Kapelusze mody w 2017 roku: podnieś stylowe akcesorium

Hat – jest to bardzo stylowy i elegancki akcesorium. Wielu nazywa moda globalny obraz niepełny, jeśli nie uzupełni stroik. Tylko zastanawiam się, dlaczego nie każda fashionistka śmie nosić taki pikantny drobiazg? Odpowiedź jest oczywista – czapki dawno wykroczyły poza akcesoriów domowych, stały się bardziej wyrafinowane dekoracje, że tak powiem, z jego skórkę. Wszyscy wiemy, że nosi je, a zwłaszcza w połączeniu z innymi – to nie jest tak łatwe, istnieje potrzeba wyobraźni artystycznej i przynajmniej trochę wiedzy o modzie. Niestety, bardzo często brak chęci lub czasu, aby zrozumieć powyższe jest powodem wyboru prostego i codziennych ubrań. Wiele z nich jest bardzo modne i niezwykle smaczne rzeczy są zapomniane i ustąpić bardziej demokratycznego ciuch. Postaramy się przywrócić sprawiedliwość i zrozumienie problemu – modny kapelusz w 2017 roku: w co się ubrać, jak wybrać?

load...

Jak dobrać czapkę?

  • Kiedy to akcesorium powinno się zobaczyć siebie w pełnym widoku. Jeśli jesteś właścicielem smukłą drobna postać, spodoba ci kapelusz, średnica pól nie przekracza szerokość ramion. Prawie każdy kapelusz nadaje się do niskich dziewcząt z smukłą sylwetkę. Długie włosy są lepsze do czyszczenia.
  • Dla kobiet petite, ale nie jest to kompletna budowa ciała mała czapka będzie pasować.
  • Z właściwego sadzenia Twój stroik korona powinna spoczywać na szczycie korony. Główną zasadą, które warto byłoby zapamiętać każdą dziewczynę – jego szerokość korony nie powinny przekraczać szerokości twarzy.
  • Dziewczyny z okrągłej twarzy nie powinny nosić obcisłe hat małe rozmiary, że wszystko inne pokrycie czoło. Jeśli tak, to absolutnie nie może żyć bez nakrycia głowy takim stylu, to należy umieścić go lekko w bok i zamknąć tylko niewielką część czoła.
  • Ale ci, którzy mają wąską twarz, wręcz przeciwnie, kapelusz powinien obejmować czoło. Nie przenieść go na tył głowy, bo wtedy traci wszystkie jego pięknym widokiem.
  • Pamiętaj, wysokie kapelusze wydłużyć twarz jakiejkolwiek formie.
  • Jeśli masz długi nos, gdy hełm powinien lekko pokrycie czoło, podczas gdy druga forma nosa – wręcz przeciwnie, należy przesunąć kapelusz na głowie.
  • Dziewczyny z bladej twarzy powinny unikać pastelowe kapelusze, delikatne i stonowane odcienie.

Jak wybrać kapelusz na kolor włosów? Blondynki nie pasuje beżowy lub żółty, najlepiej jest wybrać niebieski, szary, czarny, turkusowy, czerwony, brązowy, a nawet zielony. Dziewczyna z czerwonymi włosami należy zapominać o kapeluszy czerwieni. Twoje kolory: zielony, szary, niebieski i odcienie, a także śmietany i czarnym. Ale brunetki może nosić kapelusze w różnych kolorach. Powinny być brane pod uwagę jedynie swój styl ubierania i koloru skóry.

Co kapelusze są modne w 2017 roku?

Na nadchodzący sezon, wiele znanych projektantów mody zaproponowali nam kapelusze wyłącznie w klasycznym stylu. Kobiecość, elegancja i klasyczny – to będzie najmodniejsze kapelusze w 2017 roku.

Jest to bardzo modne być kapeluszy filcowych. Wyglądają one bardzo miękkie i kobiece, a po połączeniu z kształtowym – sexy sukience. Projektanci powinni nosić kapelusz trochę przesuwane na bok, z płaszczem, żakietów lub warstwami. Bardzo modne można uznać szerokim rondem kapelusze, których powierzchnia jest zakończona korotkostrizhenym futro. Ich modne kolory – ciemny brąz, ciemny niebieski, odcienie beżu i piasku, i bordowy. Modne peep Czy te czapki z długim korony. Będą wykonywać doskonały style addycyjnych takich jak punk, rock i glam street-fashion.

load...

Kapelusze-pigułki moda może być nazwany w 2017 roku, być może najbardziej niezwykłe akcesoria. W takim kapeluszu, można wyrazić całą swoją specyfikę, postać, która jest cechą charakterystyczną każdej z płci. To może być bardzo różne, na przykład, śmiałe i jasne, krzykliwe czerwono. A także bardzo delikatna, na przykład, biały. Hat-tablet łatwo zaakcentować swoją pewność siebie i urok klasycznym czarnym kolorze i łagodnym asymetrii. Najmodniejsze kolory – jasny kapelusz; również popularny print „Dalmatyńczyków”. Doskonałym rozwiązaniem dla najbardziej odważnych dziewcząt będzie Cap-dzwon z wystającymi uszami.

Jak stworzyć swój własny obraz i dodać do swojego ulubionego kapelusza?

Szerokim rondem kapelusz jest idealny dla posiadacza smukłej sylwetki i wysoki wzrost. Dziewczynka w wyprofilowane wyglądają bardzo romantyczny i delikatny. Ale jego główną wadą – nie będzie pracować w pełnym lub niskim płeć piękną.

Klasyczny kapelusz w stylu „unisex” powinien być noszony poziomo. Będziesz wyglądać bardzo elegancki i zarazem tajemniczego. Ale warto trochę ruch do tyłu, i trzeba zawsze zabawa śmiech. Ten rodzaj kapelusza, który będzie odpowiadał za kątowej i kwadratowy kształt twarzy.

Dziewczyny, które noszą kapelusze wąskie ronda, wiedzą, jak zaprezentować swoje zalety. Ten kapelusz pasuje prawie każdy przedstawiciel płci pięknej. Może być łatwo łączone z różnymi ubraniami. Dodanie kombinacji modelu krótką skórzaną kurtkę z wysokich butach będziesz wyglądać jak myśliwy, ale w butach obcasy i Slinky płaszcz ten kapelusz stworzy elegancki wygląd.

load...