Karoseria – prostokąt

Zawartość:

Każdy jest inny i absolutnie idealny parametr nie istnieje. Każdy ma swoje słabości i obszarów problemowych, które nie zawsze są możliwe, aby pozbyć. Nawet jeśli uważasz, że jakiś znajomy czy dziewczynka okładka – prawdziwa doskonałość, proszę mi wierzyć, że to złudzenie optyczne. Każda kobieta tkwi w pewnego rodzaju kształt, w zależności od pani ma szerokie ramiona i wąskie biodra, trochę lub, wręcz przeciwnie, duże piersi, i tak dalej. Definiowanie parametrów, które odnoszą się do konkretnego typu, będzie w stanie umiejętnie ukryć wady charakteru i skupić się na swoich zaletach. Po prawidłowo dobrane ubrania i odpowiedni makijaż może zdziałać cuda!

load...

Jaki jest typ kształtu?

Nie spiesz się, aby kupić nowe ubrania, najpierw przyjrzyj się sobie w lustrze. Pierwszym krokiem jest, aby dowiedzieć się, jakiego rodzaju ciała wpisać trzeba zidentyfikować obszary problemowe, a następnie będzie regulowana za pomocą ubrań.

Zgodnie ze standardową klasyfikacją form geometrycznych, występuje pięć gatunków z kobiety. Są one oznaczone jako nazwy owoców i alfabetu łacińskiego.

Ciało jest określona przez trzy kryteria: ogólny Konstytucji kobiet (np astenik, hypersthenics lub normostenik), proporcje jego kości szkieletowych i miejscach, gdzie skoncentrowane są złogi tłuszczu. Jeśli, powiedzmy, najpierw „usłyszał” biodra, to należą do typu „gruszka”. „Apple” jest wpisana w pełni w pasie, a dziewczyna z figurą „banan” jest często bardzo wysokie, cienkie i wąskie w biodrach i ramionach.

Podstawą tej klasyfikacji nie jest stosunkiem objętości miednicy i klatki piersiowej, a klasycznym 90 * 60 * 90, i w większości innych parametrów, a mianowicie szerokość ramion i bioder, ciężkości zgięć i kształtach talii, a także wykonuje się w miejscach rozmieszczenia tkanki tłuszczowej konta. W odniesieniu do wzrostu, postawy, wagi, kształtu i wielkości piersi, długość szyi i tak dalej, to te niuanse są ważne tylko w percepcji wzrokowej, jednak, więc oni też powinni zwrócić uwagę na dobór ubrania.

load...

Funkcje takie jak „prostokąt”

Dziś poznamy typ kształtu prostokąta. Kobiety, które należą do tej kategorii często mają szczupły i małe piersi. Ramionach i biodrach zasadniczo jednakowej szerokości pasa praktycznie oznaczone. Jeśli dziewczyna zaczyna przybierać na wadze, to jest równomiernie rozprowadzane po całym organizmie, więc dodatkowy ciężar nie jest szczególnie zauważalny w pierwszej kolejności.

Istnieją dwa rodzaje „prostokątny” kształt: kolumna cegły. Pierwszy właściwy równy szerokości barków i bioder, wysokości i długości nóg, lekko profilowanego pasa. Jasny przedstawicielem tego typu – słynny amerykański aktorka Nicole Kidman. Jeśli można zobaczyć niewielki brzuch, biodra i łydki cienkie, szerokie ramiona i talia nie jest wyrażona, wówczas postać definiowana jest jako „cegły”. Parametry te mają gwiazda „Seksu w wielkim mieście” – Sexy Kim Ketroll.

Kobiety „kwadrat” typ metabolizmu jest umiarkowany, więc trudno przytyje, ale jeśli zdarza się, głównym „hit” występuje w rejonie brzucha i ud.

Te panie są niezwykle aktywny i pracowity. Wszystkie z nich, niezależnie od ich podjąć, jak się okazuje. Kobiety „prostokąty” bardzo proste i szczere, mają talent przekonywania, są w stanie „wstrząsnąć” nawet najbardziej uporczywy skromny. Są całe życie, aby znaleźć się i tylko czterdziestu uzyskać zrozumienie tego, co chcą naprawdę.

Dziewczyna z figurą prostokątnym typ ambitny, impulsywny, Hardy i zdecydowany. Jest to pierwsze miejsce, nie jest rodzina i dzieci, ile i samorealizacji. W związku z tym, nie wszyscy ludzie są zdolne do dłuższego związku z kobietą. „prostokąty” nie są wykorzystywane do twierdzą – są ludzie czynu. Są doskonałe wykonawcy i personel pod wodzą takiego lidera jest skazane na sukces.

