Jeśli dziewczyna jest w histerię: co robić i jak reagować na przemoc psychiczną

Pytanie jest nie tyle na rzecz sprawiedliwości twojej, jak powody, które zmusiły go do korzystania z takich tępym narzędziem, aby zapewnić skuteczność jej argumentów. Słowa z motto – tylko żart, ale nie ma wątpliwości, że to dzieje się w prawdziwym życiu. Często jest to kobieta staje się powodem, że mój mąż nie mógł się oprzeć i „cenionych” ją na co bezcelowo. Tylko nie teraz potrzebujemy, żeby mnie zaatakować! Nie toleruje i nie obwiniać. Bye! Spojrzeć na sytuację otstranenno.Oglavlenie:

load...

Kobieta codziennie dokonuje przetwarzania informacji w mózgu jego „ukochana”. Powody, dla których uznaje. Ona – mówi on – słuchać. Regularnie, mocno, namiętnie – on przynosi jego argumentów jego nienaganną logiką. Załóżmy, że ona ma rację, a mężczyzna – nie. I on, który był człowiekiem, istotą biologiczną, codziennie podatne na okrutnej przemocy psychicznej. I nie może odpowiedzieć: natura nie obdarzyła go z taką elokwencją jak jego ukochanej żony. Ale to jest cięższy niż 30 kg na nią, a ona poszła do garażu – na terytorium cudzego, gdzie osie.

Sytuacja opisana powyżej – konwencjonalny odcinek modelowanie życiu rodziny z dużym doświadczeniem, kiedy kobieta wie, że wynik wymaga regularnego dziennego zakładu przetwórstwa, a mąż jest pewien, że wszystkie znane metody dyplomatyczne wykorzystywane. Potem przychodzi moment kulminacyjny.

Ale o „rodzinie” wystarczy. Nie każdy przypadek jest inny, a Pan zadbać o każdy przemocy domowej. Tylko dziś o przemocy i porozmawiamy. Ale w związku wcześniejszym niż życia rodzinnego.

Princes się do księżniczki, a nie histeryczne

Nie wszystkie etapy relacji są tak słodkie i miłe, jak „flower-candy”. Po jakimś czasie przychodzi coś z daleka podobny do życia pary. Na tym etapie człowiek może sobie pozwolić w obecności poshlyanut dziewcząt „, za który zasłużył otrzymywać leszcze, a dziewczynka – przyjść do niego przypadkowo podarte rajstopy na palcu – i zająć jego fragment przekomarzania pierwszej klasy.

load...

Ale jest taki moment: nawet jeśli w złym żartem facet leszcze dostaje od razu decyzja postebatsya dziewczynę, którą prowadzi przez obie izby parlamentu krajowego jej, co często wykorzystuje górną prawo weta. Fakt, że atak dziewczyna zapomina się szybko, ale … Cóż, rozumiesz, prawda?

Dla każdego słowa rzucone niedbale spełnia niezliczoną ilość razy. Ona tylko pamięta facet powiedział, ale nie fakt, że przedwczoraj była „przypomnieć” mu, a ostatni tydzień też, a tydzień wcześniej: „Mówisz, sześć miesięcy minęło Wiesz, coś mi się stało, kiedy?”.

„Kochanie, jak jest zdrowie?”

„Cholera, masz dwie godziny przed pytaniem! Coś może się zmienić?” Były sytuacje? Była chora, a ty martwisz się o niego zapytać, jak traktowane, oferuje pomoc w odpowiedzi dostaniesz – warunkowo – „fuck off”. I zamknij oczy, bo jest chora. Cóż, w dobrym tego słowa znaczeniu.

Albo inna sytuacja: przechodzącej w pobliżu jej domu, zajęty obowiązkami, nie, ale zdecydował się na romans. Kupiony kwiaty pozostawione w drzwiach, on wyjął telefon i pobiegł do samochodu. I to nie bierze rurę. Nazywasz raz, dwa, trzy … Podnosi garknet i jak: „Dlaczego grać Jeśli nie odpowie, tak zajęty”.

Albo wszystko jest OK, natychmiast podniósł słuchawkę, poproś, aby zobaczyć drzwi:

. – A co tam jest?

– Czy jesteś otwarty.

– Proszę mi powiedzieć, nie!

– Otworzyć drzwi i zobaczyć.

– Nie będę ujawniać niczego dopóki mi nie powiesz!

Przynajmniej, że chcę zrobić w tej sytuacji – aby pożegnać i rozłączyć. Albo czy jest lepszym rozwiązaniem?

Nie rozumiemy napadów takiej agresji ze strony dziewcząt. Wydaje się, że nie ma powodu do kłótni, a „te” dni albo, ale nie jest agresja. I co robić?

Opcje trochę: jeśli dziewczyna lubi ujawniać czaszkę i łyżeczkę, wdziękiem, ze znajomością sprawy jest to, że mózg faceta, to lepiej nie iść do siekiery w dosłownym tego słowa znaczeniu – hack wskaźnik śmierci w przenośnym.

Cóż, można spróbować rozmawiać, przekonywać, grozić zerwać ostatecznie. Czy wierzysz w to? Następnie należy napisać, jeśli nagle osiągnąć sukces!

Ivan Sopiga

load...