Jeśli chcesz zostawić: Jak zapomnieć mężczyznę kochasz

Kochać kogoś, kto całkowicie obojętny na ciebie – czy jest to najwyższa góra dla kobiety? Istnieją różne sytuacje: ktoś początkowo nie czuć do kochania jego osoba wzajemne uczucie, ktoś myśli, że też kocha, a miłość wygasła, a ktoś i coś o ciepłych uczuć, które ktoś odczuwalne nie wiem do niego, a on zakochał się w zupełnie inną osobę … cokolwiek to było, miłość kogoś, kto całkowicie obojętny na ciebie, jest najbardziej beznadziejne uczucie na świecie, ponieważ miłość innej osoby – to nie jest coś, co można kontrolować i jakoś wpłynąć na to.

load...

Ale z miłości i ją wyrzucić z mojego serca – to jest dokładnie to, co trzeba zrobić, aby rozpocząć proces uzdrawiania. To nie twoja wina, że ​​kocham, a ty – nie ma; a jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść i spróbować zwolnić jej serce do drugiego, wzajemnej miłości i szczęśliwy. A teraz może się to wydawać niemożliwe do Ciebie, pomożemy Ci zrozumieć, jak zapomnieć człowieka, którego kochasz z całego serca, jeśli nie czuje miłości w zamian.

Przestać kochać i zapomnieć: Osiem kroków do wolności od niespełnionej miłości

Więc zdecydowałeś? Chcesz przestać kochać i zapomnieć człowieka, który cię nie kocha? Następnie należy postępować w następujący sposób:

 1. Być uczciwym wobec siebie

  Jeśli widzisz, że człowiek nie kocha, nie starają się rozszerzyć stosunki. Prędzej czy później będzie nadal je łamać, więc lepiej zrobić to jako pierwszy. Więc przynajmniej nie będzie czuć się opuszczony; i to tylko dodać do was cierpi z powodu nieodwzajemnionej miłości do niefortunne byłaby większa i bardziej rannych dumę.

  load...

  Starają się przyznać, że twój związek jest zupełnie beznadziejna. A tym bardziej, że osoba będzie wokół ciebie, tym bardziej będzie zanurzony w Jego miłości i tęsknoty za nim. W związku z tym trudniej będzie potem oderwać swój związek – w rzeczywistości jesteś dosłownie skóry, aby wzrośnie! Nic, co będzie boleśnie świadoma tego, że wszystko – czuję ból. Pozwól sobie na żałobę. Smutek – to początek procesu gojenia.

 2. Koncentrują się na negatywnych cech i wyglądu ukochanej

  Tak, jesteśmy poważny, ma on również wady! Miłość sprawia, że ​​jesteś tak ślepy, że będzie ignorować wszystko, co może nie odwołania się do celu osoby, od drobnych błędów w zachowaniu najistotniejszych wad do haraktera.Hot i nie trzeba, aby rozpocząć dosłownie „krucjatę” (i to jest mało prawdopodobne, że będzie sukces!), aby włączyć psychicznie osoby, do której można traktować ze szczególnym ciepłem, tylko potwora, ale teraz jest czas, aby otworzyć oczy na niektóre z negatywnych cech, aby zrównoważyć swoje pozytywne cechy. A potem trzeba go wręcz święty! Mogę przestać kochać takiego doskonałego człowieka? Nie! Dlatego zaczynają aktywnie poszukiwać i zawiadomienia wszystkich swoich niedociągnięć. Może on zachował wszystkie przerwania lub bardzo bez smaku ubranych, niegrzeczny personel serwisowy w ulubionej kawiarni, słuchając strasznej muzyki, pokazuje kompletny brak szacunku dla swojego systemu wartości w życiu, czy wreszcie, to jest zawsze mokre i lepkie ręce – nie jest to obrzydliwe? !

  Zbierać w „Skarbonka”, jak wielu nieprzyjemnych uczuć wobec swoich ludzi. Spalić wszystko. Zrób listę tak długo, jak można coś przyjść do głowy, próbując wyciągnąć światło dzienne wszystkie tajniki ich ulubionym. Takie działania pomogą zabić wyidealizowaną wizję mężczyzn, którzy posiadali nadal por.Nauchites spojrzeć na niego krytycznie. Zaakceptuj fakt, że ten człowiek nigdy nie będzie wam prawdziwie swoją „miłość”. Zbyt trudne do realizacji tego? Tym lepiej! Im bardziej uświadomić sobie ten fakt, tym bardziej, że to pomoże zabić żadnych fałszywych nadziei, które żyją w swoim sercu, a łatwiej będzie przestać kochać tego człowieka.

 3. Pozbyć się wszystkich swoich darów i wszystkich darów, które przypominają o powieszenie

  Masz całą kolekcję bilety do kina, gdzie udał się razem, chusteczki z kawiarni, gdzie kiedyś można dojść do siedzenia, żółte liście jego ulubionym parku, i tak dalej? A to z misia, który prezentowany na jego urodziny? I całe kilometry korespondencji w skrzynce elektronicznej? Dobrze, pozbyć się tego wszystkiego, taki czy inny sposób!

  Pozbyć życiu miejsce dla nowego związku. Pomyśl o tym: jeśli siedzieć i wzdychać nad zdjęciami dawnego kochanka, być może będziesz w stanie zapomnieć i przestać go kochać? Palcowania pamiętnych drobiazgów, będzie ponownie i ponownie, aby zapamiętać pewne wydarzenia związane swojej nieszczęśliwej miłości. Ale trzeba się uciec z niewoli tego wspomnienia! Dlatego zebrać wszystkie te rzeczy, a potem coś wyrzucić, coś rozpowszechniać do osób, które w codziennym życiu nigdy nie przecinają (np miś zabrać go do szpitala dla dzieci i dać go do sali gier lub jakiegoś dzieciaka, ubrania i dać organizację, która zbiera rzeczy dla ubogich). Więc zabrać z jego wszystkim oczy, które mogłyby w jakiś sposób powiązany ze swoim ex człowieka.

