Jestem trener i jestem wobec tych ćwiczeń odchudzających

Zawartość

Tak czy inaczej, wszyscy dużo czytać. Pamiętaj zdjęcie z vayfay i nieskończoności? Oczywiście, wiele rzeczy możemy przeczytać w Internecie. I zwykle – na tematy interesujące dla nas. Dlatego ćwiczenia do utraty wagi przeceniają to, czego można nie czytać. Jest dobry, wyważony plany treningowe z progresją obciążenia. Mogą one pomóc schudnąć. Istnieje nawet działalność gospodarstw domowych, a to może przyczynić się do stworzenia deficytu. Ale niektóre z zaleceń Internecie, w oderwaniu od planu plan szkoleń i jedzenie – to tylko niektóre straszne, panie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Tutaj Ci porady o co chodzi i

Zazwyczaj zaczynamy artykuły o ćwiczenia do utraty wagi nieprofesjonalne porady na temat ustawiania tego, co nazywa się ZOZhem. W praktyce wytyczne te działają dobrze, jeśli trzeba, aby włączyć się do zapętlonego zombie maniaka. „Wszyscy wiedzą, że aby schudnąć trzeba jeść prawo i utrzymania zdrowego stylu życia, który obejmuje ćwiczenia. Robi lepiej z dnia na dzień, aby dać czas na twoich mięśni i całego ciała, aby odpocząć i nabrać sił. Co trzeba wiedzieć przed jak zacząć ćwiczyć?

  • Take żywności potrzeba co najmniej 1-2 godziny przed treningiem. Nie zaleca się mieć ciężki, wysokokaloryczne
  • Podczas lekcji trzeba starać się prawidłowo oddychać głęboko żywności.. Można pić wodę, ale należy oczyścić i niegazowanych, w małych ilościach, nie więcej niż kilka łyków na raz
  • Po treningu nie zaleca się pić na pół godziny i jest około 3 godzin (spożywane po szkole jest na gromadzeniu masy mięśniowej, więc jeśli chcesz po prostu schudnąć. – odżywianie lepiej wstrzymać się).
  • W wysiłku, aby schudnąć szybko, jest bardzo ważne, aby nie przesadzić. Jest mało prawdopodobne, że docenią bóle ból we wszystkich mięśniach i niemożność dokonania kompletny zestaw ćwiczeń następnym razem.
  • Obciążenia

  • Musi stale wzrastać. Kiedy czujesz, że 15 przysiadów nie jest limit dla Ciebie, powinna zostać zwiększona do 20-25. Gdy będziesz w stanie pokonać ten etap – początek następnego poziomu. A im większa ilość ćwiczeń moc robisz, im bliżej do zwycięstwa oraz do smukłe, piękne ciało „. Lli_2

Pewnego dnia lepszą ofertę, jeśli chodzi o działania lub cardio Konsumentów energię. Jeśli nie lubisz chodzić na 5-6 km codziennie do pchania wózka w dobrym tempie i grać, w końcu, z dzieckiem, żeby nie odebrać iPhone na ławce w pobliżu placu zabaw, to mamy do czynienia z każdego dnia. Nikt nie mówi, że jest konieczne, aby biegać w maratonie lub skok w 1000 Burpoe. Trzeba co najmniej pół godziny w dzień mini-krokowy, aby przejść do sedna było zdrowe. To nie tylko waga, kalorie deficyt. Jest również fakt, że ruch powinien być serca, naczyń krwionośnych, układu mięśniowo-szkieletowego . System, system nerwowy i tak jest niezdrowe, to jest możliwe i 1200 kcal deficytu schudnąć

load...

Nie

Mają godzinę lub dwie przed klasą – .. Ta piosenka, więc nie masz godzinę lub dwie, a co, jeśli w obliczu okupacji nie jest.? śpiewać, po zajęciu chce zjeść całe życie w promieniu około 1000 km? Chyba nie sądzisz? Tak więc, „jeść, nie jeść” jest dobierana indywidualnie w amatorskim kondycji. I wody, oczywiście, nie pij też – choć będą jeździć w karetce z klimatyzacją w upalny dzień.

Aha, i oczywiście, progresja oczami laika jest dodanie sterty ćwiczeń przypadkowych. Chciałoby się zapytać: „Czy jesteś wciąż z własnym ciężarem na barkach już kucki tam, czy co?”. Progresja w rzeczywistości amatorskich sprawności polega na dwóch rzeczach:

  • Wypracowanie technik wykonujących ruch automatyzmu;

  • Zwiększenie masy pracują w miarę możliwości w sposób optymalny techniki.

    Lyapat planowo 100500 ćwiczeń – nigdy nie było przynieść

[Powrót do spisu treści]

Chcesz wykonywać do utraty wagi? Oni są z nami!

