Karmel usuwanie włosów w domu


Zawartość:

Reklama w prasie i telewizji jest czymś z sugestiami różnych środków do depilacji. I to jest zrozumiałe – zawsze popyt tworzy podaż. Po tym wszystkim, każda kobieta chce być właścicielem jedwabistą i gładką skórę. Ponadto, jest to modne, ale także estetyczne, bo ledwie bikini będzie wyglądać pięknie na kobietę, która zaniedbuje woskowanie obszar bikini, jak również krótką spódniczkę w obecności nadmiaru roślinności na nogach. Dlatego od wielu lat piękności walczą z włosami na ciele we wszystkich możliwych sposobów. Historia depilacji sięga głębokości wieków różne ludy używały różnych metod depilacji. W trakcie są wlewy ziół, żywice i inne. Przez wiele lat popularną metodą Depilacja Depilacja zostały przy użyciu gorącego wosku.

load...

Plusy i minusy „słodkim” leczenie

Ostatnio zyskuje popularność bardzo szybko karmel depilacji i usuwanie włosów z miodem. Jednak, podobnie jak w przypadku wszystkich aktualizacji kosmetologii, dla niej prowadzić dyskusji omówiono pozytywne i negatywne strony, która jest karmel depilacji. Aby obiektywnie ocenić wszystkie zalety tej metody, musisz dowiedzieć się więcej o technologii, dla których odbywa karmel depilacji. A jeszcze lepiej spróbować, co słodkie usuwanie włosów na własnym doświadczeniu. Nic dziwnego, że mówią: „Lepiej raz zobaczyć …”

Estheticians emitują tylko kilka przypadków, w których usunięcie karmelowe włosy są przeciwwskazane u:

 • Spędziłeś dużo czasu na plaży lub w solarium? Przed ich usunięcie karmel włosów należy dokładnie sprawdzić skórę w rejonie planowanej depilacji: jeśli istnieją ślady promieni UV – zaczerwienienie, łuszczenie i pęcherzyków – depilacja nie warto robić.
 • Jeśli jesteś cukrzykiem, należy skonsultować się z lekarzem o tym, czy nie przynieść szkody dla zdrowia karmelowym depilacji.
 • Niedopuszczalne karmel depilacji, jeśli karmel przepis zakłada obecność składników, takich jak miód, ludzie, którzy cierpią na alergie do miodu.

Liczne pozytywne reakcje kobiet stosujących karmel do depilacji, scharakteryzować procedury w najlepszym wydaniu. Wszystkie kobiety są następujące zalety, które ma nawet słodkie, ale nadal depilacji, który jest na tyle bolesna w sobie:

load...
 • Woskowanie usuwanie włosów z miodem i karmelem w domu jest bardzo wygodne, ponieważ nie wymaga posiadania specjalnych umiejętności.
 • Karmel wykorzystywany do usuwania włosów, nie jest w przeciwieństwie do wosku, rozpuszczalne w tłuszczach. Z powodu tej właściwości, karmel wnika w mieszki włosowe i ciągnie go zamiast zrywa się jak wosk. Włosy rosną znacznie wolniej i stopniowo stają się cieńsze z czasem znikają.
 • Ze względu na fakt, że włosy nie łamią się, niemal całkowicie wyklucza możliwość wrastania włosków.
 • Bardzo często po depilacji bikini kobiety świętować nie tylko podrażnienia skóry, a nawet dość ciężki obrzęk tkanek, które mogą być przechowywane przez kilka dni. Karmel depilacji, nawet w domu, mniej bolesne i nie powoduje tak silną reakcję skóry.
 • Bardzo wygodne do tego, że przed depilacji karmelu, w przeciwieństwie do woskowania, nie trzeba wstępnie zmniejszyć długość włosów. Jest natychmiast gotowy do procedury usuwania włosów.
 • Przed pojawieniem się depilacji karmelu kobiet, które cierpią z powodu chorób, takich jak żylaki lub którzy mają luźną skórę, nie byli w stanie przeprowadzić woskowanie. Karmel depilacji nie wymaga ogrzewania w wysokiej temperaturze, co sprawia, że ​​możliwe jest stosowanie tego sposobu w wyżej wymienionych grupach kobiet. Ponadto, gdy depilacji karmelu nie może bać wyglądu pajączków skóry.
 • Po depilacji karmel usunąć nie tylko niechciane włosy, ale przez warstwę rogową skóry, która robi rodzaju peelingu. W efekcie skóra jest nie tylko gładka i jedwabista i miękka w dotyku.
 • W celu usunięcia pozostałości po depilacji karmel skórę po prostu przemyć wodą. Można również zastosować do miejsc poddanych depilacji, dowolny balsam, który pomoże dużo szybciej wyeliminować zaczerwienienie, które powstały w wyniku podrażnienia skóry.