Kula pracę i miłość

Jeśli kobieta-„Prostokąt” tworzy rodzinę, nie patrzeć na to, co będzie to ciche, spokojne, wzorową matkę i żonę. Nie mogąc być realizowane w jego karierze, ta pani będzie prowadzić komisję mieszkaniową lub brać czynny udział w radzie dominującej w szkole lub w ogrodzie ze swoim dzieckiem. Musi działać i kierować swoją energię do przydatnych rzeczy. Te kobiety są w stanie zmobilizować ludzi do organizowania ich i inspirować.

Zespół „box” obsługuje wszystkie przyjaźnie, unika konfliktów, wskazuje na większą efektywność i celowość. Jednak ta kobieta nie lubi być w cieniu, zawsze stara się zdobyć szacunek, uznanie i zdobyć prestiż. Te panie są bardzo odpowiedzialne i, jeśli podjęte przez co cokolwiek praca zawsze dostaje zadanie.

W sferze miłości od problemów „prostokąt” często występuje. Tak więc, wiele kobiet przekładanie rozrodczym być realizowane w zawodzie, a następnie uświadomić sobie, że ich pociąg już dawno minęły. Ponadto, są one często obwinia się za to, że zbyt męski i wyprostowanie, jako zbyt uporczywe i otwartej natury, nie są świadomi silnego połowie nie są związane z doskonałego towarzysza życia. Dlatego też, najbardziej odpowiednim partnerem dla takiej damy – osoba wrażliwa i miła w stanie zrozumieć i wsparcie.

Typu „box” – perpetuum mobile. Jeśli dziewczyna tworzy rodzinę, wkrótce zdaje sobie sprawę, że przez cały czas siedzieć z dzieckiem – to nie jest dla niej. W związku z tym, że jest zbyt wcześnie wychodzi z dekretem i podbić górze profesjonalny, zapewniając możliwość zaangażowania pielęgniarek dziecka lub małżonka. Jeśli z jakiegoś powodu kobieta nadal zmuszeni do pozostania w domu, wychowywanie dzieci staje się dla jej pracy w pełnym wymiarze godzin. Wkłada je cały czas, zaangażowane w ich edukacji prowadzi do dalszego szkolenia. Często te kobiety starają się realizować swoje ambicje w Czadzie, są bardzo wymagający matka.

Jeśli chodzi o życie seksualne, nawet w tym kobiet-przemysł „pudełka” są bardzo praktyczne. Są w stanie oddzielić miłości od pożądania, więc seks, te panie po prostu przyjemność, aby zaspokoić potrzeby natury.

Styl i odzieżowy

Jak dietetycy mówią dziewczyny odnoszące się do rodzaju prostokątnym, są często narażone na nadwagę. Lokalizacja skupienie dodatkowych funtów – biodra i brzuch. Dlatego też eksperci zalecają, że przylegają do prawidłowego sposobu życia: sport, czas, aby jeść, jeść zdrową żywność. Ponadto, nie zaszkodzi będą ograniczać się do spożycia soli, alkoholu, wędzonek i kiełbas.
Jednak bez względu na to jakie ustawienia nie masz ładne ubrania, odpowiednio dobrane w zależności od budowy ciała, zdolne do ukrycia wszelkich niedoskonałości. Przez prostokątne typu rzeczy – to optycznie powiększają piersi i ud – w tym przypadku, talia wyda się znacznie cieńsze. Pomoże to części stroju, ułożonych poziomo na poziomie obszarów problemowych, takich jak szerokie pasy obszernych falbanki, linia wycięcia w okolicach miednicy i wyglądają korzystnie wierzchołki gołymi ramion. Idealna odzież dla prostokątnym kształcie – sukienka w stylu „peplum” z smakoszy falbanką wokół talii, ale w tym przypadku model musi być uzupełniony z rękawami w postaci skrzydeł lub w postaci latarki.

Aby wizualnie sprawiają, że szczuplejsza sylwetka pasuje klasyczny odzież, która jest zdominowana przez pionowe linie cięcia, jak również cięć i mocowań. Porównaj bardzo przychylnie swetry z V- szyi, sukienka lub spódnica z zapachem, krótkie kurtki i blezery, ciemne spodnie i długi sweter. Styliści polecam wybrać kształtowanie, grube tkaniny, wykończone obrzeża, z linii dekoracyjnych i linii wzorniczych.

Jeśli chcesz stworzyć efekt długich nogach, wybrać odpowiednie spodnie lub dżinsy. Po pierwsze, muszą one być na środku pięty, a po drugie, taki sam jak kolor butów. Wizualnie pomagają rosnąć i krótki płaszcz – to harmonizuje prostokątną sylwetkę.

