Jelly Izotov: unikalne użyteczne właściwości płatków owsianych

Zawartość:

Niektóre życzenie dla różnych świąt, od dnia narodzin aż do Nowego Roku, najczęściej można usłyszeć siebie i powiedzieć innym? Oczywiście, to jest wielka wola. Wielu ludzi, zwłaszcza starszych i tych, którzy mają do czynienia z problemami w tej dziedzinie, chciałbym dodać, że zdrowie – jest najważniejszą rzeczą. Jeśli tak, to cała reszta przyjdzie sama.

load...

Z tej prawdy trudno argumentować. Tylko zdrowi ludzie mogą w pełni korzystać z życia i czuć całą swoją magię. Tajemnica tego dobrobytu jest prosta: każdy powinien uznać swoją odpowiedzialność za własne zdrowie. Zdając sobie sprawę z tego, a otrzymasz prawo do dobrego zdrowia i pełnym, bogatym życiu.

Można mieć długą dyskusję na temat różnych możliwości ludzi do prowadzenia zdrowego stylu życia, dobrze zjeść, ćwiczenia i tak dalej. Wiele osób marzy o znalezieniu rodzaju przepis na zdrowie i długowieczność, w którym prawie nic do zrobienia. Wypiłem pigułkę – i zdrowy jak wół. Ale, niestety, magiczna pigułka nie jest jeszcze wynalezione.

Na szczęście istnieje wiele skutecznych sposobów bez dużych kosztów materiałowych w celu przeprowadzenia profilaktyki i leczenia różnych chorób. Wszystko, co należy zrobić – ma zwrócić uwagę na siebie i przestrzegać pewnych zasad. Nasz artykuł powie o galaretki Izotov. To cud, który jest dostępny dla wszystkich.

Cenne dziedzictwo naszych przodków

Najbardziej popularne książki XVI – „Domostroi” wspomniano przepis płatki owsiane. Napisać również o tym znajdują się w księgach klasztoru czasu. Płatki owsiane przepis był jednym z najbardziej poszukiwanych w tradycyjnej kuchni polskiej. Służył jako źródło witamin, ale również wykorzystywane do leczenia chorób żołądka. Ponadto, nasi przodkowie receptury sfermentowany owies w leczeniu śledziony, tak nazwał go „selezenochnika”. Przez długi czas galaretką stare receptury wykonane z owsa, zostało zapomniane. Było to duże zaniedbanie, ze względu na jego unikalne właściwości lecznicze.

load...

Sprawiedliwość zostało zrobione, kiedy polski lekarz – wirusolog Vladimir Kirillovich Izotov zwrócił uwagę na ten przepis i uważnie studiując ją docenić wszystkie niezrównaną godność. Specjalista dodał doświadczenie pokoleń wiedzy współczesnej nauki i zasugerował, że ludzkość jest naprawdę cud – płatki owsiane Izotov. Tak, że ludzkość, jak na Zachodzie, znać i respektować produkt, nazywając go „polskim balsam.” Przepis tego narzędzia, można znaleźć ludzi, którzy dbają o swoje zdrowie.

Jako „roboczy” płatki owsiane?

Dietetycy – ścieżka zdrowia powiedzieć, że system zasilania jest 30% wszystkich czynników wpływających na zdrowie człowieka. Żywność pochodzenia zwierzęcego, zawiera duże ilości białek. Ich liczebność nie ma czasu, aby być przetwarzane i przyswajane przez organizm, powodując gnicie. Więc toksyn, które są transportowane przez krew po całym organizmie i powodować przewlekłe samozatrucie.

VK Izotov oferuje absolutnie bezpieczny sposób oczyścić ze szkodliwych produktów rozpadu białek i ogólny stan zdrowia. Opiera się ona na fakcie, że w codziennej diecie zdrowe danie – dodaje owsiane Izotov, które jest łatwe do przygotowania w domu.

 

Badanie dla galarecie

Sposób wytwarzania galaretki Izotov badano w Instytucie Badań patentowym State Examination of Federacji, otrzymując wniosek, że galaretki Izotov posiada szereg zalet, a mianowicie:

 • Zwiększoną aktywność biologiczną produktu;
 • łatwo strawność;
 • Skutków ubocznych;
 • Skuteczność w poprawie ludzkiego ciała.

Również dr kisiel Izotov ma dwie zalety. Sama (wyjątkowej kompozycji) receptury i sposobu wytwarzania koncentratu owies, który zastosowano do dalszej fermentacji galaretki. To bardzo proste, nie wymaga specjalnych urządzeń i sprzętu. Koncentrat jest łatwe do wykonania w domu. Ponadto, na całym świecie, to nie ma odpowiednika w skali działania ludzkiego ciała. Według wyników badania galaretka Izotov otrzymał patent Federacji Polskiej.

Jakie są użyteczne właściwości płatków owsianych?

Szeroka gama aminokwasów i witamin zawartych w napoju, daje mu unikalne właściwości lecznicze.

Niezbędne aminokwasy zawarte w izotovsky galaretki:

 • Tryptofan;
 • Lizyna;
 • Lecytyna;
 • Metionina.

Kwasy Olejki należy zawsze przyjmować z jedzeniem, bo nie je syntetyzować. Poniżej pokaże wam znaczenie tych elementów i konsekwencje, które wynikają z ich braku w organizmie człowieka.

