Kefir diety przez 3 dni: utraty wagi szybko

Zawartość:

Kefir – jedyny produkt w składzie diety nie tylko schudnąć, ale również przyczynia się do poprawy ich zdrowia. Normalizuje układu pokarmowego, układu krążenia i układu nerwowego. Kefir diety powraca zdrowej cery, wzmacnia system odpornościowy i usuwa toksyny z organizmu. W skrócie – jest to prawdziwe panaceum dla nowoczesnej kobiety. Więc jeśli przypadkowo wpisane kilka dodatkowych kilogramów, nie spiesz się do tabletek do apteki.

load...

Stosować skuteczną kefir diety, który przez trzy dni wróci utraconą harmonię. Tak, dobrze słyszeliście. Zaprojektowany kefir diety przez 3 dni, a usuwa tyle – do pięciu kilogramów nadwagi. Zgadzam się, że jest to całkiem przyzwoity wynik, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że to nie jest stosowane absolutnie żadnej szkody dla organizmu.

Korzyści z jogurtem

Kefir – fermentowany napój mleczny, który wytwarza się z mleka krowiego lub całości odtłuszczonych i fermentacji fermentowane mleko o alkoholu przy użyciu specjalnych grzyby kefir. IT grzyby i określenia stopnia nasycenia użytkowych i produktów mlecznych. Wymagane fermentacji kefiru jest osiągnięty poprzez serię symbiotycznych mikroorganizmów. Jednym słowem: jogurt do picia, a będziesz zdrowa. I jak to się bardziej smukłe i będziemy cię uczyć.


Menu kefir diety

Istnieją trzy sposoby, aby schudnąć przez trzy dni z pomocą jogurt. Każdy z nich jest przeznaczony do oczyszczania i regeneracji organizmu, więc praktycznie żadnych przeciwwskazań. Która metoda w użyciu – to zależy od Ciebie. Dołożymy wszelkich starań, aby dokładnie opisać każdą z metod.

load...
  1. Pierwszy kefir diety przez 3 dni będzie odpowiadał najbardziej uporczywy utraty wagi, bo tam nie ma. Przynajmniej podczas przejścia diecie. W ciągu dnia mogą wypić pół litra jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu. Głodu nie było tak dużo, dietetycy radzą, aby podzielić produkt mleczny na kilka etapów. Złożoność diety jest to, że trzy dni nie jeść ani pić (w tym wody) to nic innego jak jogurt. Przetrwać? Nagrodą będzie minus pięć kilogramów nadwagi.
  2. Dla tych, którzy nie zdecydowali się całkowicie zrezygnować z jedzenia. W tym przypadku, dzień wolno wypić pół litra standardowego niskotłuszczowego jogurtu i jeść kilogram świeżych owoców i warzyw. Jednocześnie od banana wysokokaloryczne najlepiej jest wstrzymać. Chcesz schudnąć? Wymień je z jabłek lub arbuzów. I pamiętaj: im mniej jesz, tym większą wagę będzie zrzucić.
  3. Tego typu kefir diety jest odpowiedni dla tych, którzy chcą uniknąć głodu lub bardzo leniwych ludzi, którzy chcą schudnąć, ale nie chcą przestać jeść. Muszę przyznać, że jeśli zje i podczas tej diety, nie jest zbyt zróżnicowana. Na śniadanie, to wolno wypić szklankę jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu, chwytając kawałek chleba (lub tosty) z otrubyami.V kolacji mogą sobie pozwolić na porcję surówka, przyprawione oliwą z oliwek. Plus szklanka kefiru standardzie (nic dziwnego, dieta nazywa kefir). Jadalnia posiada dwa jabłka i mały kawałek sera. Między posiłkami można pić jogurt o niskiej zawartości tłuszczu. Woda jest lepiej zrezygnować, ponieważ nadmiar płynów w organizmie może prowadzić do wzrostu ciężaru całkowitego.

Korzyści z diety kefir

  1. Terminów. W ciągu trzech dni można nie tylko schudnąć kilka kilogramów, ale również przywrócić mikroflorę jelitową. Zaoszczędzić czas, w dobie 21 wieku, kiedy liczy się każda minuta, bardzo ważne.
  2. Koszt. Kefir dieta jest odpowiednia nawet dla tych, którzy są na napięty budżet, kupić jogurt jako znacznie prostsze niż wielu leków dla utraty wagi, nie wspominając płacąc zabiegu liposukcji.
  3. Wszechstronność. Wiele kobiet ledwo podnieść diety z powodu pewnych problemów zdrowotnych. Ktoś jest przeciwwskazane gryki, ktoś nie jeść pomarańcze. Trzydniowe kefir dieta odpowiednia dla prawie każdego. Wyjątkiem są osoby, które cierpią na reumatyzm, ogólne przekrwienie, krzywicy, dna moczanowa, jak te choroby lekarze zalecają jeść pokarmy, które powodują nadmiar kwasu.
  4. Wydajność. Dietetycy twierdzą, że nie będą zwracane zgubionych użyciu kefir dieta dodatkowy ciężar.

Najnowsze zalecenia

Wreszcie możemy podać kilka rekomendacji. Po pierwsze, dietetycy nie zalecają, aby przedłużyć tę dietę. Schudłem z pomocą jogurt? Wróć do poprzedniego systemu zasilania przynajmniej na kilka dni, a dopiero potem usiąść ponownie na kefir diety. Po drugie, starannie wybrać jogurt. Najlepiej użyć do diety napoju mlecznego o minimalnej trwałości. Przetrwał wszystkie przydatne bifidobakterii, niezbędne dla uzdrowienia ciała. W skrócie, świeżego jogurtu wybierzesz, tym lepiej.
Szczęśliwa odchudzania!

load...