Jeśli facet jest strasznie zazdrosny: kto jest winien i co robić

„Mam to strasznie zazdrosny!” Ile razy słyszeliśmy te słowa od kobiet, z którymi miałem przyjazne stosunki, od pielęgniarek i spośród ujawnionych w cieple intymnych rozmów. Mimo to, wielu targach samych płci – czasem świadomie, czasem nie – rozwijanie poczucia zazdrości u mężczyzn, z którymi vstrechayutsya.Oglavlenie:

load...

Istnieją tylko dwa powody, dlaczego facet może być zazdrosny. Po pierwsze – on, drugi – jego dziewczyną. W obu przypadkach sytuacja zostanie usunięta, ponieważ rozwiązania tego problemu polega na przyczyny. Ale, jeśli w pierwszym przypadku, człowiek musi walczyć jego naturę, w drugim – poskromić swoje ego moszczu dziewczynę. O wszystkie szczegóły.

Jeśli facet jest winny, że zazdrosny?

Tak, ale to ma / miał wspólników – tych wszystkich ludzi, którzy wzięli udział w wychowaniu człowieka, kiedy był dzieckiem, chłopca i młodego mężczyzny. Nie ma sensu dzisiaj, aby zagłębić się w istotę edukacji. Wynik jest ważny, ale to nie jest tęcza – otrzymaliście w darze osoby z mnóstwem kompleksów i obaw, jedynym panaceum tym – świadomość sytuacji człowieka, przyczyny i konsekwencje, i, co najważniejsze, chęć poprawienia czegoś.

I dlaczego coś poprawić? Cóż, jeśli ty i twój mężczyzna zadowolony ze stałą podejrzenie, że prowadzą do nerwów, kłótni i wzajemnego końcu nieszczęście, to nie można niczego naprawić. Nawiasem mówiąc, w wyniku wypadku może być tylko „silne” seksu, ale jest to możliwe tylko wtedy, gdy jego kobieta – sadysta czerpie przyjemność z cierpienia innych.

load...

Przemoc psychologiczna

Mamy już przypomniał więcej niż raz, i pamiętać, że kobiety uwielbiają używać psychologicznej przemocy wobec tych, którzy są fizycznie silniejszy od nich, to mężczyźni. Często w takich sytuacjach ostatnia nieuzbrojony, ponieważ zapobieganie przemocy często nie mają wyobraźni i słownictwa, i nie może użyć siły. Okazuje się, że silny przestępstwa.

Można argumentować, że tylko kompletny idiota czyni mężczyznę pozostać w ciągłym strachu przed ewentualną niewierności żony. Ale! Gdy wędkarz rzuca przynętę do wody, nie sprawiają, że ryby ugryźć! Oznacza to, że przemoc z przemocy, ale nie ponosi winę za to, i był. Tak! Ale do winy, nie jest pewny siebie. … I to jest moja wina też.

Nie jestem winny!

Niektóre dziewczyny nie wiedzą, aby wiedzieć, że można grać na uczuciach Biedak. No, nie wiem … Czują się go intuicyjnie, nawet jeśli nie zdaje sobie sprawy. Po prostu nie może być stosowany w określonym czasie lub w ogóle zasady. Te ostatnie – bardzo mądre panie: jeśli chcesz być szczęśliwy, dlaczego dmuchać do osoby, z którą można spędzić cały czas w życiu, a płomień z którą może cierpieć? I nafig Rodzina spalić. Clever? Tak!

Ale, niestety, taka grzeczna i często natknąć beznadziejna zazdrosny, którzy chcą zatuszować błędy towarzyszące, kamery i zamocować ochronę. Niestety, to nie jest realistyczne i mają oparzyć od wewnątrz z powodu swoich lęków.

Co zrobić w takiej sytuacji, w biednej dziewczyny? Odpowiedź jest zarówno proste i złożone – uciekaj! Jest to najprostsza opcja. Alternatywą – mówić do faceta i starają się go przekonać, że maniakalny zazdrość – choroba, która nie ma pary nie przyniósł szczęścia. Słuchaj, rozumieją i chcą zmian – jest szansa na sukces. Jeśli spojrzeć na ciebie jak owca w nowej bramy – uciekać.

0.

Tak, niezamężne dziewczęta łatwiej uciec, ale co jeśli zazdrosny więzi rodzinne wiążą? Tutaj konieczne jest, aby skupić się na perswazji i wiele zależy od mądrości swojej żony. Jeśli boi się podnieść róg, wyjść mu na spotkanie, a raczej odgrywać aktywną zadzwoń przed nazywa, powiedz nam szczegóły zanim on pyta, wrócić do domu wcześniej niż planowano. Ale! Istnieje ryzyko jeszcze bardziej rozpala go płomienie podejrzenia, że ​​zamieni swoje życie w ciągłym piekła pod jego kontrolą i nadzorem.

PS Wszystko napisane powyżej nie stosuje się do kobiet, które zmieniają. Mówią, gdyż takie przydzielono osobną kotła do … no, wiecie gdzie 😉

Ivan Sopiga

load...