Oto krótka lista najbardziej znanego ćwiczenia do utraty wagi i wzmocnienie różnych grup mięśni:

[Powrót do spisu treści]

Stoki w różnych kierunkach

Tworząc bezpieczne, smukłą talię, usuwanie brzydkich zmarszczek na bokach, wpływają na mięśnie grzbietu, pośladków i skośne. „Pp_2

Hm, ja na pewno nie jestem lekarzem kinezjologii, ale zakres wszechświata przechyla się w różnych kierunkach są bezpieczne dla lędźwiowego kręgosłupa, ale wciąż bez wyjaśnienia tej technologii? Ach, co galaktyka z nimi, a nie z uruchomienia kory (paski, dynamiczny paska) Zasilanie zacząć? Och, ty widział w hali? no, no. Jest też i pośladków pompowana ze stoków . Wspaniały pokój, pozostaje tylko zapytać, nie wiem w „Futurama” Widziałeś go. W tej serii, gdzie o magicznym nektaru i babochkovoe derbach.

[powrót do spisu treści]

Przysiady

Wypracowane mięśnie brzucha, pośladki, biodra i plecy. Możliwe jest zwiększenie obciążenia, podskakują w górę lub w kucki z ładunku. ładunek może być na wyciągnięcie ręki, trening mięśni ramion. ”

Drodzy bracia nowicjusze squat! Cóż, nie trzeba kucać trenować mięśnie ręki za uszy do zawieszania makaron lub coś innego. Musisz trenować dwie rzeczy – neutralny pleców i wystarczający kąt w kolanach i biodrach. Technika Ci, którzy mogą wyjaśnić? W artykule Internet – nie. Idź na siłownię. I błagam cię, nie ma nigdzie odbić dopóki co najmniej 2-3 miesięcy nie poprisedaete w dobrej technice zadanej.

[Powrót do spisu treści]

Skręcanie

Główny wpływ ma na mięśnie górnej i dolnej prasy. Pozioma pozycja ciała nogi wygięte na kolanach, z powrotem dociskana do podłogi, łokcie rozdzielone na obu stronach głowicy, z tyłu głowy tylko przypięty do powierzchni stałej. Przy wdechu wyciągnąć górną część tułowia do kolan, dotykając ich łokcie lekko Sprawował tę funkcję podczas wydechu opuść się z powrotem na podłogę „

Tak, skręcanie -…. Jest to przedmiotem Jeśli możesz zachować neutralny powrót Co to jest i gdzie rozcieńczona – nie ma znaczenia, ważne jest, czy masz lordozy i kifozy Jeśli istnieje – .. Temat ten nie jest twoje, jak można dostać się tam nie jest narysowana jeśli nie -. Ponownie jako rektor poruszać się skręcanie – ciągnie pępek do kręgosłupa, a nie perturbacje górnym niższe tułowia

[Powrót do treści]

Nogi podnoszenia

Wytresować abs, pośladki, wewnętrzną i zewnętrzną stronę pozycji ciała uda. Poziomej, wyciągniętymi rękoma wzdłuż ciała, nogi podniesione prosto. Staraj się między nogami i żołądek był kąt 90 stopni. Powoli opuść nogi na podłogę, dopóki nie są do siebie równoległe. Sprawował tę funkcję. Tak powoli unieść nogę do tyłu. Ćwiczenie jest dość ciężki, ale skuteczne. ”

Tak, bardzo skutecznie lordozy prowadzi do kontuzji. Prawo, bardziej wydajne niż można sobie wyobrazić, to lepiej tylko pchnąć swoją wagę za głowę z miłej brzuchu, czy może on spełniać. I tak, drogi internet, nogi, a więc można pominąć równolegle. Kolejna rzecz – jak będzie zwisa do tyłu.

[Powrót do spisu treści]

Działa na spot

Istnieje wiele różnych sposobów, aby uruchomić. Na przykład, wysoki podnoszenia kolana. .. Albo na odwrót, wyrzucając nogi do tyłu, starając się dotknąć obcasy pośladki „Pp_2

Ale dla początkujących z dużą nadwagą, istnieje tylko jeden sposób, aby uruchomić – on idzie nazywa Inaczej, więzadła i stawy zagrożone nigdy nie pozostają takie same …

Samo itp.. Powiedzieć o skokach, które często zalecają utraty wagi.

Jaki jest sens tego postu, ponieważ moi klienci też zrobić przysiadów, push-up, a ruch w prasie, natomiast w płaszczyźnie pionowej lub statyczne? a fakt, że znaczna część materiałów na społeczeństwo, i im podobnych na kontekście bieżącego stanu i przesyłania wzorów. Więc nie skąpić już profesjonalnego trenera., a potem, mam nadzieję, że rozumiesz różnicę między „ćwiczenia do utraty wagi” i normalnej sesji treningowej w oparciu naukowo.

. Elena Selivanova

load...