Język ciała: Co milczą o mężczyznach?

Zawartość:

Co ludzie myślą? Och, dziewczyny, jak chcielibyśmy znać odpowiedź na to pytanie! A ponieważ wiemy, że większość z nas mężczyźni kłamią, świadomie lub nieświadomie, i nadal wierzyć. Naiwny! My sami, oczywiście, nie bez grzechu, i zbyt często kłamać, aby powiedzieć całą prawdę, albo rozpaczliwie jej ukrywanie. Wystarczy dla każdego, kto umie czytać język ciała swojego odpowiednika, prawdziwe znaczenie słów i intencji rozmówcy zawsze będzie jasne. Czy jesteś zaskoczony? Na próżno. Ruch człowieka, jego mimika i gesty często niosą ze sobą znacznie więcej informacji, niż to, co mówi się głośno. Nawet osoba, która mówi niewiele lub żadnych emocji, daje mu stan ruchów ciała i gestów.

load...

By the way, język migowy jest niemal powszechne w odniesieniu do zachowania mężczyzn i kobiet. Ruch głowy i rąk, oczywiście, jednostki, oraz zestaw męskich i żeńskich gestów bardzo różne. Ale jednak inny były gesty, są one podobne. Na przykład, każda kobieta zacznie upiększamy pierwszą rzeczą do poprawiania fryzury. W podobny gest ze strony mężczyzn zostaną zmienione remisu lub szczotkowanie pyłu niewidoczny z barku marynarki lub koszuli. Więc co to jest język ciała, i jak rozumieć mowę ciała? Spróbujmy zrozumieć.

Co to jest język ciała?

Kiedy mamy wchodzić w interakcje z innymi ludźmi, stale wymieniając sygnały bez słów. Język ciała jest tak bogata jak naszej mowy. Wszystkie nasze niewerbalne – nasze gesty, pozycja ciała, jak szybko lub głośne rozmowy, jako najbliższy podejście do rozmówcy, – uważny obserwator dać więcej informacji o nas, niż możemy sobie wyobrazić. Nic dziwnego, że język ciała badań psychologicznych więc uważnie. Doświadczony psycholog, obserwując sygnały organizmu zawsze będzie w stanie zrozumieć, co kryje się w głębi swojej duszy, nawet jeśli milczeć albo mówić o coś zupełnie innego.

Chcesz przykład? Każdy z nas uczono w dzieciństwie, jak prawidłowo obsługiwać sztućce. Niemniej jednak, każdy we własnym trzyma nóż, widelec i łyżkę podczas jedzenia. Można wiele powiedzieć o człowieku patrząc jak on trzyma widelec lub łyżkę. Jeśli ktoś posiada widelec trochę bliżej środka, to możemy powiedzieć o nim – jest to człowiek o szerokiej natury, bardzo towarzyski i przyjazny. Ten, kto posiada urządzenie bliżej końca rączki – bardzo temperamentu i coś jeszcze twardego człowieka. Oto ona: człowiek spożywa w ciszy, ale konieczne jest, aby zrezygnować jedno spojrzenie na jego rękach – i wiele z nich staje się jasne, bez słów.

load...

„Reading” i zrozumienie ludzi sygnału ich ciała – jest sztuką, która może być przydatna w życiu. Dobrze, nauczyć się rozumieć język ciała mężczyzn – jest na ogół osobny wątek. Co kobieta nie chce zrozumieć, co myśli naprawdę są ukryte w głowie rozmawia z człowiekiem? Jeśli kobiety są z natury bardziej wyraziste i otwarty, ludzie zwykle starają się ukryć swoje prawdziwe uczucia.

Jak nauczyć się czytać język ciała?

Czego naprawdę „mówić” gesty mężczyzn, jak i uczą się czytać? Język ciała – to, ogólnie rzecz biorąc, język ukrytych emocji. Aby dowiedzieć się zrozumieć podświadome ruchy informacyjnych, mimiki i gestykulacji, trzeba tylko uważnie monitorować człowieka. Najczęściej ludzie nie przestrzegają ich gestów, a czasami po prostu nie może kontrolować swoich ruchów języka ciała i mimiki.

Nie, nie, oczywiście staramy się kontrolować, ale jest to niekontrolowany ruch może dać nam nasz obecny nastrój i stan. Na przykład, osoba, która świadomie mówi kłamstwo, spróbuj instynktownie na pokrycie jej usta. Ten ruch może być ukryta i wyrażono w dotyku ręką wsadowy do nosa lub w kącikach ust. A jeśli osoba, z którą rozmawiasz, jest przekonany, że powiesz mu prawdę, on podświadomie starają się podłączyć swoje uszy. To naturalne, że takie ruchy nie będzie widać, ale sama earlobe dotykać lub pocierać skroni towarzysz w tym samym czasie będzie.