Jak gotować karmel depilacji

Aby słodki usuwanie włosów, nie jest konieczne, aby przejść do salonu. Karmel depilacji w domu nie spowoduje żadnych trudności, nawet jeśli nigdy wcześniej nie zrobił czegoś takiego. Jedliśmy zdecydowali, że trzeba usuwania włosów – karmel samej receptury karmelu i zasadę depilacji są opisane poniżej.

Najważniejszą rzeczą, którą musisz wiedzieć – jest, jak gotować karmel do depilacji. Nie należy się obawiać, co masz coś nie działa. W rzeczywistości, łatwe do gotowania karmelu depilacji – recepta jest bardzo prosta. Ponadto, woskowanie karmel całkowicie dostępny – receptura zawiera elementy o niskiej cenie. Potrzebne będą następujące składniki:

 • Cukier – 100 gramów. Można używać zarówno regularne cukrowych i trzciny cukrowej.
 • Wodne – 100 gramów, można użyć zwykłej wody z kranu.
 • W niektórych przypadkach, gdy wytwarza się karmel depilacji receptury aby odpowiednio gotować karmelowy zawiera składnik depilacji, takie jak kwas cytrynowy. Kwas cytrynowy stosowany jest w przypadkach, gdy wykonane karmel bikini usuwania włosów w domu.

Wszystkie te składniki są umieszczone w pojemniku szkliwa ostrożnie za pomocą mieszalnika lub korony, mieszać do uzyskania jednolitej masy. Następnie doprowadza się mieszaninę do wrzenia na łaźni wodnej. Mieszanina musi być stale mieszając, aż do czasu, aż do całkowitego rozpuszczenia się cukru.

Po osiągnięciu wymaganej konsystencji, po czym powinny być usunięte przed ciepłem i umieścić do ostygnięcia. Makaron po ochłodzeniu, przypomni się pokarm. Trzeba umieścić karmel na proponowanej lokalizacji usuwania włosów i pozostawić na minutę. Po tym gwałtowny ruch, aby usunąć karmelu. Wraz z płytą karmelowym będą one usunąć zbędne owłosienie. Podczas depilacji okolic bikini nie jest zalecany w leczeniu dużą powierzchnię skóry w tym samym czasie. Lepiej usunąć włosy, wstępnego podziału obszaru leczenia na małe odcinki.

Miód usuwanie włosów w domu

Miód jest popyt nie tylko dla łakomczuchów. Miód usuwanie włosów w domu jest bardzo popularne, jak karmel usuwanie włosów w domu. Depilacja z miodem oparte na tej samej zasadzie jak depilacji karmelu, tylko przygotowania pasty używanych nieznacznie różne składniki:

 • Miód naturalny – 200 gramów. Można użyć absolutnie dowolny Honey – lipa, gryka, koniczyna miód.
 • Świeżo wyciśnięty sok z trzech cytryn.

Miód i cytryna sok wymieszać, zagotować na małym ogniu. Nie stosować żelazo naczynia neemalirovannoy. Po tym, umieścić chłodny miód. Miód depilacji w domu odbywa się na tej samej technologii jak usunięcie karmel włosów. Po raz kolejny, trzeba pamiętać, że miód depilacja jest zabronione dla osób ze skłonnością do reakcji alergicznych.

Jeśli nie ryzykować spędzeniu karmel usuwanie włosów w domu, można to zrobić w salonie kosmetycznym. Niestety, ta metoda depilacji nie osiągnął jeszcze taką popularnością jak woskowanie. Dlatego też, daleki od bycia w każdym salonie kosmetycznym jest ta usługa. Jeśli jednak pokazać trochę cierpliwości, to na pewno, aby osiągnąć swoje cele i znaleźć kosmetyczka, kto jest zaznajomiony z tej techniki usuwania włosów. Twoja wytrwałość zostaną nagrodzone doskonałej kondycji Twojej skóry!

load...