 4. Należy także unikać sytuacji, które będą wspierać tlące się zarzewie pamięci ukochanej

  Jeśli posłuchać muzyki lub piosenek masz jakieś skojarzenia z nimi, zatrzymać włączenie tej muzyki. Jeśli w niektórych miejscach można spotkać się z dawnego człowieka, stop wydaje się prawdopodobne. Jeśli masz wspólnych znajomych, podczas emocjonalnego uzdrowienia próbować komunikować się z ludźmi, którzy o tym nie wiedzą niczego.

  Jeśli nie można uniknąć spotkania i nadal z nim, „nakładanie” (czyli ty i nauki lub pracy), starają się całkowicie zatrzymać komunikowania się z osobą. Słuchać muzyki na słuchawkach, na przykład, aby nie usłyszeć dźwięk jego głosu, zjeść obiad gdzieś indziej, pójść do szkoły lub pracy na nowych trasach. Staraj się nie tworzyć warunki dla wybuchu nowych emocji, ponieważ będą one tylko opóźnić gojenie z nieodwzajemnionej miłości.

 5. Znaleźć sposoby, aby zrobić coś samemu i swój umysł, aby uniknąć w myślach głowy i wspomnień, które mogą przeszkadzać

  Nie można zmusić się nie myśleć w ogóle, tak po prostu wziąć swój mózg myśli o czymś innym. Zadzwonić do przyjaciela i rozmawiać o wszystkim, nie należy dotykać swoje uczucia do mężczyzny, który stara się zapomnieć. Przeczytaj ciekawą książkę. Wyglądać dobry film, zawsze wesoły (melodramat tylko poruszyć własne uczucia). Pracować w ogrodzie lub wybrać się na spacer po parku. Przystąpić do badania języka obcego. Czy cokolwiek może chcesz, żeby wziąć swój mózg i nie dają sobie smutny! Im mniej myślisz o tej osobie, tym łatwiej będzie.

  I to w żadnym wypadku nie mocno do siebie i innych: „Nie mogę żyć bez niego”, „Kocham tego człowieka więcej niż mogła kochał kogoś innego”, „W ogóle nie mogę kochać nikogo innego”, „Nie nikt lepiej niż tego człowieka. ” Musisz zrozumieć, że wszystkie uczucia zmieniają się w czasie; i zmienić swoje nastawienie do człowieka, który cię nie kocha.

 6. Podjąć pierwsze kroki poza strefę komfortu

  Badania psychologiczne pokazują, że aby przełamać stare nawyki i zastąpić je nowymi, trzeba zrobić coś nowego. Na przykład, można pojechać na wakacje lub nawet po prostu zacząć zadziała na inny, dotychczas nieznaną trasą. Jeśli nie możesz sobie pozwolić, aby w moim życiu kilka poważnych zmian, zacznij tylko niewielkich zmian dziennych.

  Odwiedź tę część miasta, gdzie do tej pory nigdy nie było. Idź z przyjaciółmi w nowej kawiarni. Dołącz do klubu społecznego i przesuń nowych znajomości i nowych przyjaciół. Myśl za siebie nowe hobby. Możliwości są nieograniczone!

 7. Jak długo jesteś w miłości z tym człowiekiem?

  Miesięcy, lat? A czy pomyślałeś o tym, że w tym okresie bardziej niż kiedyś istniała możliwość pojawienia się innych, szczęśliwszych związkach? Ale nie widzi tych możliwości, ponieważ były one zaślepiony miłością. Pamiętaj, że wciąż czeka na prawdziwą miłość. Nie być dostępne do niego w momencie, kiedy będzie następny!

 8. Powrót do normalnego życia

  Spotkać się z innymi ludźmi, flirtować z nimi, i czuję, jak wielkie to jest, kiedy ludzie wykazują zainteresowanie wami! To daje impuls do zapewnienia, aby wzmocnić zaufanie. I dasz sobie szansę zapoznać się z człowiekiem, który może ocenić Ciebie i obdarzyć prawdziwą wzajemną miłość.

  Wystarczy być ostrożnym, flirty. Chociaż światło, nie obciążone każdej relacji zobowiązań – to teraz po prostu „co lekarz kazał”, wszystko co musisz zrobić, że jeśli są emocjonalnie gotowe do niego, a jednocześnie uczciwym wobec siebie i uświadomić sobie, że jest lekki i ani na niezobowiązujące postawy. I jeszcze jedno: trzeba być uczciwym i człowiekiem; powinien wiedzieć, że dla ciebie to tylko gra i nic poważnego z tego związku, nie należy się spodziewać. Nie rób tego człowieka raz czułem się tak nieszczęśliwy z nieodwzajemnionej miłości, jak to było z wami.

Nie wstydź się tego, co kochasz, ale nie uratować związek. W niektórych przypadkach jest to bardzo trudne do zatrzymania kochający, nawet wydaje się niemożliwe, aby wyobrazić sobie, jak zapomnieć o człowieka, którego kochasz. Ale nie ma nic złego ani wstydliwego. Miłość do drugiego człowieka – to piękne, bezinteresowne uczucie, nawet jeśli jest nieodwzajemniona miłość. Z biegiem czasu, ból zmniejszy się i będzie jeszcze zainteresowany w zupełnie innym człowiekiem, a potem budzisz się i nowa miłość. Jeśli istnieje coś, co można poprawić świat, to jest miłość. Pamiętaj, że masz przed sobą świetlaną przyszłość, czy można pozbyć się swojej przeszłości!

load...