Kefir diety i jej warianty diet – kefir i kefir, ryż, jabłko

Najpewniejszym sposobem, aby schudnąć – to jest dieta. Istnieją one teraz bardziej niż tuzin – proste i złożone, długie i krótkie, tanie i drogie. A jeśli mówimy o rodzaju, są one, istnieje wiele (wśród których nie ma zbyt wiele naprawdę skuteczne). Ale wśród nich są tacy, którzy dzięki dobrym skutkiem, otrzymała uznanie zasługuje. Jeden z nich – kefir diety. Lista pozytywne właściwości głównego składnika jest wystarczająco duży. W tym artykule omówimy niektóre rodzaje wyładowania na podgumowane produktów mlecznych.

load...

Zawartość:

Przydatne właściwości kefir

W procesie wytwarzania tego produktu za mleko. Jest dodawana do mleka i drożdży specjalnego grzyba, który jest otrzymywany dzięki nowego napoju w specjalnym smaku i zapachu. Jego właściwości lecznicze i zapobiegawcze są godne szacunku:

 • ma swoje właściwości piękne tonowanie;
 • Ma pozytywny wpływ na układ nerwowy i krążenia;
 • Kefir diety dla utraty wagi poprawia jelit, odmładza skórę i wzmacnia włosy i paznokcie;
 • Produkt

  load...
 • Składa się z cennych witamin i minerałów;
 • Pomaga utrzymać stabilną wagę i może pomóc szybko i bezboleśnie schudnąć.

Jeśli wybrałeś dla siebie sposób na radzenie sobie z nadmiarem masy, a następnie zwrócić uwagę na rodzaj diety i wybrać ten, który jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie. W każdym przypadku powinno być możliwe nieuporządkowana. Oznacza to, że powinna ona zawierać pokarmy, które pomogą osiągnąć największy efekt – schudnąć, oczyścić organizm z toksyn i ogólnie poprawić swoje zdrowie.

Formy popularnych diet

 • Striped kefir diety

Jest to jeden z najbardziej tajemniczych i skutecznych diet, które nie zostały zidentyfikowane braki. Jej istota polega na tym, że można co drugi dzień na niskotłuszczowego jogurtu z czasów, kiedy można jeść każdy rodzaj żywności. Kefir jest czasami możliwe jest zastąpienie niegazowanej wody mineralnej.

 • Kefir, twaróg dieta

Ona podstawie cech metabolicznych. Fakt, że roztwarzanie masy serowej, w połączeniu z jogurtem spędzony dużo energii, przy czym zachodzi proces utraty wagi. Jedzenia w ten sposób nie może być większa niż tydzień. Należy jeść codziennie 250-300 g niskotłuszczowego twarogu i wypić 750 ml niskotłuszczowego jogurtu. Ilość ujęć spożywczych – 5-6 w ciągu dnia. To wyładowanie doskonale oczyszcza organizm, ale ze względu na krótki okres czasu nie pozwala osiągnąć rekordowe wyniki.

 • Kefir i ogórkiem dieta

Trzeba przez cały dzień, aby pić co najmniej 1,5-2 litrów jogurtu i zjeść 1,5 kg ogórków. Mogą być spożywane oddzielnie lub gotować z nimi innych potraw, takich jak sałatki. Płyn może być nie gazowanej wody mineralnej. Ten prosty sposób straty ciężaru ma dobre działanie, ale może towarzyszyć poczucie osłabienia.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

 • Kefir-owocowa dieta

Ten typ wyładowania zapewnia, że ​​będzie korzystał codziennie 1,5 litra niskotłuszczowego jogurtu i 1 kg owoców lub warzyw (z wyjątkiem bananów i winogron). Jej czas trwania wynosi 5-6 dni. W tym czasie można uzyskać szybki efekt, ale może odczuwać pewien dyskomfort w jelitach.

 • Kefir-ryżowa

  Dieta

. Czas trwania tego procesu jest to, 9 dni. Uznaje się trudne, ale bardzo skuteczne.

 1. Od 1 do 3 dni pić kefir o niskiej zawartości tłuszczu i jeść 300 gramów ryżu. Jego kucharz codziennie bez dodatku soli i innych przypraw.
 2. Od 4 do 6 dni jeść 500 g gotowanej piersi kurczaka bez ograniczenia do korzystania z tego samego produktu mlecznego.
 3. W ciągu ostatnich trzech dni w nieograniczonej ilości jedzenia jabłek i picia kefiru.
 • Kefir jabłko dieta

Ten rozładunku został zaprojektowany przez 9 dni, podczas których należy przestrzegać następujących zasad:

 1. 1-3 dni – trzeba w ciągu dnia pić 1,5-2,0 litrów świeżej beztłuszczowe jogurt.
 2. 4-6 dni – jesz jabłka (1,5-2 kg) dziennie.
 3. 7-9 dni – powtarza pierwsze trzy dni diety.

Taka dieta jest na tyle twardy, ale towarzyszy uporczywego efektu. Aby utrzymać swoją władzę pod wystarczająco trwałych ludzi, ponieważ może to być poczucie zmęczenia, wahania nastroju, i słabość w procesie. Można to skorygować, jeśli zawarte w diecie twarogu o niskiej zawartości tłuszczu, jaj i kapusta (wszystko – w małych ilościach). Jabłko kefir diety dla utraty wagi mogą towarzyszyć nieznaczne pogorszenie stanu zdrowia. Jeśli nie boisz, to rekompensata będzie szybkie osiągnięcie widocznych rezultatów.

Korzyści z kwaśnego mleka rozładunku

Jeśli mówimy o efekcie, który przynosi regularne spożywanie jogurtu, jest to dość zachęcające. Recenzje, które mają kefir diety dla szybkiego odchudzania, sugerują, że w tym tygodniu można pożegnać się z 5-9 kg nadwagi. Wynik końcowy będzie zależała od jej pierwotnej wydajności. Niektóre kobiety, które stosowały absolutorium w ciągu dnia przez okres 2 miesięcy, waga 15-20 kg utracone.

Porady Wideo: kefir diety

Niezależnie od rodzaju diety wybierzesz, możesz stać się cieńsze i bardziej atrakcyjne. Najważniejsze jest to, aby wyznaczyć sobie cel i „zbierają się w pięści” woli. Powodzenia!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...