Jeśli wpisałeś kilka dodatkowych kilogramów, do górnej części ciała nie wyglądają zbyt masywny, łączą swoje suknie kontrastujące kolory – ciemny szczyt, który musi obejmować okolicy żołądka i lżejsze dno. Pozwoli to na odpowiednie proporcje, wizualnie podziale ze względu na zmiany masy ciała. Kolejna ucieczka dla „prostokątnej” kobiet – warstwowa odzieżowych. To pozwala na tworzenie stylowy i modny wizerunek szczupłej dziewczynki.

Przy wyborze ubrania, należy pamiętać, że styl ubrania powinny być zgodne sylwetkę swojej figury. Uwaga kilka opcji, które pomogą osiągnąć głośność, płynne linie:

  • Wydłużone swetry, model, kurtki i swetry rozpinane – najważniejsze, że nie został przecięty okrągły;
  • Tunics monochromatyczne, sukienki, bluzki, spodnie i obwód pasa pod biustem zebrane i w dół kielichowe. Odpowiednie dla modelu opartego na zbyt mocno gorsetów;
  • Kobiety z typu „box” nie jest zalecane, aby zapiąć kurtkę – to pomoże zrównoważyć biodra i ramiona;
  • Odzież, takich jak spódnice, dżinsy lub spodnie powinny być wysokie zwężone długość nie poniżej kolana. Jeśli masz szczupłą, prostą nogę, podnieś capris.
  • Odchudzanie kupić bieliznę: talię, wysokie spodenki i długie koszule. Te elementy szafa pomoże ukryć brzuszek i wizualnie zmniejszyć talię.

„Prostokąt” jest surowo zabronione i workowate ubrania dopasowane i zbyt wąskie spódnice. Wolę kurtkę z owalnego lub kwadratowego szyi, również wygląda świetnie głęboki dekolt. Jeśli chodzi o tkaniny, miękkie szyfon, jedwab, koronki i koronki nie sprawi, że obraz elegancki – spróbuj przyciąć materiały bardziej gęste. Aby ramiona bardziej kobiece linie płynące, stosowanie wkładów barkowych.

Należy zwrócić uwagę na ton odzieży. Aby wybrać odpowiedni odcień, stosuje strój, którzy planują zakup, pod brodą. Jeśli to sprawia, że wyblakłą szarą myszką, z bezbarwnego włosy i niezdrowej cerze, ustaw ją na bok. Eksperci zalecają, aby zwracać szczególną uwagę na neutralnych kolorach: czarny, niebieski, kremowy, ciemny węgiel.
Żadna kobieta nie jest kompletna bez biżuterii. Jednak ten element garderoby jako zdolny podkreślić swoje mocne i zniweczyć wszelkie wysiłki na dobór stroju, więc pamiętać o kilku zasadach:

  • W wyposażeniu dać pierwszeństwo form geometrycznych;
  • Wpisać „prostokąt” okrągłe kolczyki nie pasują – lepiej kupić kwadratowy lub trójkątny.
  • Bransoletki naszyjniki muszą być skręcanych lub płaskich elementów.
  • Wątła kobiety powinny unikać dużych biżuterię, pasują one wdzięczne małe kolczyki i naszyjniki. Podczas gdy wysokie panie spojrzeć przychylnie dużych, widocznych akcesoriów.

Zdrowe ciało – zdrowy duch

Żaden nawet najbardziej drogich i modnych ubrań nie sprawi, że zdrowsze. Dlatego, aby wyglądać młodo i piękne, nie zapomnij o sporcie. „Kwadrat” typ damski Boży obdarzył silne ciało, stworzony tylko dla treningu. Więc panie pasować aktywnych działań, takich jak aerobik, jogging, tenis, pływanie. Kilka godzin w tygodniu spędzonych na siłowni, mają pozytywny wpływ na rysunku: mięśnie naprężone, jego żołądek znikają, nóg i ud będą silniejsze. Jeśli masz problemy zdrowotne, należy wcześniej skonsultować się z lekarzem.

Wiele z tych „skrzynek” lubią jeść. Jeśli widzą posiłek, nie jest już w stanie jej odmówić. Dlatego dziewczęta należące do tego rodzaju sztywny dieta jest przeciwwskazane. Po prostu spróbuj zachować odrębne zasady żywności. Nie należy umieszczać w jedno danie skoncentrowany węglowodanów i białek. Jeść mięso z sałatek lub warzyw, starają się zapomnieć na chwilę o chlebie i słodko. W ogóle, jeść zdrową żywność i nie zapomnij o ćwiczeniach sportowych, a twoje ciało będzie dziękuję.

load...