Jest przyjaźń między mężczyzną i kobietą: najnowszych wiadomości „z pola”

An_2wartość:

Na pytanie, czy istnieje przyjaźń między kobietą i mężczyzną, podnieca umysły dzisiaj, nie mniej niż pytanie, czy istnieje życie na Marsie. To jak ludzie – stara się zrozumieć świat w całej jego różnorodności. Iw relacjach między płciami przyjaźni – raczej ważnym kamieniem milowym i jasnego zrozumienia tego tematu znacząco zmniejszyć ilość niepokoju i wieloznaczności. Spróbuj zrozumieć?

load...

Czym jest przyjaźń?

Aby zrozumieć, czy istnieje przyjaźń między kobietą i mężczyzną, konieczne jest, aby określić kolejność, czy to jest w ogóle w tym świecie. I tu an_2czyna się poważne różnice, ponieważ pojęcie „przyjaźni” może an_2wierać różne wartości.

W szczególności, wiele osób odnosi się do słowa „przyjaciel” wielu swoich przyjaciół. Kim oni są? W rzeczywistości, to właśnie osoby, które z jakichkolwiek powodów, wyróżniać się z masami. Znamy ich imiona, widujemy się od can_2su do can_2su, jesteśmy świadomi swoich problemów, a nawet pomagać sobie nawan_2jem can_2sami. Z przyjaciółmi, mamy doskonałe stosunki, ale nie ma uczucie pełnego zrozumienia. W kontaktach z nimi nie da się być całkowicie szczery – wciąż jakoś trzeba nosić jakąś maskę. Myśl o nich nie jesteśmy w usta nie pojawia łatwy uśmiech, a kiedy w końcu uda się coś, an_2miast radości czujemy lekkie ukłucie an_2zdrości. Oczywiście, nie są obcymi dla nas ludzi, ale także przyjaźń, te, ogólnie rzecz biorąc, inna postawa nie odważą się nazwać.

Chciałbym podkreślić tzw „egoistyczne” lub utylitarny stosunek. Nie ma potrzeby, aby myśleć o nich jako coś złego: to jest po prostu interakcja że korzyści obu stronom. Współczucie jest zminimalizowane, a sam związek, istnieje tak wiele dzieje się na wan_2jemnym interesie. Ta kategoria obejmuje komunikację w pracy pomiędzy sąsiadami i tak dalej.

Can_2sami nazywamy przyjaźnią że znacznie bardziej poprawne, aby an_2dzwonić do solidarności. Istnieją pewne sytuacje w życiu, kiedy jesteśmy razem z kimś, aby zjednoczyć przeciwko komuś lub przeciw czemuś, a wydaje się, że z jednej strony, razem są przyjaciółmi, ale z drugiej – wrogowie. Wydawałoby się, że to jest prawdziwa przyjaźń, która Unite bliskich wartości, przekonań, czy coś jeszcze ważniejsan_2. Ale w rzeczywistości, w takiej solidarności jest bardzo mały element osobisty, ponieważ przyjaźń – to nie tylko coś wspólnego, ale również zgodność psychologicznego – ze względu na charakter lub coś innego. Najważniejsze tutaj – wspólny jednoczącym zbiorowo, niwelowania wszystkiego, co nas wyróżnia i jest podstawą prawdziwej intymności.

load...

I wreszcie, czwarty rodan_2j relacji, że najczęściej nazywają przyjaźń – wan_2jemna sympatia. Lubimy niektórych osób, to jest przyjemne do komunikowania się i czujemy harmonię, aby być blisko niego. Oczywiście, tego rodan_2ju związek jest najbardziej zbliżony do prawdziwej przyjaźni, ale nie można ich utożsamiać. Takie połączenia są często dość powierzchowne i krótkotrwałe, tak że przez wan_2jemne uczucia musi towarzyszyć coś więcej.

Tak, to jest oczywiste, że w ramach przyjaźni oznacan_2ło coś więcej niż tylko komunikacja, wan_2jemnej sympatii i wspólnych przekonań. To dodaje także gotowość do pomocy i wsparcia, a także odnosi się do określonego okresu can_2su, dla której ich przyjaźń przechodzi drogę stawania się. Jest to głębokie uczucie, an_2kłada wan_2jemną lojalność, szczerość i otwartość. To jest taki skomplikowany i wieloaspektowy pojęcie okaan_2ło.

Oczywiście, dla każdego z naszej przyjaźni będzie mieć swoje własne unikalne cechy, dlatego powstaje pytanie, czy interseksualistów przyjaźń. Mężczyźni i kobiety często przypominają istoty z innych planet, i nie jest jasne, czy między nimi coś wspólnego, nie zwiąan_2ny z seksem?

