Kefir diety 3 3 3: utrata wagi za pomocą jogurt w ciągu 3 dni

Kefir – fermentowany produkt mleczny, kochał i dzieci, jak i dorosłych. Jest pity nie tylko dla zdrowia, ale również utraty wagi. Bardzo popularny i kochany przez wielu kobiet jest kefir diety 03 marca 3. Jaka jest jego specyfika, co ma swoje zalety – na te i inne pytania, jesteśmy gotowi odpowiedzieć.

load...

Zawartość:

Dieta na kefir i jego korzyści

Łatwo jest założyć bazę w zasilaniu podczas kefir diety jest tylko jogurt. W związku z tym, ten system utrata masy nie tylko nie szkodzi, ale będzie również przydatny dla zdrowia.

Aby to argument na rzecz białej diecie nie jest bezpodstawne, przypomnijmy, jakie korzyści dla organizmu niesie produkt mleczny:

  • jogurt promuje włosy i paznokcie;
  • Dzięki temu produktowi jelita jest oczyszczona z toksyn, a ludzie zapominają o zaparcia;
  • Dzieje wzmocnienie układu odpornościowego;
  • Normalizuje układ nerwowy;
  • Odzyskania spać w nocy.

I wszystkie kobiety mają szansę zapomnieć o otyłości i związanych z nimi chorób tego nieprzyjemnego zjawiska.

load...

Opcje zasilania dla utraty wagi na kefir

Teraz trzeba zająć się szczegółowo na pytanie, co umieścić wymagania mocy wyjściowej kefir diety przez 3 dni.

Należy zacząć od tego, że istnieją różne sposoby utraty wagi na kefir. Pierwsza z nich wynika, że ​​oprócz produktów mlecznych, w jamie ustnej nie powinny być wystawione na działanie nie więcej żywności i jeszcze płynne. Ten jogurt do picia dozwolone jest nie więcej niż jeden i pół litra dziennie. Ale po takich poważnych ograniczeń można zaobserwować zmniejszenie wagi o 5 kg.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Drugim sposobem jest uważane za bardziej delikatny. Ponieważ w trakcie diety mogą dodać warzywa menu lub owoców, ale nie więcej niż jeden kilogram dziennie. A także trzeba wypić pół litra jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu. Aby efekt był maksymalny, konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do tych owoców, takich jak melony i jabłka, ale nie w skrobię, takich jak banany.

Trzeci sposób można nasuwać się pomiędzy pierwszym i drugim. Ponieważ zakłada się, że w ciągu 3 dni kefir dieta może nie tylko pić jogurt w ilości pół litra i zjeść kilka innych składników. Na przykład, aby menu wiele tosty z otrębami na śniadanie, skromne sałatka na lunch i plasterek sera z dwóch jabłek na kolację.

Każdy z tych sposobów wiąże się z odrzuceniem cieczy, jak to zakłócać proces utraty wagi.

Istnieje inna wersja diety, która jest powszechnie określany jako 3 marca 3. Fakt, że jest on podzielony na trzy przejścia przez trzy dni. W ciągu pierwszych trzech dni można pić kefir z ryżem, w drugich trzech dni, aby fermentowany produkt mleczny jest dodatkiem kurczaka, aw trzecim secie, można dokonać jabłka do menu. Ale każda dodatkowa żywność jest brane w ilości nie większej niż 100 g

Od kefir diety korzystnych zmian w diecie

Warto zauważyć, że nie wszystkie panie sztywno stosować się do wyżej wymienionych sposobów, aby schudnąć. Niektórzy po prostu okresowe dni czczo kefir. Można poświęcić na to jest dosłownie na dzień tygodnia, a wynik nie jest powolny manifestować. Oczywiście, natychmiast zresetować po wielu kilogramów nie będzie działać. Jednak ulepszone stan ciała i masę stopniowo stabilizować.

Inna opcja – ma zastąpić niektóre zwykłe posiłki recepcji kefir koktajl. Niektórzy ludzie lubią pić jogurt z płatków owsianych i suszonych owoców na śniadanie, ktoś wolałby pozostawić ją na kolację. Jeśli ćwiczysz, można bezpiecznie przez jakiś czas przed treningiem, a potem pić kefirchik pomóc przywrócić zasilanie.

Środki ostrożności podczas odchudzania diety z kefiru

Jak pokazuje doświadczenie, na pierwszy rzut oka nie ma nic trudnego w ciągu trzech dni, które chcesz wydać, jedząc jeden kefirchik. W praktyce, całkowite odrzucenie innej żywności i cieczy, aby wytrzymać trudne. Ale dla ich cierpliwość panie są nagradzani ze stratą 3 do 5 kilogramów w ciągu zaledwie jednego iść.

Podczas odchudzania jest wymagane, aby słuchać własnego dobrego samopoczucia, wyraźnie wyznaczającej stan, w którym ciało błaga o litość z powodu banalnej głodu lub wymaga natychmiastowej uwagi z powodu choroby.

Alarm powinien powodować zawroty głowy i poważne osłabienie, zawroty głowy i objawów ze strony niektórych narządów wewnętrznych. W tym przypadku zaleca się, aby zrezygnować z diety. Jednak w żadnym wypadku nie powinien od razu wrócić do normalnej diety! Stopniowo należy wprowadzić menu dania warzywne i zupy diety. Zalecenie to się przyda, a kobiety, które pomyślnie przeszły test. Inaczej kilo wróci z podwójną prędkością.

Wreszcie, istnieją przeciwwskazania dla tej metody utraty wagi. Przede wszystkim dotyczą one osób cierpiących indywidualnej nietolerancji produktów mlecznych lub jogurt. Może albo ich diety mleka przez 3 dni boli.

Zalety diety odchudzającej na kefir

Ponadto należy rozważyć niepokojące objawy, takie jak biegunka, uczucie dyskomfortu i wzdęcia. Gdy takie sygnały z potrzebą organizmu, aby przerwać eksperyment. Zaleca się uważnie słuchać swojego ciała podczas pierwszego dnia ograniczeń – co do zasady, jest w stanie w pełni wykazać takiego rozwiązania do systemu odchudzania, czy nie.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...