Kapelusze 2017: Obecne modele

Każda kobieta chce nakrycia głowy nie tylko ogrzewa w zimie zimnej i wietrznej pogody, ale także dał kobiecie elegancji, wyrafinowania i urok. Po tym wszystkim, nie wiele osób chce w czasie zimnej roku pakować się w luźne rodzaju płaszcza i ukryć wszystkie swoje wdzięki pod nagłówkiem nieznanym stylu i kolorze.

load...

Czasy się zmieniają, zmieniają, moda i kapelusze. Ale niezależnie od mody, ten genialny kawałek ubrania nie tracą na popularności. Nowoczesne projektanci oferują przyszłym roku ogromną liczbę opcji do dekoracji głowy: kapelusze, berety, czapki futra i dzianin. Wszystkie modele są zróżnicowane w tekstury, kształtu, wielkości.

Oczywiste jest, że nie wszystkie kobiety kochają kapelusze, ale zgadzam się, na zimno lub na ciepło wyjść gołą głową po prostu niebezpieczne dla zdrowia. A jesienią lub wiosną zespół będzie wyglądać niekompletna, jeśli nie ma odpowiedniego stylu ubora. głowy.

Jakie nakrycia głowy popularne w 2017 roku?

Klasyczna czapka – zawsze w modzie

Ponadczasowej klasyki – Kapelusz damski nie straci swoje stanowiska. Każda pora roku, krytycy przewidują jej zniknięcie, ale odradza się jak feniks, pojawiając się na podium w nowym kolorze i projektowania. Wyrafinowane i eleganckie damskie kapelusze z Alber Elbaz powodzeniem uzupełniają kobiece suknie i płaszcze przeciwdeszczowe, tak modne w nadchodzącym sezonie. Szerokie pole wyglądają bardzo imponująco, chociaż nie bardzo wygodne w opadach śniegu i deszczu.

Jeśli wolisz styl retro, a następnie zwrócić uwagę na kapelusz Emilio Pucci. Są świetne noszone z klasycznym płaszczu i spektakularne peleryny i kurtki futerkowych. W takim nakryciu głowy z miękkich falujących pól w latach 70. I nadal z małym wstążką łuk, że będziesz wyglądać kobieco i elegancko.

load...

Przez futrze może odebrać kapelusz z zakrzywionych pól i wydłużonego zaokrąglonej koronie. Projektanci oferują odebrać nakrycia głowy 2017 czarna wiśnia, beż. Nie traci ten, kto wybierze kapelusz z leopard print. Ale w poprzednim sezonie moda kapelusz z czerwonej skóry w stylu Dzikiego Zachodu nie jest tak istotne, choć mogą też być noszone w połączeniu z butami w tym samym kolorze.

Można zadowolić wielbicieli małych „polowania” kapelusze z krótkimi polach – są znowu w modzie. Emerald-zielone, szaro-zielone odcienie są szczególnie popularne w 2017 roku.

Cap – uniwersalny i niezastąpiony nakrycia 2017

I nie podoba mi się nieporęczne nakrycia głowy – nie ma problemu! Missoni może zaoferować elegancką czapkę z wełny, satyny lub odczuwalne. Umieścić go pod płaszczem cięcia wolny, a ty – nie do odparcia. Istnieje możliwość nosić przyłbicę nasadkę do tyłu, a następnie będą one wyglądać berecie. Modne w 2017 roku będą modelowe pastelowe kolory: jasnoszary, różowy, brzoskwinia, niebieski, żółty, zielony, lawendy. Projektanci tego domu mody inspirowany stylu etno, stworzyli kolekcję kapeluszy w 2017 roku, które przypominają hełmy pilotów, orientalny turban, nawet budionowka.

Będzie ona zadowolić moda na berety, ponieważ są one bardzo stylowy wygląd z krótkich Płaszcz i krótki płaszcz. Na szczególną uwagę zasługuje ciekawy model – szyte czapki, turban i gruby szalik. Zakrywa twarz jak welon, od nosa do szyi.

Futro – i wygląda najlepiej!

Trend nadchodzącego sezonu będzie futro. W chłodnej porze roku prawdziwą fashionistką nie może obejść się bez futra cap w formie beretu, wysokiej turban, czapki okrągłe lub czapki z nausznikami. Najpopularniejsze kolory to czekolada, szary, czarny, beżowy, fioletowy. Szczególna uwaga zostanie modele czapek z materiałami kontrastowych. Należy jednak pamiętać, że ważne jest, aby nie przesadzić z futra. Nie odebrać płaszcz futro kapelusz, lepiej wziąć hełm z innego materiału.

Nakrycia głowy 2017 – Dzianiny cap

Po pojawieniu się na ekranach gwiazdy „The Vampire Diaries” Nina Dobrev, niepozorny na pierwszy rzut oka, palec u nogi został niezwykle popularne nakrycie głowy. Jest to idealne miejsce dla wielbicieli stylu młodzieżowym. Mogą być noszone pod futrem i kożuchu i kurtkę. Zakończono lepka ażurowe, ozdobione cekinami, haft, frędzle, łączyły komfort, elegancję i styl.

load...