Jeśli chcesz wiedzieć wcześniej

„Jeśli chcesz wiedzieć z wyprzedzeniem,” mówi tak wiele osób, gdy nie jest to sytuacja, do której nie byli gotowi. Zazwyczaj w takich sytuacjach do podjęcia pochopnych nie zawsze właściwą decyzję. Dotyczy to całkowicie wszystkie, w tym antykoncepcji.

load...

Wydawałoby się, że zwykłe środki antykoncepcji spełniony, jest niezawodny i nie powiodło się. Dlaczego myśleć o biednych? Jest to cecha ludzkiej myśli, uważamy, że coś złego dzieje się z drugiej strony, z nami, nigdy nie może się zdarzyć.

Dlatego, gdy nie ma nieoczekiwaną sytuację, takie jak prezerwatywy złamał, gubimy. Albo od razu biec do apteki, albo najpierw spróbować nauczyć się czegoś w Internecie. Próbuje dowiedzieć się czegoś w Internecie, co do zasady, nie są bardzo udany dla dwóch powodów. Na różnych stronach internetowych można znaleźć lub informacjami czysto naukowym z wielu kategoriach zawodowych, czy też opinie wszystkich możliwych sposobów antykoncepcji, począwszy od popularnych sposobów cytryna, kończących urządzenie wewnątrzmacicznego. W tym przypadku, można znaleźć prawie nigdy nie wspomina, że ​​skuteczność leków do antykoncepcji nie jest stała i zależy od wielu czynników. Na przykład, czas, jaki upłynął od niechronionego zetknięcia dzień cyklu, masę ciała.

Jeśli przejdziesz bezpośrednio do apteki, sytuacja nie jest dużo lepiej. Kilka farmaceuci mogą pomóc w znalezieniu środków na antykoncepcji na poziomie z ginekologiem. Jednak pomimo faktu, że pracownicy apteki są specjaliści z wykształceniem specjalistycznym, ich kwalifikacje różni się od kwalifikacji lekarza. Mogą oferują wybór kilku leków, która jest dostępna w celu wyjaśnienia, w jaki sposób różni się od siebie. Ale pytania o wadze, dzień cyklu i ilości czasu, jaki upłynął od niezabezpieczonego umowy również nie będzie.

Dlatego tak często na forach kobiecych, można znaleźć wiele negatywnych opinii o tych leków, ponieważ poważne skutki uboczne, kończąc aborcji. Aby tak się nie stało, lepiej, aby uzyskać pełną informację  na temat różnych leków, aby sprawdzić, czy wszystkie z nagłym niespodziewanym sytuacji, jesteś w stanie szybko i prawidłowo dokonać wyboru. Być może nigdy nie nastąpi w swoim życiu, ale będzie w stanie pomóc kompetentną poradę do niektórych z jego przyjaciół.

load...

load...