia przekąskę: jogurt ponownie (szkło).
 • Kolacja: ryby / owoce morza, gotowane w podwójnej kotła.
 • Tuż przed snem – powtórzyć jogurt (jeśli jest to potrzebne).

Właściwie dietperiod: tygodniowe menu:

 • Day 1 – jeden i pół litra jogurtu, podzielonych na 5-6 przyjęć w połączeniu z 4 pieczonych ziemniaków (masła i soli nie podana).
 • Dzień 2 – ten sam dietraspisanie + 4 zielone jabłko.
 • Dzień 3 – Powtórz główny składnik + 800 g jagód, owoców (nie banany!).
 • Dzień 4 – kefir i minerały (żadne inne pokarmy).
 • Dzień 5 – kefir-kurczaka ( „mięso” część – 400 g).
 • Dzień 6 – kefir warzywnym ( „roślinny” Reguła – 1 kg).
 • Dzień 7 – zwłaszcza, kefir i minerały.

Zatem, dzienna mleka kefir „dawka” kwota do 1,5 litra. „Reset” waga – do 10 kg. Kogo kombinacja „kefir-jabłko” (zob. Dzień 2) mylić, można zastąpić go duet „jogurt + ser”. Zastanawiające kefir-Berry-owoc dziennie – zamiast jagody jeść gotowane ryby w 2 godziny (tylko 100 gramów dziennie).

Wychodząc z tego okresu diettsepochki siedem dni, w następnym tygodniu byłoby właściwe, z wytworzeniem soli. Ku jej braku mniej „przeszkadza”, włożyć do naczynia, w tym czasie lub kilkoma łyżkami sosu sojowego i pieprzem (imbir jest również dobre). I starają się zastąpić jeden z trzech „podstawowych” posiłki z mieszaniny jogurt z włókna (2 łyżeczki mąki, 200 g proszku do cieczy).

Wyżej opisany system jest bardzo surowe, ponieważ program, kefir białka sprawdzania jest odpowiedni tylko dla kobiet, których styl życia nie jest zbyt aktywne. O przydatności wyścigów żaglem z takim Ciężkie czasy najlepiej zapomniane – aż wszystko zostanie zakończone. Jeśli w pracy masz siedzący tryb życia i może sobie pozwolić na odległość house-biurowego „pokrywy” w samochodzie, taki projekt – dla Ciebie.

Kefir diety przez 5 dni

Podstawą pięć dni – stosowanie półtora litra chudego kefiru dziennie, za każdym razem na drinka. Woda jest obecna w równolegle. „Podejście” do stołu powinno być dużo – 7-8. Oznacza to, że co 2 godziny trzeba „wrzucić” coś w ustach. Pojęcie „coś” będzie zawierać owoce i warzywa (z wyjątkiem ziemniaków, bananów, winogron), trochę gotowanego kurczaka lub ryby.

Suplement diety można przycinać, jabłko. Jeśli jesteśmy naprawdę być „golodnovato”, pozwolić sobie zjeść kawałek jajka il sera. Herbata jest ujęte w wykazie dozwolonych – ale tylko niesłodzone. Jeśli jelito „Nie buntowników”, czasem spróbować koktajli „kefir-Juice” (sok dodać sporo).

Wskazówki dla kefir diety

Taka dieta może sobie pozwolić nawet ludzi mieszkających raczej „dynamiczne”. Ale wzmocniony sportowych i tym razem będą musieli zrezygnować – w przeciwnym razie walka zakończy pasie wyczerpania fizycznego. Jeśli pochodzą z procesem „kompetentnie”, rozstanie się z niepotrzebnym kilogrammchikami 5 podałeś. Bądź dobrej myśli!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...