Kaloryczności diety dla utraty wagi bez sportu

Zawartość

Witamy! Ile kalorii należy spożywać dziennie z siedzącym trybem życia, bezpiecznie schudnąć?

load...

Dobry dzień, niestety, nie mogę powiedzieć dokładnie, ile kalorii należy spożywać do ciebie osobiście. Aby dostarczyć takich informacji, konieczne jest poznanie waga, wzrost, wiek, płeć, i że niektóre działalność jest ujęta w pozycji „siedzący tryb życia.” WHO zaleca, by dorośli przenieść przez 30 minut 5 razy w tygodniu, i jest uważany za „średnie” działalność w zakresie zużycia kalorii. Ponadto, pod wpływem czynników takich jak obciążenie konsumenta, oraz wiele innych.

[Powrót do spisu treści]

Jak obliczyć zawartość kalorii własnej

Można użyć oficjalna marka nazywa, zatwierdzony przez Ministerstwo Zdrowia Federacji Rosyjskiej kalkulatora na stronie jest tak cool. Py. Ponadto, ta strona ma kalkulatora do aktywności fizycznej. Jeśli kilka dni prowadzić dzienniczek zwykłe zawody i zdobyć odpowiednie działania w kalkulatorze, można uzyskać kompletny obraz spożycia kalorii. Aby schudnąć bezpiecznie, kalorie dieta powinna być 300-500 kalorii mniej niż „przyjazdu”, pierwsza cyfra jest dla początkujących drodze do harmonii jest korzystne.

Jest też wspólna kalkulator kalorii przez Mifflin-Saint Zheoru. Jest to możliwe, aby uzyskać dane na temat spożycia kalorii, utrata masy ciała i pomóc zaplanować w określonym terminie.

load...

Liczba kalorii zalecanych do przeliczenia za każdym razem waga zmniejsza się o 10%, w celu zapewnienia zgodności z przepisami.

[Powrót do spisu treści]

Wytyczne zalecenia dotyczące spożycia kalorii

Federacja Polski już wcześniej działał nas Ministerstwo Zdrowia „w zakresie organizacji pomocy medycznej do nadwagi ludności”, który został określony „próg” minimum kalorii dla kobiet – tylko 1200 kcal dziennie. Mężczyźni nie powinni mieć trochę więcej – próg kalorii dla nich do około 1500 kcal / dzień. W piśmie stwierdzono, że przyciąć kalorii może być 500 na dzień bez żadnych wyjątków. Jest to sprzeczne informacje, na przykład WHO ACSM i dokumentów, które nie są zalecane redukcji w ciągu 300 kcal dziennie przez długi okres czasu ze względu na moc.

Niektóre źródła podają, że można przyciąć do 1000 kcal dziennie od codziennych potrzeb, ale jest uważane za ekstremalne zmniejszenie kaloryczności. W szybkiej utraty wagi nie są kibice, którzy twierdzą, że nie ma nic złego w krótkim czasie taka redukcja nie może się odbyć. Jednak bardziej prawdziwe wystarczająco sportowców biorących udział w treningu siłowym a już mają niski procent tkanki tłuszczowej. Praktyka zdrowie i fitness, systemy takie nie są powszechnie stosowane.

Ten list jest teraz utraciła ważność. Wszelkie oficjalne stanowisko Rosyjskiej Akademii Nauk Medycznych ram nie. W „Nutrition” szkolenie praktyka dodatkowych kwalifikacji instruktorów fitnessu korzystać z zaleceniami Departamentu Rolnictwa USA.

Istnieją następujące wysokokaloryczne „na zewnątrz” do zasilenia tych, które prowadzą siedzący tryb życia:

  • 1200 kcal / dzień dla dziewczynek od 4 do 8 lat i 1800 kcal dla chłopców w tym samym wieku;
  • 1600 kcal dla dziewcząt do 14 lat, a 1800 kcal dla chłopców;
  • W wieku poniżej 18 lat jest zalecane dla dziewczynek i dziewcząt 1800 kcal 2200 – dla młodzieży;
  • Dla dorosłych i 30 lat dla kobiet w 2017 roku opiera kcal mężczyzn – 2400 kcal. Następnie od 30 do 50 lat dla kobiet 1800 kcal, a dla mężczyzn – 1200, a liczba kalorii zmniejszone o 200 co 10 lat

W tym samym czasie, to zaleca się do utraty wagi się od tej liczbie około 300 kcal. Dokumenty normatywne tych samych organizacji twierdzą, że najlepszym sposobem, aby pozbyć się czymś w rodzaju słodkich napojów i wysokiej kaloryczności, ale nie objętości pokarmu. Mówią, że to najprostszy sposób, aby wykluczyć cukier napojów i przekąsek.

[Powrót do spisu treści]

Kalorii realne i tabelarycznych

Jednocześnie, utrata masy ciała bez wysiłku fizycznego może być problematyczne, także dlatego, że często nie uważają kalorii, który jest w rzeczywistości i nie banalne „się” w tabeli kalorii.

Żywność kupiony w gastronomii, półprodukty, a nawet niektóre produkty serowe mogą się różnić od rzeczywistych jednostek kalorycznych tak dalej 10-50 z tabeli. Okazuje się, że tu kawałek, jest łyżka i nierozliczony 200-300 kcal telefonicznego nawet gdy drobno szlifowane umiejętności na liczenie jest dość prosta.

Ponadto, istnieje inny wspólny problem – każdy z nas, w pewnym momencie dość liczenia, albo zapomnij napisać to czy tamto produktu lub patrząc na procent tkanki tłuszczowej, a następnie wybierz niewłaściwy produkt w tabeli. Okazuje się, że błąd w 200-300 kcal – normalna, a nawet niemal obowiązkowe. Inną rzeczą jest, zmniejszenie masy ciała może być bardzo powolny proces, jeśli się nie ruszać i jeść z błędami.

Ale jest inny problem. Zbyt wiele kobiet, aby tego uniknąć, jeść tylko „pudełkowej” – żywność w opakowaniach jednostkowych ser, jogurt, i coś absolutnie „bezpieczne” jak pierś kurczaka całkowicie bez tłuszczu. W ten sposób długotrwałe stosowanie jest obarczona frustracji, staliśmy wszystkie takie same w społeczeństwie, z wystarczającym wyborem spożywczy, i po prostu nie są przyzwyczajeni do jedzenia to samo od lat, i nie cierpią na tym, że nie jest w płytkę sąsiada.

Niektórzy próbują „czysty błąd”, początkowo wprowadzenie wartości licznika kalorii, czyli znacznie poniżej zalecanego. Tak więc istnieje 800 kcal racje i inne środki nadzwyczajne. To, z oczywistych powodów, jest szkodliwa dla zdrowia.

Oprócz wszystkich wyżej, każda osoba może być indywidualne przeciwwskazania do tej samej niskiej kaloryczności restrykcyjnej diety. Wiele się menu z Internetu ze 100 g owoców na przekąskę, a następnie w obliczu zaostrzenia chorób przewodu pokarmowego, po prostu dlatego, że ignorują właściwości owocu. Sytuacje są różne, i, niestety, nie mogę odgadnąć, co niektórzy z nich jesteś, i to jest powodem braku przynajmniej trochę wysiłku. Ale w każdym przypadku, przed zastosowaniem diety niskokalorycznej (i to prawie zawsze bez sportu) powinien przejść badania lekarskie i upewnić się, nie ma żadnych przeciwwskazań.

load...