Jestem zmęczony, chcę mieć, zabijać i obsługi: przewodnik przetrwania

Zawartość

Tak też się stało. Pierwsze uczucie, kiedy wszyscy jedzą ciasto, ale nie można mieć ciastko, bo jak jesz to nie jest lub jest obecnie próbuje pozbyć się tłuszczu. Następnie – poczucie wstydu z faktu, że jest to konieczne, aby wyodrębnić pojemnik i żuć ich domowej roboty. Nieco później – decyzja cierpieć trochę do domu. I okazuje się, że jest to niezbędne do podróży w interesach, dom jest opóźniony, a wszyscy wiemy, co się dzieje potem. Albo jakaś niezbyt ZOZhnogo naleśniki na pierwszy dostał tankowania lub telefon alarmowy do najbliższej dostawy żywności, a nawet jego ojczystym przechowywania w domu, ale wysokie tony. A po drodze, aż dotarli do jedzenia, nie mamy czasu nawet się kłócić z połowy miasta. Jak można przetrwać w takiej sytuacji?

load...

[Powrót do spisu treści]

Czy to wszystko z głodu?

Klnąc z mężem ze względu na ważne pytania, takie jak: „Black or Borodino”? Tak, można. Można również złamać parę niewinnych ludzi w kolejce. Tak, każdy pamięta dziesięć tysięcy przypadków tego rodzaju. Nawiasem mówiąc, naukowcy twierdzą, że złość i głód mogą iść ze sobą w parze, ponieważ nasz organizm:

  • Pierwszy stracił w domysłach, co się z nim dzieje. Tak nasze organizmy potrzebują białka, tłuszczu i węglowodanów w określonej wysokości. Czy usiadł na diecie niskowęglowodanowej i cofać się na innych lub nagle z jakiegoś powodu postanowił pozbyć się tłuszczu, to nie ma znaczenia. Nie obchodzi mnie to, i dlatego, że przegapiłeś odbiór. Jeśli ciało jest skonfigurowany do żywności w określonych odstępach czasu, będzie to wymagało. A więc „zauważył” proces ten będzie prawdopodobnie towarzyszyć zwiększone wydzielanie hormonów „stres”,

W dawnych czasach, to wszystko miało sens. Mięsożerne mężczyzna miał być, jak powinno być zły, aby złapać zdobycz. Ale dziś mamy tylko biec do swojego sąsiada w żałobnym linii produktów, które nie jest comme il faut.

[Powrót do spisu treści]

Jak uniknąć tego wszystkiego tutaj

Przede wszystkim, nie muszą mieć „mózg dietę”, jeśli jesteś na diecie. A nawet jeśli starają się wyjaśnić swoje zachowanie trzeba wykonać jakąś tam ZOZhu w pracy, jest mało prawdopodobne, aby zrozumieć. Najprawdopodobniej będzie ulegać dość ostrą krytykę w pierwszym, i będzie bardzo cierpieć z powodu skutków własnego zachowania później. Aby rozpocząć, musisz zrozumieć, co jesteś tak chory na coś i dlaczego.

load...

[Powrót do spisu treści]

„Byłem wściekły wszystkim zawsze”

Niestety, ale czasami trzeba mieć, a nie jak niektórzy tu cały dzień kawy miesza się z cieczą predtrenikami i białka barów i potem jakoś już późno, i kalorii w ciągu. Kiedy wszystko idzie źle przez cały czas, jesteś zły i głodny, prawdopodobnie swoją dietę, przepraszam, to nonsens.

Sprawdź ustawienia ogólne:

  • Jesz regularnie. Nie ma znaczenia, co 3-4 godziny, lub co 6/5, ale większy rozmiar i bardziej „tłuszczowy” potraw. Po pierwszym zainstalowaniu pewnych nawyków na przyjmowanie pokarmu, a następnie sami zaczynają tęsknić, czekać ataki „wzrost adekwatności”; Czy jesz wystarczająco dużo. Jeśli schudnąć więcej niż kilogram tygodniowo, Twoja waga zmienia, będzie okresowo wyrzucić swoją dietę i zacząć jeść „, a nie w sobie” – prawie tak. Liczyć kalorii przez kilka dni i dać sobie czas, aby zrozumieć, dlaczego niedożywionych;
  • Czy masz w tej chwili kilka pomysłów, które sprawia, że ​​można wykluczyć węglowodany lub tłuszcze, białka lub niedożywionych. Zazwyczaj wszystko na powierzchni – zaczęliśmy oglądać kogoś popularne w sieciach społecznościowych, że ktoś nie jeść niektórych pokarmów, dobrze, jesteśmy również zaczynają się powtarzać. Ale w życiu codziennym, nie widzimy tego człowieka, tylko naciśnij w Instagrame, a ten z najlepszym możliwym świetle. Kto wie, może następnym guru wyjątek zbóż lub produktów mlecznych – i nieprzyjemny przyjaciela najbliższymi miał tylko kota;
  • Jeśli przesadzić kofeiny? Ten, w którym pojawiają się w godzinach porannych, miliony kobiet może, nawiasem mówiąc, bo rac wściekłości od podstaw. Kofeina stwarza wrażenie sytości i zwiększa się ciśnienie, ponadto „przyspiesza” działanie na układ nerwowy. Ponieważ zapobiegać głodu, uczucie, że wszystko wokół „slow” oraz czynniki wewnętrzne i zły. Staraj się ograniczyć parę kubków, nawet jeśli naprawdę kochasz

Oczywiste jest, że w sytuacji, w której każdy jest tak zestrzelony, będzie działać tylko na długi. Spójrz, dlaczego opuszczaj posiłków, są niedożywione i zbyt aktywne używki. Staraj się nie jeździć, bo z tych rzeczy, które większość, odchodząc od wyniku stałego zakłócenia.

[Powrót do spisu treści]

„Drażniąco diety”

Tak więc, jeśli jesteś na deficyt kalorii jeść kurczaka i gryki, ale w normalnym stanie – to wszystko, a nie zajadać się kaszą i kurczakiem, chociaż istnieje całkiem sporo w swoim życiu, wydajność na powierzchni. Spójrz w systemie elektroenergetycznym, gdzie można jeść wszystko, ale po prostu trzeba pisać i liczyć. Nic strasznego się stanie z tobą, nie rosną tłuszczu, a nawet schudnąć. Ponieważ nie będzie stale doświadczają negatywnych z ich kurczak z kaszą i konieczność żuć, a potem „traktowany” batony po godzinach.

A jednak istnieje możliwość, gdy organizm ludzki sugeruje, że konieczne jest, aby jeść częściej, ponieważ ćwiczenia już dawno przekroczył linię „po prostu poprawa kultury fizycznej” i zbyt intensywne do władzy w duchu „- myśli. Ate” Zazwyczaj zdarza się mocą, są nowicjuszami, jeśli nie od razu decydują się odbudować dietę, zwykle pierwsze sześć miesięcy, przeprowadzoną psychicznego rzuca dla wysiłków apetytu.

Cóż, w sytuacji, gdy nadejdzie czas, a wszyscy jedzą źle żywności, ale aktywnie wykorzystywać, czasami lepiej jest jeść trochę „kompromis” jedzenie, które będzie można uwzględnić w swoim dzienniku, a nie stanąć do następnej administracji, zwłaszcza jeśli jest w Ci jutro rano. Pamiętaj, że żywność – to maraton, a nie sprint, i starają się dokonywać właściwych wyborów strategicznych.

Elena Selivanova

load...