Kefir diety Dolinoy Larisy: Schudnąć jako słynnego piosenkarza!

Zawartość:

Wielu z nas nie zazdroszczę słynnego piosenkarza Larisa Dolina tylko dlatego, że ma piękny mocny głos, dobry wygląd i wspaniałą figurę. W chwili obecnej, słynnej pani wygląda dobrze, a więc jest dzielenie się z nami swoim doświadczeniem. Należy zauważyć, że kefir an_0 Dolinoy Larisy jest uznawany za jeden z niewielu naprawdę skuteczne. Ostatnio taka dieta stała się bardzo popularna, a informacja zwrotna była w większości pozytywne.

load...

Mam nadzieję, że już wiedział, że podstawą siły na czas kefir jest dieta. Jest to bardzo użyteczny produkt, który zawiera wiele korzystnych bakterii, mikroorganizmów, i drożdże pałeczek. Poprawia i wzmacnia układ odpornościowy i zapobiegania chorobom żołądkowo-jelitowe. Jogurt zawiera wiele witamin i aminokwasów. Ponadto, ma wzmacniajace i dobrą gaszące pragnienie i poprawia nerki i jelita, uspokajająco na system krążenia i nerwowego.


Dieta na kefir

Intensywna dieta Dolina sprawia, że ​​można stracić 7 kilogramów w ciągu tygodnia

  Tak więc:

  1. Pięć sztuk gotowanych ziemniaków w mundurkach, trzy szklanki jogurtu.
  2. Dwieście gramów śmietany, trzy szklanki jogurtu.
  3. Dwieście gramów sera, trzy szklanki jogurtu.
  4. Pięćset gramów kurczaka, gotowane i obrane bez soli, pół litra jogurtu.
  5. Nie może być tylko owoce i warzywa. Wśród dozwolonych jabłek, ale nie więcej niż jeden kilogram, pięćset gramów marchwi lub trzysta gramów suszonych śliwek i trzy kubki jogurtu.
  6. Sześć szklanki kefiru, i nic więcej.
  7. Litra wody mineralnej.

  Produkty w tej postaci mogą być rozmieszczone losowo przez cały dzień. Jest zrozumiałe, że taki sposób odżywiania jest bardzo szkodliwe dla organizmu, więc z premedytacją, czy to aby go wybrać. Opinie o wyżywieniu odmiany; Oczywiście, to sprawia, że ​​zauważalny i szybki rezultat, wiele kobiet są zadowoleni z jego działania, ale wciąż pojawiają się skargi dotyczące stanu zdrowia. Dlatego proponujemy opcje łatwiejsze.

  load...

  Umiarkowanie intensywny kefir an_0 Larisa Dolina trwa dwa tygodnie

   Dla pierwszego upadłego trzech do pięciu kilogramów, a drugi 03:58. W tym przypadku konieczne jest, aby jeść przez zegar: osiem, dziesięć, dwanaście, czternaście, szesnaście i osiemnaście. Produkty z menu rozłożone na cały dzień.

   Taka dieta jest łatwiejsze, że zebrał maksymalną liczbę pozytywnych opinii z tych, którzy próbowali go na siebie. A Produkty dwutygodniowe są takie same. I po pierwszym tygodniu jest przerwa na siedem dni, podczas których należy jeść jak zwykle, ale w miarę możliwości, aby spróbować wyeliminować mąkę, słodkie, ostre i tłuste. Ta dieta jest zwykle dobry wpływ na organizm i trwale zabezpiecza uzyskane wyniki.

   1. Czterysta g solone pieczony ziemniak i pół litra jogurt beztłuszczowy.
   2. Czterysta gramów twarogu o niskiej zawartości tłuszczu i kufel jeden procent jogurt.
   3. Czterysta gramów dowolnego owocu, z wyjątkiem bananów i winogron, pół litra jogurtu jeden procent.
   4. Czterysta gramów gotowanej piersi kurczaka bez soli, pół litra jogurtu jeden procent.
   5. Czterysta gramów owoców i pół litra jogurtu.
   6. Pół litra wody mineralnej bez gazu.
   7. Czterysta gramów owoców i pół litra jogurtu jeden procent.