W skrócie, upewnij się, że jak człowiek zachowuje się podczas rozmowy. Oczywiście, aby nauczyć się języka ruchów, trzeba dużo czasu, ponieważ poświęcił całe podręczniki i kursy praktycznej psychologii. Jednakże, mini-kurs, który pomoże Ci zrozumieć język ruchu, ukrytych emocji i prawdziwych intencji człowieka, można iść. Aby odczytać mowę ciała mężczyzny, konieczne jest, aby skupić się na najbardziej nieznacznych gestów i działań, które ujawni tajemnicę myśli człowieka. Czy jesteś gotowy? Następnie zacznijmy.

Patrzymy na twarz

Naturalnie, podczas wywiadu, patrzymy w oczy rozmówcy. Nie należy jednak zapominać, że w tym samym czasie, choć oczy i zwierciadłem duszy, ukryte emocje odbijają. Dlatego patrzymy na innych częściach twarzy.

Co to znaczy, gdy źrenice rozszerzają się?

Och, to najpewniejszy znak, że nazywają to zainteresowanie. Co więcej, człowiek może doświadczyć emocji. To prawda, że ​​mówimy o sytuacji, w której człowiek nie jest pod wpływem innych używek oprócz swojej urody. Należy zauważyć, że rozszerzenie źrenic mogą być dowody i wzniosłe i emocje bazowych. Więc nie daj się zwieść i nie utonąć w tych oczach-wiry.

Co to znaczy, jeśli nie patrzeć ci w oczy

Istnieją dwie możliwości, kiedy człowiek odwraca oczy i kieruje na podłogę, a potem, najprawdopodobniej, on cię okłamuje. Albo jesteś bardzo nieśmiały. Jeśli jego wzrok skierowany na ciebie, ale okresowo „ucieka” z twarzy linii dekoltu, a następnie pewni – człowiek czuje do ciebie zainteresowania seksualnego.

Co to znaczy, gdy oblizuje?

Widzieliście go kreskówek: kot zamiar rzucić się na myszy, najpierw oblizuje wargi, prawda? U ludzi, to znaczy o tej samej rzeczy. Kiedy widzimy coś, co naprawdę chcemy, czekamy na żądany mimowolnie oblizuje. Jesteśmy trochę nerwowy podczas oczekiwania na opóźnione; ślinianki nie wydzielają tajemnicy, wargi suche, a my je liże.

Co to znaczy, kiedy unosi brwi?

Wartość tego gestu zależności od tego jak dokładnie podniesienie człowiek brwi. Podniesione brwi może wskazywać niespodziankę lub sceptycyzm. Ale jeśli on uniósł brwi szybko i tylko na chwilę – masz szczęście! Zwłaszcza jeśli te ruchy towarzyszy brwi uśmiech. Mówi, że jesteś bardzo atrakcyjny w oczach.

Patrzymy na ciele

Rzadko człowiek twardnieje słup soli podczas rozmowy z kobietą. Naturalnie, będzie zmieniać pozycję i wprowadzić pewne ruchy. Stanowisko jego ciało i ruch tułowia podczas rozmowy mogą być również wiele do powiedzenia na temat postawy i stanu człowieka.

Co to znaczy, kiedy okazuje się na krześle?

Nie może usiedzieć w miejscu i wybija wił postawę? Zazwyczaj oznacza to, że jest to coś złego, że chce zakończyć rozmowę i wyjść z pokoju. Nie ma innej opcji: człowiek zrobi, że jeśli on jest pobudzony seksualnie, a skręcone postawy i liczne ruch – elementarny próba ukryć erekcję.

Co to znaczy jeśli kołysze się, kiedy mówi?

Psychologowie są zgodni: kiedy mężczyzna podczas rozmowy huśtawki od pięty do palców i od pięty do palca, nie był pewny siebie. Albo że on mówi. Te ruchy, jakby chciał go pocieszyć, naśladując dziecko w kołysce na biegunach lub w łonie matki. Zupełnie inna sprawa, jeśli mężczyzna mówi, siadając i kołysanie na skarpetkach – ruchy te mówią, że jest zadowolony, a nawet szczęśliwy.

Co to znaczy, gdy on stoi lub siedzi, nogi szeroko rozstawione?

Jest to jeden z najważniejszych gestów męskiego języka ciała. Szeroko rozstawione nogi, jakby powiedzieć: „Ja – samiec alfa”. Człowiek może nawet założyć, że tego rodzaju okazuje ci na nim.

Spójrz na swoje ręce

Ruchy ramion – jeden z najbardziej elokwentnych pomocą języka migowego. Że ruchy rąk często dają intencje mężczyzny i ujawniają prawdziwą naturę swoich emocji.

Co oznacza, że ​​jeśli on gestykuluje ręce?

