Jeżeli zimowe buty antypoślizgowe: nieoczekiwany sztuczki

Pierwszy śnieg już spadł. W nocy zimno – i lekka odwilż uformowane lodu. Stłuczenia i złamania Okres grozi tym, którzy nie wiedzą, jak chronić się przed upadkiem na ulicach.

load...

Właściwe obuwie

Eleganckie buty na wysokim obcasie powinni odroczyć do wiosennej pogody. Szukaj w sklepach buty łatwiejsze. Przeglądaj podeszwę. Gładkie – nie w miesiącach zimowych. Potrzebujesz bieżnika z głębokim i jednolitego wzoru na buty nie ślizgają się, gdy jest to konieczne, aby przejść na śniegu ulicy śniegu.

Umieścić na buty i chodzić do sklepu. Jest elastyczna podeszwa wystarczy? Bardziej miękki, tym lepiej będzie utrzymać się na powierzchni odmrożone. Sztywny znak jeszcze bardziej utwardzone w złej jakości butów.

Podszewka „antiled”

Jeśli nie masz pieniędzy jesteś w drogich butach, pokażemy, jak zrobić podeszwy antypoślizgowe do istniejących buty lub buty. Kupić wymienne podeszwy dobrej gumy. Są one wyposażone w kolce stalowych. Widok nie jest bardzo elegancki, ale ryzyko urazu jest zminimalizowane.

Inna metoda – podszewka „antiled”. To obręcze, łańcuchy i inne urządzenia noszone na buty lub buty.

Zakup Frostwalker – kalosze, aby rozciągnąć. Mają metalowe podeszwa z ćwiekami. Bardzo dobra ochrona przed lodem. Wadą jest to, że metal jest silnie stuka podczas spaceru na chodniku podłogi.

load...

W sprzedaży są „skarpety” z gumy shurupchikami, ale bez płyty żelaza. Ta opcja nie jest głośny.

Sklep obuwniczy

Powoływać się na specjalistów do naprawy obuwia. Wsadzili profilaktykę gumy lub kauczuku. Jest to doskonałe narzędzie, aby uniknąć utraty równowagi na ścieżce pokrytych śniegiem.

Również użyć miękkich krany z poliuretanu. Cała zima został zapisany. I odpowiedni metal. Są zawieszone świecę na obwodzie. Pochodzą one z cierni lub małych gwoździ. Jednak w tym przypadku, można rozpocząć stukot w metrze i na chodniku jak dobrego konia. Ale na śliskiej ulicy będzie was ustrzec od upadku.

Różne recepty

Problem niestabilności na zimowych drogach całkiem dobrze przez nasze babcie. Oni wiedzieli, co robić, tak, że buty nie ślizgają. Na przykład, odciąć od starych butów dwa kawałki i przykleja je na podeszwie lub przybite z małych gwoździ. Jednak taka ochrona przed oblodzenia przechowywane 7-10 dni.

Można przykleić „moment”, aby zwrócić na podeszwie grubym wężem. Suche i szlifować do małych zygzaków. Dzień chodzić duży papier ścierny do podeszwie stał szorstki. Ale ta metoda – za tydzień.

Umieścić więcej piasku na rozmazany podeszwy klejącej, która jest wykonana z żywicy. Antypoślizgowa warstwa znaczy. W tym przypadku, klej nie rozpuszcza się w śniegu.

Niektóre kleje kilku warstw gipsowych lub piasek paski lepkiej bazowych. Dzień lub dwa spokojnie ulicą. Ale śnieg i deszcz buty z klejem zamienia się łyżwach.

Majsterkowiczów domowe zaleca się trzymać buty i gąbka do mycia naczyń. Ale to jest krótkotrwały i nie estetycznie. Więc nie skąpić na zdrowie i kupić buty marki, które zostały przygotowane do chodzenia po śliskich ulicach.

load...