Kauteryzacji erozji w nieródkami

Zawartość:

Dzisiaj, diagnoza „nadżerek” pojawia się dość często, prawie co trzecia kobieta. Erozja zwany defektów w warstwie wierzchniej komórek pokrywających szyjkę. Istnieją dwie an_1 go: true i false (pseudo).
Powrót do spisu treści

load...

Erozja: formularze, objawy i przyczyny

Pierwszy sposób jest ból, który pojawia się na ściankach macicy z powodu uszkodzenia komórek skóry na skutek działania mechanicznego, takie jak aborcja chirurgicznego, urazowe włożeniu tamponu, szorstkiej płci. W przypadku braku zakażeń i zaburzeń hormonalnych, takich erozji można leczyć na własną rękę. Ale druga forma, fałszywy erozja, znacznie bardziej niebezpieczne.

Jest to odpowiedź do powstawania wad w szyjce macicy. Na swoim miejscu, ponieważ są śluzowej zaczyna wzrastać i tworzyć duże obszary zapalenia. Takie erozji powinny być traktowane, aby zapobiec jego rozprzestrzenianiu. Po tym wszystkim, miejsce uszkodzenia – jest to bardzo korzystne środowisko dla wszelkiego rodzaju infekcje.

Intrygi tej choroby jest to, że prawie nie ujawnia się, zwłaszcza we wczesnych etapach. Czasami może wystąpić krwawienie po stosunku lub po prostu bez powodu w środku cyklu. Z reguły kobiety nie zwracają uwagi na to, i dowiedzieć się o istnieniu erozji jedynego planowanego odbioru w ginekologa. Jednakże brak objawów nie znaczy, że warto zostawić ten fakt bez uwagi i leczenia opóźnienia. Tak samo wiele kobiet pierwiastek, ponieważ panuje przekonanie, że moxibustion może prowadzić do komplikacji podczas porodu. Miejmy zrozumieć, jak to jest prawdą.


Powrót do spisu treści

Cauterize lub poczekać

Uważa się, że erozja nieródkami cauterize płeć piękna jest zabronione. Powodem tego jest to, że po zakazu procedury kauteryzacji pozostaje blizna zapobiega ujawnieniu szyjce macicy podczas porodu, tak że rozpoczyna się złą rozciągliwość i rozdarcie. Dlatego należy wyeliminować wszystkie metody leczenia erozji w nieródkami konsekwencje, które mogą być:

load...
  • Blizny;
  • Ostre uszkodzenie tkanki miękkiej;
  • Spontaniczne ujawnienie szyjki macicy, które w czasie ciąży jest zagrożone aborcji.

Do niedawna najczęściej stosowaną metodą leczenia erozji płonęła elektryczność, która doprowadziła do wszystkich powyższych konsekwencji. Dlatego też nie stosuje się do kobiet pierwiastek. Ale to nie znaczy, że w leczeniu erozję, że nie trzeba, ponieważ opóźnia leczenie może prowadzić do niebezpiecznych powikłań. Jest to złośliwych degeneracji uszkodzonej części komórek.

Spalony w tradycyjnym sensie, oczywiście, nie jest pożądane szyjki pierwiastek kobiet. Dziś jednak, istnieją różne metody kontroli erozji, które są odpowiednie dla każdego, łącznie z tymi, którzy jeszcze nie stać się matką.


Powrót do spisu treści

Łagodne traktowanie

Leczenie nadżerek w pierwiastek kobiet i dziewcząt jest oszczędzając jedynie metody, po które nie stanowią blizny i zrosty. Do chwili obecnej, takie metody nieco. Który z nich korzystać, rozwiązuje tylko lekarz indywidualnie dla każdego pacjenta.

  1. Leki. Metoda ta jest odpowiednia, gdy nie pracuje erozji, towarzyszą procesy zapalne. Taka obróbka odbywa się natychmiast w obu partnerów seksualnych. W tym przypadku okres leczenia powinien odmówić seksu lub muszą używać prezerwatyw.
  2. Kriochirurgia lub zamrażania. Zabieg polega na wystawieniu ciekły azot do obszaru dotkniętego. W rezultacie uszkodzenie komórek, zamrozić i umierają. Gdy zdrowe komórki nienaruszone. Zabieg jest bezbolesny, nie wywołuje krwawienie po jego realizacji. Na szyjkę pozostawia blizn, nie odkształcają się.
  3. Terapia laserowa. Istotą sposobu jest to, bezpośredni wpływ wiązki laserowej do tkanki. Wiązka lasera przenika do wymaganej głębokości i niszczą komórki zainfekowane, a nie mają wpływu otaczające zdrowe tkanki. Piwowarski statek na raz, więc nie ma szybkiego gojenia, a miejsce rany pozostawiają żadnych śladów. Sposób charakteryzuje się wysoką efektywnością i bezpieczeństwem.
  4. Searing Airwaves. Realizowane z wykorzystaniem aparatury Surgitron. Procedura bezbolesne, ale po rozładowania można zaobserwować we krwi przez dłuższy czas. Od seksu należy unikać przez 2-3 tygodni. A po 4-5 tygodniach, aby zobaczyć ginekologa na badania.
  5. Leki Searing. Wpływ na obszarach dotkniętych i niszczenie chorych komórek jest możliwe przy użyciu takich leków jak Solkovagina i Vagothyl. Pierwszy lek pozwala na zastosowanie procedury do czynienia z erozją. W tym drugim przypadku może wymagać wielu procedur.

Każda metoda ma na celu niszczenie uszkodzonych komórek, jednak w przeciwieństwie do elektrokoagulacji, powyższe metody nie prowadzą do niezamierzonych konsekwencji dla kobiet, które nie zostały jeszcze ciąży i porodu. Często małe erozji w początkowym etapie obserwowano jedynie u ginekologa przed przepisać.

Należy pamiętać, że erozja uniwersalnych metod leczenia, zwłaszcza u kobiet, pierwiastek, nie istnieje. Tylko lekarz może ocenić jej charakter i przypisać najbardziej odpowiednie leczenie z minimalnymi konsekwencjami dla pacjenta. 

W każdym przypadku jest to niemożliwe, aby opuścić stan szyjki bez uwagi, jazda choroby. W miarę upływu czasu, to rozwija się i może prowadzić do niepożądanych skutków niebezpiecznych. Dlatego należy regularnie odwiedzać ginekologa na rutynowe badania, nawet jeśli nie przeszkadza.

load...