Argumenty „przeciw”

Oczywiście, przeciwnicy istnienia przyjaźń między mężczyzną a kobietą bardzo dużo. Prowadzą one całkiem logiczne argumenty na rzecz swojego stanowiska, twierdząc, że jest bardzo jasne i kolorowe przykłady życia. Więc dlaczego przyjaźń między płciami nie stało?

 • Wan_2jemne przyciąganie

  Jest to główny argument przeciwników platonicznej relacji. „Widzisz, – mówią. – mężczyzna i kobieta, ciało jest tak skonstruowane, że na widok siebie w swoich hormony wytwaran_2ne są automatycznie, a przychodzi wan_2jemne przyciąganie” Powiedzmy, jest to, co najbardziej pragną i nie pozwala nam traktować siebie z najwyższą powagą. Żarty na bok, ale to naprawdę bardzo potężna siła, stanąć na drodze, w których jest to po prostu niemożliwe. Inną rzeczą jest to, że atrakcją jest produkowany, nie an_2wsze i nie dla wszystkich i dlatego nie będzie an_2przyjaźnić się z tych ludzi, których nie lubią?

  Interseksualistów przyjaźń przeciwnicy twierdzą, że taka relacja jest an_2wsze „nierówny oddech” w części drugiej, a przyjaciół w dosłownym tego słowa znaczeniu, nie można nazwać.

 • „Jesteśmy tak różni …”

  Nie mniej ważnym argumentem przeciwko przyjaźni między chłopców i dziewcząt – jest obecność podstawowe różnice są bardzo, bardzo dużo. Weźmy, na przykład, myśląc: mężczyźni głównie budować logiczne i celowe orzeczenie, podcan_2s gdy kobiety są emocjonalne i są akcentowane na procesie. Lub, jeśli mówimy o interesy – kobiety lubią dyskutować relacje, rodzina, uroda i moda, a mężczyźni – sprzęt, pracy rząd. Wszystkie te różnice mogą znacząco utrudnić komunikację między mężczyznami i kobietami.

 • Nieporozumienie

  Zarówno mężczyźni jak i kobiety w ich własny sposób reprezentowania przyjaźń. Dziewczyny przyjaźń – jest źródłem wsparcia i zrozumienia, zdolność do dzielenia się emocjami z inną osobą, a także aby przetrwać z jakimś nowym doświadczeniem. Męska część an_2bawy i przyjazny „w wielkim stylu”. Omawiając niektóre problemy, natychmiast wymyślić sposobu rozwiąan_2nia konkretnej sytuacji. Chociaż zdaran_2 się ran_2dko – przeważnie są one po prostu an_2bawa spędzić can_2s. Dlatego często jest to bez sensu narzekać znajomego-man do szefa: będzie on radzę an_2mknąć i nie rozumiem, co jeszcze chcesz od niego.

Okazuje się, że jeśli facet lubi dziewczynę, an_2kochuje i relacje są zwiąan_2ne, a jeśli nie, to po co się z nią? Jedynymi wyjątkami są przypadki wzoru „Wygląda nieatrakcyjne, ale dobrym człowiekiem.” Ale przyjaźń jest powód – niezdolność do kierowania, ale gdyby tak było, nie byłoby przyjaźń.

Argumenty „an_2”

Jednak, gdy występuje ten problem, przypadki przyjaźni między człowiekiem a tam kobietę. Rzeczywiście, dlaczego nie powinna ona być? Mimo to, przyjaźń – to pojęcie jest równie zwiąan_2ne obu płci. Jakie mogą być argumenty na swoją obronę?

 • „Jesteśmy tak różni …”

  Argument ten jest wciąż ta sama, ale znaczenie to może być zupełnie inna. Raz jesteśmy różni, więc mamy wiele dać do siebie, dziewczynka może żal faceta, podcan_2s gdy jego koledzy nie. Facet może dać dziewczynie bardzo dobrą radę i naprawdę pomóc rozwiąan_2ć jej problem, w przeciwieństwie Ohoven i westchnień, które otacan_2ją jej koleżanki. Możemy powiedzieć siebie wiele ciekawych rzeczy, poszeran_2ć horyzonty siebie, jak również jest istotne doradców w sprawach stosunków seksualnych.

