Jennifer Aniston – dieta jest gwiazdą, a jego utrata masy ciała w 2017

Kto z dziewczynami, które obejrzały serialu „Przyjaciele”, liczba ta nie zazdroszczę Jennifer Aniston? Smukła i zgrabna, była w stanie wykorzystać ten telewizor jako wyrzutni do udanej kariery. Ale najbardziej zaskakujące jest to, że nawet po wielu latach form Jen są takie same cienkie, jakby była jeszcze 25 lat – „. Friends” tak bardzo obchodzi aktorka w momencie jego przybycia na planie platformie serii Jak zachowuje swoją postać Jennifer Aniston – hollywoodzkich gwiazd dieta ujawnić nam tajemnicę.

load...

Zawartość:

Odchudzanie z kreatywnym podejściem

Należy pamiętać, że sama nic nie Jen oryginalnego wymyślić. Ona po prostu skorzystał z jednego z systemów odchudzania. Ale dzięki gwiazdy Hollywood, metoda stała się bardzo popularna, a więc dano mu imię aktorki.

W tej diecie, a druga ciekawa nazwa – Nie białego diecie. Oznacza to, że tłumaczenia na język polski frazę, możemy zrozumieć, że jest to całkowite odrzucenie produktów białych. Na przykład, biały ryż i bułki, cukier i makaron. Na pierwszy rzut oka może wydawać się trudne. W rzeczywistości, trzymając się diety, możesz być twórczy w sporządzenie własnej diety. To wystarczy, aby być postrzegane jako ciekawe gry i sporządzania potraw z jasnych kolorowych składników. Tak więc zmniejszenie masy ciała w Hollywood nie będzie nudny.

load...

Co równie ważne, nie trzeba robić skomplikowanych obliczeń do diety. Jego łatwe do naśladowania w domu lub na imprezie, jak iw podróży. Prawie wszędzie łatwo jest wybrać odpowiedni dla siebie dania kolorowy kolory, które nie są ujęte w białych produktów.

Główne zalety Dieta Jennifer Aniston

Jeśli jesteś zainteresowany tym systemem odchudzania, prawdopodobnie będziesz się zastanawiać, co to jest warte. Po pierwsze oznaczają jego wysoką efektywność. Łatwo jest zauważyć, postać sama Jen. Patrząc na nią, trudno uwierzyć, że ta krucha kobieta miała 45 lat, a także na tym, że z natury ma tendencję do nadwagi.

Bardzo zauważalne Zaletą tej metody utraty wagi jest korzyści zdrowotne. Jennifer Aniston kładzie nacisk na fakt, że nie powinniśmy całkowicie zrezygnować z produktów białych – po prostu trzeba znaleźć zastępstwo. I to jest bardzo proste, a oba analogi biały jedzenie jest o wiele bardziej wartościowe pod względem korzyści dla zdrowia. Tak więc moc na tym systemie jest wystarczająco pełny i zrównoważony.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Ponadto, aktorka twierdzi, że zapominając o białych żywności, ale także pozbył się problemów z brakiem snu. To jest Jennifer teraz wymaga znacznie mniej czasu na sen. Chociaż przyczyna tego zjawiska nie jest znana, zgodzi się Pan, że będzie to miły bonus.

Przygotowujemy menu zgodnie z zaleceniami Aniston

Tak więc, jeśli zdecydujesz się spróbować metody odchudzania hollywoodzkie gwiazdy, a następnie przejść do konkretnych praktycznych zaleceń.

Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę to, co białe jesz i jak można je wymienić. Nawiasem mówiąc, lista zabronione jedzenie nie jest tak mały, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Tabu musi być nałożona na cukier i wyroby cukiernicze, białej fasoli i sera, masła i wód gazowanych, potraw z ryżu i ziemniaków, makaronu i pieczywa z mąki pszennej. Zakaz jogurty przemysłowe i dostać fast food.

Istnieje wśród białych żywności i wykluczenia. Na przykład, może on być stosowany jako składniki do potraw białego mięsa ryb i drobiu, białko jaja, nabiał, i niskotłuszczowe produkty mleczne, kapusta, biała cebula.

Teraz staramy się znaleźć zastępstwo dla każdego z zakazanych produktów. Na przykład, Jennifer, zamiast jeść ziemniaki słodkie ziemniaki, biały ryż otrzymuje brązowe. Alternatywą będzie służyć gryki makaron lub kluski jajeczne. Aby uniknąć szkodliwego picia sody, to lepiej kupić czystą wodę bez gazu i sprawiają, napoje owocowe przygotowywane ze świeżych jagód.

Można też łatwo dodać chude mięso, niskotłuszczowe produkty mleczne, ryby w menu. Oczywiście mile widziane owoców i warzyw w diecie, tylko te, które nie zawierają skrobi.

Żyjemy jeden dzień z Jen Aniston

Aby pomóc Ci stworzyć menu dla siebie na cały dzień, dowiedzmy się, jakie jedzenie jest zazwyczaj pozwala sobie aktorkę. Rzeczywiście, dzięki swojej diecie Jennifer Aniston w 2017 roku wyglądał tak samo jak w roku 1994 – kiedy zaczęła się strzelanina, „Przyjaciele”.

  • Zaczynając dzień z tosty z masłem, serem jabłkowego o niskiej zawartości tłuszczu i płatków owsianych z miodem lub brązowym cukrem. Dieta powinna skupić się na potrawy z mąki pszennej. Więc płatki śniadaniowe mogą być dowolne pełnoziarnisty, ale biały ryż.
  • Lunch gwiazda Hollywood uwielbia jeść sałatkę z soczewicy i warzyw – takich jak pomidory i ogórki. Jako pierwszy oczywiście można zrobić zupę z selera.
  • Posiłki Jennifer ryby, która zwykle towarzyszy sałatkę. Alternatywnie, można zrobić posiłek z kurczaka lub indyka, cielęciny, wieprzowiny. Tylko w ciągu powinna rozpocząć chude części zwierząt i ptaków.

Upewnij się, że menu jest dodawać w dowolnej ilości zielonych liściastych i jagód. Jeśli trudno jest żyć bez słodkiego, to można przygotować desery oparte na brązowym cukrem, miodem lub słodzikiem takich jak stewii.

Niebezpieczeństwo węglowodanów prostych

Doświadczenie pokazuje, że gdy drobiazgowe przestrzeganie diety, mogą być na miesiąc, aby pozbyć się 4-5 kg. Jeżeli jednak nie dalej w sprawie uchylenia takich zasad, smukłą postać będzie kontynuowana w najbliższych latach.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...