Kamienie żółciowe: Leczenie środków ludowej, usuwanie żółci

Zastój żółci, zaburzenia metaboliczne, często prowadzi do powstawania kamieni żółciowych. Choroba ta występuje częściej u kobiet. Wraz z wiekiem, występowanie choroby wzrost ryzyka. Kamieni żółciowych choroby – to poważny problem. Bez opieki medycznej nie może zrobić. Dlatego też, jeśli znalezione kamienie żółciowe, leczenie środków ludowej powinno odbywać się wyłącznie pod ścisłym nadzorem lekarza. Rzeczywiście, w zaawansowanych przypadkach choroba może prowadzić do powikłań, takich jak niedrożność przewodów, żółtaczka, a nawet zgorzel.

load...

Zawartość:

Przyczyny tej choroby są najczęściej:

  • Zapalenie pęcherzyka żółciowego – zapalenie błony śluzowej;
  • Wysoki poziom cholesterolu;
  • Zastój żółci.

Tradycyjne przepisy dotyczące usuwania kamieni z pęcherzyka żółciowego

Oliwa z oliwek

Na pół godziny przed posiłkiem wypić oliwę. Start z pół łyżeczki do odbioru. Część oleju stopniowo wzrasta do jednego kubka. Przebieg leczenia – 2,5-3 tygodnie. Oliwa z oliwek popycha i wydala kamienie z woreczka żółciowego.

load...

Truskawki

Przepis Ludowej z truskawkami stosowanych w profilaktyce kamicy żółciowej u podatnych osób z tą chorobą. Weź trzy łyżeczki świeżych owoców i liści dzikiej truskawki. Zalać szklanką wrzącej rośliny wodne. Domagaj godziny. Dokładnie oczyścić wywar z resztek liści. Pij 3 razy dziennie na pół lub cały szkła na raz.

Corn jedwabiu

Kup w ekstrakcie apteka kukurydzy jedwabiu (płynnej). Weź wyodrębnić 2-3 razy dziennie przed posiłkiem przez 35-40 kropli. Ludowym kukurydzy jedwabiu jest uważany za tak katastrofalne w celu usunięcia kamieni żółciowych.

Ekstrakt z kukurydzy jedwabiu ma destrukcyjny wpływ na kamienie żółciowe

Perz

Wstępnie posiekanych korzeni perzu, wypełnić je (4 h. L.), szklanka zimnej wody. Umieścić pojemnik z przygotowania naparu w niezbyt gorącym miejscu i pozostawić na 12 godzin. Odcedzić i wlać danej pojemności pamięci trawę kolejny kieliszek, ale gorącej wody. Po 10 minutach, należy oczyścić pojazd z pozostałości roślinnych. Wymieszać napar otrzymany po zimnej rozliczania, z wywaru po zgrzewania. Weź pół szklanki 4 razy dziennie.

Buraków

Aby oczyścić, umyć i gotować kilka głowę buraka ćwikłowego. Ten lek do rozpuszczania kamieni żółciowych trzeba gotować na ogniu, aż stanie się ona konsystencję syropu. Cool. Pić kilka razy dziennie przez trzy czwarte szklanki.

Mennicy

Peppermint (2 łyżeczki) zalać jedną filiżankę wrzącej Vara. Domagać się w ciągu dwóch godzin, przefiltrować i pić małymi łykami starannych przez cały dzień.

Mint – lojalnym sojusznikiem w walce z kamieni żółciowych

Dilla

Dwa deser łyżki kopru owoców i warzyw ogród jest wypełnione kilka filiżanek wrzącej wody, umieścić na kuchence i gotować przez 12-22 minut. Schłodzony i oczyszczony narkotyki pół szklanki 2-4 razy dziennie. Całkowita rehabilitacja – 2-3 tygodni.

Berberys

Berberysu zawierają alkaloid berberyny. W związku z tym, że poddaje się obróbce za pomocą choroby masy kamieni żółciowych. Sok z berberysu promuje łatwe odprowadzenie żółci.

Aby przygotować porcję, jeden deser łyżka soku z berberysu, rozcieńczyć pół szklanki czystej wody. środek pić dwa razy dziennie, rano i wieczorem.