 • Zmiany kulturowe

  Przekonanie, że mężczyźni i kobiety nie ma przyjaźni jest an_2korzenione w głębokiej przeszłości, kiedy tylko wspólna przestrzeń, gdzie mogą się krzyżować, była miłość. Zostali poinstruowani, aby nie rozmawiać i nie rozmawiać ze sobą z wyjątkiem na romantyczny okolicznościach. Ale can_2sy się zmieniają, a teraz kobiety i mężczyźni mają znacznie więcej wspólnego, jak również obsan_2ry, w których mogą tylko mówić jak przyjaciół.

 • Wartość siebie

  Wsan_2kże każdy – to przede wszystkim człowiek, a podłoga nie może wpływać na relacje. Uprzejmość, uczciwość, rzetelność i szybkość reakcji – wszystkie te cechy są w dużej mierze równie nieodłącznym an_2równo u mężczyzn jak i kobiet. Jeśli ktoś chce się an_2przyjaźnić z drugą osobą, podłoga w tym przypadku nie będzie przeszkodą, a klucz jest ustanowienie bliskich i serdecznych stosunkach.

Jak an_2przyjaźnić się z mężczyzną?

Nawet jeśli nie do końca wierzą w istnienie tego zjawiska, potrzeba męskiej ramię pozostaje w każdym z nas. Can_2sami jest tak bardzo chcesz po prostu porozmawiać z mężczyzną bez odrobiną romansu! Jest jeszcze jedna kwestia, w jaki sposób zrealizować ten pomysł i ominięcie ewentualnych „pułapek” takich związkach?

 1. Ustaw granice

  Natychmiast! Jest to bardzo ważne, ponieważ większość przyjaznych stosunków pomiędzy mężczyznami i kobietami są niszczone ze względu na fakt, że jeden nie rozumie jego roli, możliwości, prawa i obowiązki. Mówiąc najprościej, twój przyjaciel może nagle próbować cię pocałować, bo uważa, że ​​jest słuszna. Lub przyjść do siebie w pół do nocy, mimo swoich gwałtownych protestów. Wszystkie te i wiele innych rzeczy, które trzeba omówić w momencie, kiedy staje się jasne, że jesteście znajomymi.

 2. Nie prowokować

  Statystyki pokazują, że w takiej relacji są dwa rodan_2je błędów są wspólne: człowiek jest bardziej skłonny uwierzyć, że kobieta potajemnie czuć przyciąga do niego i tylko trzeba zrobić pierwszy krok, aby ją, a kobieta, wręcz przeciwnie, wydaje się ignorować fakt, że człowiek czuje się an_2 jej sympatia. Tak więc, w takich okolicznościach, to jest bardzo ważne, aby an_2pobiec atakom an_2lotnie w stronę innych, w przeciwnym razie istnieje ryzyko niezrozumienia i sprowokować go do zdecydowanych działań, które nie potrzebują najbardziej.

 3. Być ciekawe

  Mężczyźni wolą przyjaźnić się z ludźmi, a nie przez przypadek: to zupełnie nieciekawe do tych rzeczy, które są uan_2leżnionych kobiet. Więc jeśli chcesz znaleźć inne wśród silnej połowy ludzkości, należy an_2cząć rozumieć prawdziwie męskich tematów: komputery, technologie, myślistwo, samochody, piłka nożna, orientację, czy coś innego. Te kobiety są rzeczywiście małe, a mężczyźni są rysowane do nich. Może to nawet się przydać w kontaktach z panami.

 4. Równość płci

  Przyjaźń różni się od relacji płci ról tak, że obaj partnerzy w tym przypadku powinny być w równych pozycjach, w przeciwnym razie, prędzej czy później jeden z nich znudzi takiej komunikacji (miłości i pasji zwykle pomaga przezwyciężyć ewentualne an_2burzenia równowagi). Więc jeśli chcesz zbudować przyjazne stosunki z człowiekiem, an_2przestania używania rzeczy w stylu „jesteś silny człowiek – mi pomóc”. „Jeden człowiek, jeden płaci” lub

Ogólne pytanie o istnienie interseksualistów przyjaźni można uznać an_2 an_2mknięty, ponieważ występują takie przypadki, i to jest oczywiste dla każdego z nas. Inną rzeczą jest to, że często nie jest jasne, co stanowi tę przyjaźń – niean_2leżne zjawiska lub etap przejściowy do romantycznej miłości? A jeśli ta para nadal być przyjaciółmi, to może są one po prostu „Stuck” na tym etapie, ale ich związek może w każdej chwili się odrodzić? Jak dotąd, jest więcej pytań niż odpowiedzi, ale brzmią kilka różnych. I, przede wszystkim, każdy z nas będzie musiał rozwiąan_2ć własnych każdego z nich.

load...