Joga w Apple: najlepsze aplikacje na relaksujący odchudzanie

Nienawiść do skoku i pęd, nawet do utraty wagi? Skręć jogi! Tak, jak wiele milionów razy słyszałeś to, drogi czytelniku? W rezultacie, zazwyczaj pobranych samouczek wideo, ale żyć go na dysku twardym komputera jest bardzo, bardzo długo. Pierwszy tracisz film i myślę: „Och, wszystko jest fajne, zabawne i rekreacyjnych”. Następnie udać się do maty i starają się przedstawić coś. Nagle okazuje się, że muzykę lub irytujące, lub połowa asan nie są jasne, ale przysięgają sobie, aby zrozumieć. Kilka tygodni przeszły w targach bez wyjątku, jest rodowitym biura nagle wysyła cię w podróży służbowej. Albo drogie komputer zostanie zaatakowany trwale odbić sesji młodszy brat. Co ja o złe, nagle po prostu odejść na wakacjach. Oczywiście, joga bezpiecznie zostać odroczone do lepszych czasów. Które, jak wiemy, nigdy nie nadejdzie. Stopniowo, film zostanie usunięty ze względu na wyzwoleniu w miejscu do następnego sezonu „Plotkary” i garść nowej literatury rekreacyjnych w stylu „schudnąć tanio, szybko i trwale”

load...

W dawnych czasach adepci jogi ponieśli dokładniej. Zostali zmuszeni do powieszenia guru w całym kraju, cierpi osobiste upokorzenie i niehigienicznych warunków, zanim dostał szansę studiowania. Radujcie się w sądzie 21 wieku, a oprócz szkół jogi i samouczki wideo na komputerze, mamy telefony i tablety. Cóż, dziś nie ma potrzeby siedzieć przez wiele lat na guru kabiny i błagać o treningu. Tylko dla 4-5 dolarów można „zaprosić” instruktor w iPhonie lub iPadzie. Dzisiaj patrzymy na popularnej aplikacji dla iPhone pod względem ich przydatności do utraty wagi. Nawiasem mówiąc, te dwa aplety są dostępne dla innych urządzeń z systemem Android, więc otmazatsya nienawiści pomysł Steve Jobs nie powiedzie się.

instruktor jogi 2,0

Gdzie: iPhone, w tym iPhone 5 i aypad

Co: powitanie słońca, asany otwarcia biodra, skręcanie, stoi

Dla kogo: zaleca pragnących spędzić dużo kalorii tylko przez jedną jogi. Koryguje postawę, poprawia elastyczność, działa wszystkie mięśnie ciała, pozwala schudnąć bez myślenia o wizytach na siłownię, jogging, i innych dodatkowych usprawnień. Sprzedam dywan i spalić do 400 kalorii dziennie.

load...

Jak: kobieta instruktor pokazuje powitanie słońca A i B, a następnie – pierwsze sekwencje asan jogi na otwarcie bioder lub inną sekwencję do wyboru. średnie tempo, ale dla początkujących bez specjalnego szkolenia sportowego będzie musiał się pocić. Ta aplikacja jest bardziej odpowiednia dla miłośników Ashtanga, tutaj znajdziesz szczegółowe korekcje postawy w Jogi Iyengara. Ale schudnąć to nawet lepiej – wyglądają przynajmniej dla Madonny, ona jest zaangażowana w Ashtanga Vinyasa.

Plan szkolenia: ćwiczyć codziennie, wykonaj 5 okrążeń każdego powitanie słońca, a następnie udać się do sekwencji. Pierwszy miesiąc jest lepiej poświęcić ud ujawnień, drugi – skręcanie na stojąco, a następnie przejść do wojownika stwarzają i trójkąt z wariantów. Jeśli trenujesz wieczorem po pracy, należy wymienić słońce życzeniami na Chandra Namaskar witanie lub księżyca.

Cena: 4, 99 na

Oficjalnej stronie internetowej. Przydatność: nadaje się do całkowitego dyscypliny początkujący jogi, która ma pewną szkolenia kultury fizycznej. Zaawansowane miłośników jogi już wie wszystko i potrafi metronom i żadnych zdjęć z asan w domenie publicznej, a przybysze bez szkolenia będą mieli trudności w opanowaniu postawy. Jednakże, jeśli można pochylić się do przodu i uzyskać jego ręce aż do połowy łydki, spróbuj!

AUTHENTIC jogi z Deepak Chopra

Gdzie: specjalnie dla iPada

Co: kultura, filozofia, ruch, muzyka i wiele teorii

Dla kogo: Jeśli zauważysz, że jesz w biegu ciągle wolą kanapkę wszystkie inne posiłki i jechać nerwowo palcem po touchpadzie – Jest twój 100%. Podejście Deepak Chopra pozwoli poprzez praktykę proste postawy stają się bardziej spokojny i zatrzymać sesji wieczornej przejadania nerwowy. Wielki substytut czekolady na koniec dniu pełnym stresu.

Jak: Po pierwsze, przeczytać na zrozumienie jogi Gurudżi Deepak, a następnie wybierz menu „trening” iz powrotem. Można wybrać muzykę do praktyki, a najwygodniej zamówić dzisiaj. Link do forum (tylko angielski) pomagają rozmawiać z innymi joginów Yogi. Aplikacja, nawiasem mówiąc, i opowiedzieć o tym, co jedzą, aby utrzymać smukłą sylwetkę. Cóż, jeśli nie rozumiesz asany, patrz sekcja „Poses”, gdzie można zapoznać się z rozstrojenie i nauczyć się prawidłowej pozycji ciała.

Plan szkolenia: codziennie robić sekwencję, która zaleca wirtualnego trenera.

Cena: 1, 99

Przydatność: Najlepsze oprogramowanie dla początkujących bez treningu fitness. To prawda, że ​​konieczne jest, aby pamiętać o dużej szkoły angielskiej – lokalizacja, jak dotąd, nie.

Tak więc, w rozwoju „apple” Jogi najważniejsze – chęć. Trzeba tylko chcieć, a praktyką zawsze będzie z wami. Pamiętam tylko, że joga jako podstawowe szkolenie robić codziennie, znosić przedział 2 godziny między praktyką i posiłek. Jeśli jesteś zaangażowany w inne działania, obserwować doznania. Zwykle na tyle 2-3 sesji tygodniowo. I pamiętaj, że joga po robić trening siłowy lub osobny dzień szkolenia lub po cardio. Angażować się w przedniej części władzy „jako rozgrzewkę” nie jest konieczne – to specyficzny rodzaj rozciągania mięśni w jodze nie jest bardzo sprzyja osiąganiu efektywności władzy.

Są jogi – nie wszyscy wegetarianie. Jednak zanim rzucisz pierś kurczaka w misce kota przypominamy podstawowe zasady jogi – niestosowanie przemocy. Jeśli zacznie się gwałtownie i yogichno jeść bez specjalnego powodu, może wkrótce powstać nieodpartą chęć, aby przejść w trzecią godzinę w nocy do kiełbas. Dlatego, aby przyjść i zacząć zwykły triple-HLS – więcej owoców i warzyw, mniej przetworzonych non-naturalne, słodzone, odkażane i inne produkty dziewicze, plus trochę zdrowego rozsądku, to znaczy, nie przejadać. Ogólnie rzecz biorąc, w wielkiej sprawie rozwoju jogi trzeba pragnienie. A tam, jak zwykle, i nie jest nauczycielem, a uczeń jest gotowy.

load...