Berberys – idealne lekarstwo na kamienie żółciowe

Rodzynki

Ludowym z rodzynkami do usuwania kamieni z woreczka żółciowego jest uznawany za jeden z najbardziej smaczne. Jest on stosowany w terapii i profilaktyce kamieni żółciowych.

Take 1 kg rodzynek, butelkę wody mineralnej i róży wyciąg (holosas). Podzielić na 10 sztuk rodzynek. Każda akcja wywaru na noc w filiżance termosu wrzącej wody jeden. Domagać się o jeden dzień. Jedz czczo Sutra zakończeniu rodzynki i zmyć wodą mineralną z dodatkowym jest holosas (1 ch. L. W szklance wody mineralnej). Po otrzymaniu tego narzędzia, należy podać resztę ciała. Połóż się na prawym boku, co najmniej pół godziny. Termofor wzmocni efekt.

Weź rodzynki z wody mineralnej powinno być 2 razy w tygodniu, co 2 dni. Następnie – 1 raz w miesiącu. Można go traktować tylko bez rodzynek i ekstraktów mineralnych. Po tym wszystkim, to zawiera inulinę, relaks przewodów wątrobowych oraz eliminuje zastój żółci.

Herbaty ziołowe rozpuścić kamienie

Matka Natura załatwione nas. W salach można znaleźć wiele ziół, kwiatów i roślin leczniczych, z którymi można sobie poradzić z kamicy żółciowej i innych powszechnych dolegliwości.

0. Zbiór ziół – lekarstwo od Matki Natury

Ziołowy numer 1

Weź kwiaty rumianku (1 część), Hypericum perforatum zioła (4 części) knotweed (3 części), kora kruszyny (2 części) i kwiaty Helichrysum piasku (4 szt). Dokładnie wymieszać zioła. Cztery deserowe łyżki gotowanego kolekcji wlać jednego litra zimnej wody. Pozostawić na noc. Sutra przynieść napar do wrzenia i trzymać na małym ogniu przez 5-10 minut. Cool, szczep. Pierwszy szkła należy wypić bezpośrednio po przygotowaniu, na pusty żołądek. Pozostałą ciecz dzieli się na 4 porcje. Weź każdą część godzinę po posiłku. Wszystkie przygotowane w bulionie rano do picia w ciągu dnia.

Ostrzeżenie!

Przebieg leczenia jest obowiązkowe towarzyszy ścisłej diecie. Konieczne jest, aby całkowicie wyeliminować z diety ostre, wędzone, tłuste, smażone i słonych pokarmów.

Ziołowy numer 2

Kruszenia kamieni w pęcherzyku żółciowym za pomocą tego środka ludowej uważa się za bardzo skuteczny. Weź równe części glistnika zioła, jedwab kukurydza, Viola tricolor, kolendra owoce, rdest, korzenie mniszka lekarskiego, dziurawca i anyżu owocowych. Wlać 3 szklanki wrzącej wody 3 łyżki kolekcji mieszanej. Pozostawić do zaparzenia przez 1 godzinę. Dokładnie odcedzić. Pić 3 razy dziennie po posiłkach jeden kubek.

Ziołowy numer 3

Wiele z tradycyjnych sposobów leczenia kamicy jako główny składnik zawiera trawy knotweed. Najprostszym, ale nie mniej skuteczne wywar z tej rośliny jest bardzo łatwe do przyrządzenia. Bierze jeden deser łyżka rdestu ptasiego zioła, wlać szklankę wrzątku i stać się przez 2-3 godzin. Szczep. Pij 1,5-2 łyżka trzy razy dziennie na 40 minut przed jedzeniem.

Kamicy żółciowej jest czasem zachowuje się bardzo podstępna. To nie może pojawić się w dowolny sposób, o ile nie jest operacja nie będzie już robić. Czasami ludzie uważają, że cierpią z powodu tej choroby przez przypadek na USG. Ale częściej choroba daje o sobie znać w 3-4 lata po rozpoczęciu kamieni. Kolka w postaci skrajnego bólu dosłownie przebić się plecami i lędźwiowego. W takich przypadkach, wezwać karetkę i awaryjne hospitalizacji – najlepsze rozwiązanie dla pacjenta.

load...