Jeszcze, sport czy siłownia?

Zawartość

Zazwyczaj poważni ludzie mówią, że nie ma nic do połowu tych w klubie fitness. Nie masz pieniędzy, tylko do rozpuszczenia, napisze nieefektywnego programu GPP przez lata i nic nie rośnie. Czy to zmęczenie w pracy, w celu pełnego pokrycia kosztów fitness. Ponadto, jesteśmy powinni uprawiać sport z trenerów sportowych. I chociaż drogo kocham ten sport, działalność ta nie jest dla każdego poszukiwacza zdrowia i urody.

load...

[Powrót do spisu treści]

W tych swoich klubach fitness, a prawda, nie ma się czego złapać

Ale nie wszyscy. Dziewczynka, która, powiedzmy, chce zbudować do 10 kg mięśni – często w niczym. Nowoczesny klub koncentruje się na potrzebach odchudzania i walki z brakiem aktywności fizycznej. A budowa ciała jest tylko hipotetyczna jeden sposób – wynajęcie autokaru. Dobrze, jeśli trener zna procedury treningu siłowego na własnym doświadczeniu i ćwiczyć ze swoimi klientami. I to nie jest dobre, jeśli to „dzieje się” na tańce lub w ogóle przeprowadzone przed programów fitness grupa, ale zapomniał być przeszkoleni na siłowni.

Nasza bohaterka ma zamiar zrobić obszerne informacje hodowli i nogi w siłowni, a może nawet zablokować pewną trakcję. Ona będzie „napisanie programu”, „dieta” i „ćwiczenia”. Wszystkie w cudzysłowach jako przypadkowy zestaw ćwiczeń dla tak zwanego programu mięśni zaskoczenia można uważać jedynie dla potrzeb wyładunku ludzkiego układu nerwowego, zyskała na wadze. Dieta zwykle po prostu wyjęte z kulturystyką Publicznego i zawiera perłę jak 600 kalorii gainer z masłem orzechowym lub … -To dlatego diety dla utraty wagi, ale nikt nie wie dlaczego. Tak więc, możliwe jest odejście klub kilka lat od 1-2 mały wzrost objętości mięśni szyk wynik.

I można to zrobić inaczej. Należy pamiętać, że wiele udanych bikinistki z kategorii „long-playing” zaczyna się od trójboju. Jeśli więc nasza bohaterka jest zdrowy, ma zrobić ten sport za pomocą odpowiedniego trenera. Mniej czasu zostanie przeznaczone na „hipotetyczny przyrost mięśni wyobrazić.” Jak szybko będzie rosnąć, można nawet dojść do sprawności, nawet do tego samego bikinistok przygotowuje trenerów, w zależności od preferencji i zdrowia.

load...

[Powrót do spisu treści]

A teraz dla tych sportów – not good

W zakresie osiągania wyników, sport – najbardziej efektywne, że możemy znaleźć szeroki wachlarz propozycji aktywności fizycznej. To koncentruje się na wynik, więc nie błotnistych masaże podczas treningu i rozciągając mięśnie nie pracują. Tylko te ruchy, które wykonują w sektorze konkurencyjnym, tylko technika, a dopiero postęp. I …

A jak myślisz o tym, że sport i stale odgrywają w konkursie? Chodzi o to, takiego testu. Jeśli teraz chcesz znaleźć autora tego artykułu oraz z zastrzeżeniem, aby udowodnić, że nie ma nic do nawet myśleć o tobie, jest piękny, wziąć go z wielkim ładunkiem emocjonalnym. Jesteś perfekcjonistą i chce zrobić wszystko moim życiu pewne rzeczy dobrze. I zawsze jest … nie świetne dla zdrowia.

Nastawienie psychiczne w duchu „wszystko albo nic” prowadzi zazwyczaj albo z priorytetami szkody, przeciążenia i zmiany w życiu w kierunku sportu lub poeksperymentować z różnymi lekami i znacznej szkodliwości dla zdrowia.

Doszedłszy do sportu jako osoba dorosła, trzeba zrozumieć, że nie mogą stać się brukowce bohaterki, a mistrzem. I nie ma znaczenia, jak to było nieodpowiednie położyć nacisk na ich zdrowia i dobrego samopoczucia, a nie osławionego „medalem i słoik białka”, która wygrała na większości amatorskich zawodów.

[Powrót do spisu treści]

Odchudzanie sporty

To jest bardzo trudne, prawie niemożliwe jest połączenie w jednym czasie:

  • Dieta z niedoborem kalorii;
  • Sesje

  • Z ograniczenia fizyczne „w wyniku”;
  • Obowiązki domowe, praca i inne rzeczy, które nazywamy aktywny tryb życia

Dla większości dietetyków z wagi ciężkiej sport „właściwe” lub w dłuższym postoju maszyny PFD i formatu dokładnie do momentu, gdy dana osoba nie schudnąć przed wagi standardów medycznych, lub w postaci szkoleń technicznych o ograniczonej obemy.

Wszystkie takie same, dodatkowy ciężar nie jest tak łatwo stracić, jeśli jesteś stale przeciążony, masz ból mięśni, i szczerze sfrustrowany z powodu, że trening nie wyjdzie z żądanym natężeniu.

Ponieważ należy wybrać wychowania fizycznego nie może wprowadzić swoje ciało w „potrójnym” stresu.

[Powrót do spisu treści]

Korzyści fizkulutury odchudzanie

Najbardziej znaczące – prawie wszystkie zajęcia fitness nie mają żadnego wpływu na apetyt. W porównaniu ze sportem. Myślisz, że kłamię? I staraj poprisedat w trybie łatwego niektóre hantle na klatce piersiowej, nogach i zrobić w siłowni jednego dnia, i śledzić apetytu. A do klasycznej mocy 5 do 5 lub 3 do 7 z poważną pręcie masy ciała, a następnie również kilka przysiadów w nożyczkami zbyt szeroki. Spójrz na to ciało powie po tej sesji. I mówił, jest prawdopodobne, aby „jedzenie, a ten za piersi z sałatką i makaron z mięsem”.

Priorytet odchudzanie osoba przez cały czas pozostawała diety. A teraz, przy okazji też. Chociaż będzie zaangażowany w fitness, ale w celu zapewnienia niezbędnej intensywności spalić dużą ilość kalorii, jest mało prawdopodobne, aby być w stanie do tej pory. Ponieważ „wychowanie fizyczne” w ograniczonej ilości energii będzie lepszym rozwiązaniem niż „sports”.

Drugą ważną zaletą jest to, że można się bawić i rozprasza, a nie być zmuszony do pracy. Liczne ćwiczenia aerobowe, aby pomóc grupie znudzi. W ogóle, w całości ten pozytywny pomaga obniżyć poziom stresu i zwiększyć spożycie kalorii. I to jest właśnie to, co staramy się, prawda?

Ogólnie rzecz biorąc, każdy decyduje, co i jak radzić sobie z nim, ale zanim coś poważnego zdecydować, na pewno warto rozważyć plusy i minusy.

Elena Selivanova

load...