   Ostatnia opcja – umiarkowana dieta, a także przez Larisa Dolina

    Jest to dość proste -Relatively dwóch pierwszych – i mniej szkodliwe. Tak jak poprzednio, żywność powinna jeść nie później niż szóstej wieczorem, a produkty mają być rozłożone na cały dzień. Dieta ta jest przeznaczona dla ośmiu dni już, ale jeśli nadal siedzieć na nim aż do czternastego dnia, można stracić aż dziewięć kilogramów.

    1. Trzysta gramów suszonych owoców trzy kubki kefiru litr gazowanej wody mineralnej.
    2. Dziesięć kawałków gotowanych ziemniaków, trzy filiżanki jogurt litra wody mineralnych bez gazu.
    3. Dziesięć jabłka, trzy szklanki kefiru litr gazowanej wody mineralnej.
    4. Jeden kilogram gotowanego mięsa z kurczaka bez skóry, trzy filiżanki jogurt litra wody mineralnych bez gazu.
    5. Jeden kilogram sera trzy kubki jogurtu, litr nie gazowanej wody mineralnej.
    6. Litr śmietana, jogurt Trzy soczewki, litr gazowanej wody mineralnej.
    7. Trzy soczewki kefiru litra wody mineralnych bez gazu.
    8. Dwa litry gazowanej wody mineralnej.

    Najprostszym rozwiązaniem jest dieta „paski”. Siedem-dni an_0, z którego można zrzucić te dodatkowe trzy do pięciu kilogramów, jest dość prosty: jeden dzień tylko pić kefir, jeden dzień odpoczynku. Oczywiście, w normalnych okolicznościach powinny ograniczać się do mąki, pikantne, tłuste i słodkie, jak to określa tylko główny wynik.


    Ograniczenia

    Wszystkie warianty kefir an_0 Larisa Dolina ma następujące ograniczenia:

    • Pamiętaj, aby wykonywać codzienne lewatywy czyszczenia lub środków przeczyszczających.
    • Zacznij każda dieta powinna być dzień na czczo.
    • Jeść dobowej normy najlepsze co dwie godziny od ósmej rano do szóstej wieczorem kilka razy.
    • Przed każdym spożycie żywności pić pięćdziesiąt gramów ziół (rumianek, dziurawiec i Calendula)

    Plusy i minusy takiej opcji zasilania

    Głównymi zaletami tej an_0 jest to, że używane produkty są dostępne w dzisiejszych czasach, tak poważnym ciosem dla portfela nie zdarza się, że nie może nie cieszyć. Dzięki sześciu żywności dietetycznej prawidłowo trawić i uczucie głodu nie przychodzi tak szybko jak w innych przypadkach. Należy również pamiętać, że herbata ziołowa w tym przypadku jest bardzo przydatne: dziurawiec działa jako lek przeciwdepresyjny, a rumianek i nagietek mieć korzystny wpływ na przewód pokarmowy.

    Wady nie są tak bardzo. Najważniejszym z nich – jest sam jogurt. Dla tych, którzy nie lubią ten napój, to lepiej, aby przejść taką dietę. Również moc jest ograniczona do produktów, więc z góry należy skonsultować się z dietetykiem.

    Jak korzystać z opcji dieta dla ciebie – sam zdecydować. Ale pamiętaj najważniejsze – zdrowie i piękno kobiety muszą być proporcjonalne do Nomenklatury, więc nie ma potrzeby rezygnować z czegoś przez wzgląd na siebie, nie może być tak ważne. Po tym wszystkim, co idą w trosce o wygląd gwiazd, nie ma każdy z nas. Być rozsądne i praktyczne w podejmowaniu tak ważnej decyzji.

    load...