Kawa cellulitu – walcząc aromatyczne skórka pomarańczowa w domu

„Skórki pomarańczowej” uwielbia leniwe panie, miłośników i fanów ciężkich uczty uzależnień. „Ale jak można żyć dobrze, gdy jest pełen pokus?” – Ty zawołać. Dla pań, i działać mądrze i ostrożnie hit trafne. Cellulit może przechytrzyć, oczywiście, jeśli – prawdziwa kobieta. W jaki sposób? To proste: pokonać wroga jego własną bronią! Weź kawę. Prawdopodobnie już wiesz, że nadmierna miłość do napojów kawowych prowokuje pojawienie się „skórki pomarańczowej”. Ale kawa i cellulitu można wyleczyć, najważniejsze – aby zmienić charakter „przyjaźni” z tym produktem.

load...

Zawartość:

Kawa – ponowne zapoznanie

Nie doszło do mnie, że ciało może być zasilane nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz? Wszyscy zgadzają się, że aromatyczną filiżankę orzeźwiający napój rano – najlepszy budzik na ciele. Więc dlaczego nie traktować tego „życiodajna woda” jest nie tylko żołądek, ale także skóra?

Warto zwrócić uwagę! Przy podawaniu, na tyle dziwnie, kawa i cellulitu zarówno przyjaciół i wrogów. Jeśli jesz dwie filiżanki tego wspaniałego napoju dziennie, będziesz czerpać przyjemność i radość. Ale krach cellulit z kwiatu kawy w całej swej okazałości. Jeśli jesteś zagorzałym fanem tego produktu, należy przejść do zewnętrznej aplikacji, w tym samym czasie i zwiększyć piękno ciała.

load...

Przydatne niż kawa? Jak wiadomo, głównym składnikiem pachnące ziarna – jest kofeina, która jest stymulantem dla metabolizmu, jak również system odpowiedzialny za usuwanie toksyn z organizmu i innych „śmieci”. Pod wpływem kofeiny tkanki zwolnione z wszelkich nadmiaru, w tym tłuszczu. I pozwolił Każda kobieta warstwy podskórnej tkanki tłuszczowej pod wpływem tej substancji w formie deklaracji, tj równomiernie otacza mu skórę właściwą, jeśli wcześniej cały tłuszcz gromadzi się w kule, które, z kolei, zebrane w pęczki. Jak widać, kofeinę – dostępne dla wszystkich i łatwy lekarstwo na cellulit.

Wystąpił nieoczekiwany bonus leczenia kawy

Jako bonus po masce z kawy cellulitu można zniknąć nie tylko znienawidzonych guzki i rozstępy i zmarszczki, odmładza skórę, powraca jej były zdrowe cera stanie się bardziej elastyczna. Ponadto, w trakcie procedur kawy stajesz elegancki, szczuplejsze. Pozostawić nie tylko zbędne kilogramy, ale także objętości, ponieważ poprawia metabolizm.

Kosmetyczki zalecane podczas maski i okłady nie zapomnieć o osobie, ponieważ spełnia ważną misję, „wizytówka” kobiety. Jak mówią, gdy zabrał się do pracy, a potem dać mu całkowicie. Nie zapominaj, że maska ​​kawy cellulitu jest dość kompatybilny z każdym twarzy leczenia. Jak widać, te same 15 minut może być używany z podwójnego zastosowania.

Jak wybrać kawy

Najlepiej jest, aby pomóc cellulit mieloną kawę. Niektóre ofiary „skórki pomarańczowej” sami wolą zmielić ziarna, korzyść jest obecnie mnóstwo odpowiednich „urządzeń”, więc proces ten trwa kilka sekund. Szczególnie oszczędny gospodynie wydają się zastanawiać, czy fusy pomoże cellulit? Kosmetologów powiedzieć, że wiele dobrego z niej nie należy czekać, ponieważ zawartość kofeiny w pozostałej po zaparzeniu gęsta znikome. Ale mnóstwo doskonale sprawdził się jako peeling. Najważniejsze – nie używać kawy instant, z powodu tej mieszanki – raczej „truciznę” niż medycyny.

Kto poszedł na fiolkach sprzedaż kofeiny na cellulit. Wiele osób z tej opcji, ponieważ nie istnieją żadne problemy z zatkania odpływu, nie brudne ubrania i ręczniki. Jednak, kofeina jest w ampułkach cellulitu więcej zboża, ale ty decydujesz.

Pachnące zabiegi kosmetyczne

A teraz więcej o tym, jak korzystać z cellulitem kawy w praktyce. Najważniejsze – wpłacić pieniądze na czystą skórę, wziąć pełny kurs (nie mniej niż 15 procedur) i zrobić wszystko ściśle według instrukcji.

Scrubs

Najprostszy peeling – mieszanka kawy i żel pod prysznic. Wystarczy podłączyć żel w słoiku i zmielonej kawy. Proporcje wyboru, dopóki mieszanina nie jest zbyt gruby, w przeciwnym razie nie będzie można umieścić na skórze. Jak stosować peeling? Najlepszym rozwiązaniem – w godzinach porannych procedury wodnych. Nałożyć masę na zagrożonym miejscem skórki pomarańczowej i masować skórę przez około 10 minut.

Dobra pomoc cellulitu kawy i miód „w połączeniu”. Z tego peelingu należy zmieszać kilka łyżek kawy z łyżeczką miodu. Stosowanie oznacza scenariusz z pierwszego przykładu wykonania.

Nie zapomnij posprzątać po zabiegu leczonych obszarów ciała i nawilżają skórę krem ​​lub maslom.

Maski i okłady

Najprostszym cellulit maska ​​z kawą jest przygotowany dość szybko. Powinno zająć około 5 łyżek kawy do parzenia (tak, aby masa była gruba), mieszaninę pozostawia się do ostygnięcia. Następnie dodać do gęstego oleju pół migdałów (można użyć innych olejów i dodać kilka kropli olejku, na przykład, pomarańczowy). Otrzymaną masę należy zastosować do obszaru dotkniętego i odczekać co najmniej 15 minut.

Często maska ​​nie jest tak łatwe do wykorzystania jako okłady, bo fusy, utraty wilgoci, prysznic, a rzeczy, które brudzą. Dlatego kobiety włączyć kawę pod maską okłady cellulitu, które są nie tylko bardziej praktyczne, ale także do poprawy efektywności. Na filmie i okłady muszą cierpliwość. Części ciała z maską trzeba owinąć folią spożywczą, aby przejść pod kocem lub umieścić w ciepłe piżamy i pół godziny, aby zapomnieć o tym, że ciało wasze jest rozmazany z kawą. Następnie zmyć resztki maski, nawilżają skórę, korzystnie antycellulitowy krem.

Zobacz wideo: Jak walczyć z cellulitem przy pomocy kawy

Dobrze, idziemy do sklepu, na kawę i rozpocząć powrót piękna?

load...