Kamizelka Futro lub kurtka: jak szyć, a co się ubrać

Luksusowe norek płaszcz – nie jest jedyną rzeczą, stylowa szafa futra na zimę. Wraz z nadejściem ciepłych dni, pierwszego lutego lub marca krótki płaszcz futro nie będzie jedynym przedmiotem modnej odzieży. Teraz zastąpić nieporęczne płaszcz pochodzi lekką kurtkę lub na sugestię najnowszych kolekcji projektantów, stylowe i wygodne futra kamizelki – i wystarczająco ciepłe, ale znacznie mniej niż objętość.

load...

Zawartość:

Kamizelki wykonane z naturalnego futra sztuczne przekształcony najbardziej stylowych cech zimy szafę. Pojawiły się one w kolekcjach znanych marek – od eleganckich, luksusowych, futra przybraniem kurtki i Matthew Williamsona do skrócenia efektowne modele Tuleh lub bujne kamizelek futrzanych Giorgio Armaniego.

Z tego, co nosić futra kamizelki

Futro Kurtka – praktyczne i stylowe rozwiązanie w wyborze odzieży dla zimnych porach roku. Oczywiście, to nie można uznać za pełny zamiennik zwykłej ciepłe futro kamizelka w mroźnej zimy, ale w ostatnich miesiącach jesienią lub wczesną wiosną dni, będzie on doskonały. Różne Modne dziś oferują różne opcje Faux gilets futerkowych.

load...

Co doradzić tendencji stylistów

Niezwykle stylowa kamizelka z kapturem futra norek ścinana srebra według Marca Jacobsa, twórca stałej kolekcji dla domu mody we Francji, jest dobrze połączone z buty z wysokim obcasie, spodnie i zalotne rękawice futerkowych. Projektanci marki J.Mendel zaoferowano opcję wieczorem – kamizelki luksusowe sobole futra z bujną, duży kołnierz, który staje się jednym z głównych ozdób tego modelu. Fur vest od J.Mendel połączeniu z niemal każdego ubioru – od eleganckich spódnic-ołówków do dżinsów, rękawice w stanie surowym, stylu rowerzystę.

Lush Kurtka futra jasnoczerwony amerykański Michael Kors zaleca połączeniu ze stylowym sukienka, buty do kostki z pięty. Versace są krzywego kurtki, wykonane ze sztucznych futer długo nasyconych odcieniach niebieskiego, ozdobione pasami z dużym sprzączkami i oryginalnymi propozycjami je nosić wąskie, obcisłe dżinsy, buty z solidną platformę.

Kolekcja Todd Lynn, zbiegając się z nadchodzącej wiosny sezonu jest dla futra kamizelki idealnym ucieleśnieniem nieostrożnego szyku i elegancji: srebrzysto-szare futro, idealnie stapia się z ogólnymi neutralna paleta spodni żeńskich zespołów. Światło składa futro kamizelka uzupełnieniem draperia elegancki, stylowy koktajl i suknie wieczorowe. Nieskończenie eleganckie i proste marynarki ścinana norek, sable uzupełnienie kolekcji Karla Lagerfelda, Antonio Berardi, Lutz & Patmos.

Kamizelki futrzane na światowych gwiazd

Zalety ponad klasycznych kurtki futrzane płaszcze są wygoda, funkcjonalność, ciepło, nie ogranicza ruchów. Gwiazdy Hollywood od dawna doceniane praktyczne i stylowe rzeczy.

Rachel Zoe, stylista Hollywood, stosować się do zaleceń, usłyszał od podium, z powodzeniem obracając futrzaną kamizelkę, oprócz kompletu wieczorem: krótkie futro jest idealny do klasycznej czerni sukienka z rękawami trzy czwarte i miniaturowych sprzęgieł wieczorem.

Aby futro zespół nie tylko dał radość, ale był także pełną ochronę przed zimnem na zimno, trzeba wybrać prawo pasujące akcesoria. Na przykład, z krótka kurtka futro dobrze komponuje się z długim i ciepłym wełnianym szalikiem niedbale owinięty wokół szyi, długie rękawiczki do łokcia. Ciekawe połączenie kurtki oraz rękawy tego samego futra, jak również niewielkie wstawki skórzane i torebka ze skóry na pasku. Niektóre modele, takie jak kurtki kamizelki, ponieważ mają rękawy skórzane.

Sew stylowe kamizelki siebie

load...