Mężczyźni, którzy mówią, gestykulując i wymachując rękami, z reguły bardzo komunikatywnym. Bardziej aktywne gesty, szersze ruchy ramion, a tym bardziej on to robi, tym bardziej cię lubi.

Co to znaczy, kiedy przebiega palcami po włosach?

Ptaki dzikie gładka i czysta ich piórami, aby lepiej wyglądać przed potencjalnym partnerem. Od języka ciała ludzkiego, replika ta ma takie samo znaczenie. Jeśli on przechyla głowę lekko do przodu i delikatnie biegnie palcami u nasady włosów, włosami między palcami, jakby ich czesanie, ruchy te wskazują, że człowiek chce cię zadowolić. Ale jeśli to robi, ledwo widząc cię, to znaczy, że jest nerwowy o tym, jak to wygląda. W każdym razie, jest to dobry znak dla ciebie.

Co to znaczy, gdy pogładził jej twarz?

Trzy okrzyki dla takiego człowieka! Jeśli jest on słuchać was, dotykając twarzy lub palcem na policzkach, to nie starają się zaimponować. Takie ruchy wskazują, że człowiek słucha was bardzo uważnie i starać się wniknąć głębiej w sens tego, co pan powiedział. Jest to dobry znak, który mówi, że człowiek bierze cię poważnie.

Co to znaczy, kiedy wręcza ci rękę?

Kiedy człowiek wyciąga rękę do ciebie, on zdaje się pytać o pozwolenie, „Chcę być blisko ciebie, mogę?” Istnieją ważne niuanse, które trzeba wiedzieć, jak robi ruchy rąk, jeśli czuje się zagrożone i wierzy w siebie. Jeśli ręka jest lekko odwrócił dłoń w górę, to znaczy, że chciałby, aby podjąć inicjatywę w zbliżaniu – gest pokory i niewinności. Jeśli ręka jest włączony dłonią w dół, chce kontrolować, co dzieje się na własną rękę.

Całowanie

Nie, nie, nie będziemy rozważać techniki całowania, noszenie różnych podtekstów seksualnych. Rozważmy sytuację, w pocałunkach nie kochają, i inne.

Co to znaczy, kiedy całuje cię w policzek?

Jest to znak przyjaźni. Człowiek widzi w was, przede wszystkim miły towarzysz, a osoba, z którą warto spędzić czas. Jednak nie oznacza to jego oziębłość seksualną. Jeśli on całuje cię w policzek na pierwszy znajomy, oznacza to, że związek ma zamiar kontynuować, a nawet do ich bliżej. Ale stopniowo. Ta uwaga jest to dobry znak.

Jeśli mężczyzna całuje swoją rękę …

Pocałunek ręce mogą być elementem uprzejmości i objawów schorzenia. Niestety, ludzie, którzy całują kobiety strony, nie jest tak dużo. W związku z tym, takie zachowanie jest człowiekiem na pierwszej randce mówić o jego wychowanie i osobliwego charakteru dandysa. Jeśli całować ręce człowieka, z którymi od dawna blisko, to jest znakiem szczególnym uczuciem, że będzie doświadczenie swojego człowieka – to po prostu przytłacza ciężar emocji przetargowej i uczucie niepokoju. Wierz mi, takie zachowanie jest wiele warte!

Pocałunek w świątyni

Zbliżona do ojcowskim pocałunkiem. Całując cię głowy mężczyzny, oprócz emocji przetargu odczuwa poczucie odpowiedzialności za ciebie ze szczerą życzliwość. On cię kocha i przechodzi do ciebie, a jego uczucie miłości jest całkiem zgodny z potrzebą ochrony.

Co to znaczy, kiedy całuje cię w czoło?

Psychologowie nazywają to gest zaufania „rodzica”. Człowiek taki jak ty, on przechodzi do was i jest gotowa zająć, ale … on widzi tylko jako przyjaciela. Fuj, że to czego się obawialiśmy! Ale z drugiej strony, może to oznaczać, że dosłownie uderzył cię, ale nie mają odwagi, by cię pocałować w usta.

Nie zapominaj, że Twój organizm i daje swoje emocje i uczucia. Staraj się kontrolować siebie i nie ma jawnie prowokacyjne pozy. Pamiętaj, że flirtu powinno być łatwe. Staram się nie kłamać i nie marzyć (organizm daje wszystkim takie same). Jeszcze lepiej – być szczery, to twoje słowa i nieme znaki ciała są dość harmonijne. Jednak jest to zupełnie naturalne dla nas.

A oto, co mówią ludzie są często znacznie różni się od tego, co myślą lub czują. Dlatego nie należy polegać wyłącznie na słowach. Ruchy, gesty i mimika mężczyzny znacznie lepiej ujawnia swoje najskrytsze myśli i uczucia. Dlatego też, nie to, co mówi i co robi – naprawdę się liczy!

load...