Tryptofan

Aminokwas ten ma szereg cech, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego:

 • Reguluje głód i apetyt normalizuje;
 • Zapewnia dobrą przemianę materii;
 • Zmniejsza apetyt na węglowodany pokarmu.

Tryptofan jest częściowo neutralizuje działanie nikotyna i alkohol. Jest to ważne dla dzieci, ponieważ wpływ na wydzielanie hormonu wzrostu.

Jako naturalny antydepresyjne, tryptofan promuje:

 • Dobry sen;
 • Pozbycie się napięcia nerwowego i wypoczynku;
 • Zmniejszenie drażliwość;
 • Pozbycie się bólu głowy, a nawet migrenę.

W rezultacie, odpowiedni poziom tego aminokwasu jest kluczem do dobrego stężenia i wydajności.

Efektem tej substancji na układ trawienny i nerwowy prowadzi do wyleczenia zaburzeń, w tym takie poważne jedzenia, jak anoreksja i bulimia, a także pozbyć się niektórych nerwic i zaburzeń psychicznych.

Oczywiście, brak tryptofanu powoduje dolegliwości fizycznych i psychicznych.

Lizyna

Jest ona wymagana do hormonu wzrostu, enzymów i przeciwciał. Lizyna jest również zaangażowany w naprawę tkanek, ponieważ jest niezbędna do syntezy włókien mięśniowych. Substancja ta ma działanie przeciwwirusowe. Lizyna jest szczególnie ważne, aby zwalczać opryszczkę i infekcje dróg oddechowych. Jest to przydatne w patologiach układu krążenia.

Aminokwas ten przyspiesza proces lipolizy i zapewnia organizmowi energii. Ponadto zwiększa absorpcję wapnia i jego transportu do kości, więc należy zastosować w leczeniu i profilaktyce osteoporozy.

Tak więc, główne funkcje lizyny są następujące:

 • Zwiększenia siły mięśni i wytrzymałości;
 • Poprawy pamięci krótkotrwałej;
 • Zapobiegania osteoporozie i miażdżyca tętnic;
 • Pogrubienie mieszka włosowego;
 • Lepsze erekcje oraz zwiększenie libido kobiet;
 • Zapobieganie nawrotom opryszczki narządów płciowych.

Niedobór lizyny prowadzi do zmęczenia, nudności, zawroty głowy, osłabienie, utrata apetytu, opóźnienie wzrostu i utrata masy ciała, nerwowość, krwawienia do gałki ocznej i wyglądu naczyń krwionośnych w błonie białawej oka (objaw „czerwonych oczu”), utrata włosów, niedokrwistość, miesiączkowego zaburzenia i problemy w sferze rozrodczej.

Lecytyna

Ta substancja niezbędna dla ludzkiego układu nerwowego, jak to jest dla głównego składnika. Lecytyny 17% w obwodowym układzie nerwowym i 30% mózgu. W związku z tym, jego niedobór prowadzi do nadwrażliwości stanu zmęczenia aż do wypalenia i załamania.

Ponadto, lecytyna w bardzo szerokim zakresie oddziaływania na organizm ludzki:

 • Rekonstytucja wątroby i płuc struktury;
 • Zmniejszenie stłuszczenia wątroby;
 • Dostosowania produkcji żółci;
 • Zapobieganiu rozwoju marskości wątroby;
 • Ochrona nadwagi;
 • Uczestniczenia w przenoszeniu bodźców nerwowych;
 • Normalizacja cholesterolu i kwasów tłuszczowych we krwi.

Lecytyna poprawia zdrowie stwardnienia rozsianego.

Jest to niezbędne dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, ponieważ wpływa na rozwój formacji i normalnego mózgu i układu nerwowego dziecka.

Metionina

To pomaga w rozkładzie i stosowania tłuszczów. Wyjścia metioniny nadmiaru tłuszczu i przepływu krwi, co prowadzi do zmniejszenia tkanki tłuszczowej. Odgrywa kluczową rolę w usuwaniu metali ciężkich z żołądka i wątroby. Ponadto, substancja ta jest dobrym przeciwutleniaczem, ponieważ inaktywacji wolnych rodników. Metionina poprawia pamięć. Niedobór tego aminokwasu prowadzi do choroby wątroby, obrzęk i świąd.

 

Jakie witaminy zawiera izotovsky galaretkę?

Odnosząc się do witamin zawartych w cud – galaretki lekarza Izotov. Ich szeroka gama składa się z witamin z grupy B: B1, B2, B5. Dodatkowo, galaretki zawiera witaminy E, A, str.

Witamin z grupy B nie kumulują się w organizmie, więc ich spożycie powinno być stałe. Podsumowując, to grupy witamin wykonuje swoje podstawowe funkcje wytwarzania energii i uczestniczą w oddychania tkanki. Ich rola w zachowaniu emocjonalnego i psychicznego zdrowia jest niezbędna.

Następnie możemy powiedzieć, osobno o funkcjach poszczególnych witamin z tej grupy znajdującej się w płatki owsiane.

B1 (tiamina)

Nazywana jest witaminą PEP. Pomaga tłuszcze, węglowodany i białka, aby włączyć w energię. Ponadto chroni komórki nerwowe. Tiamina zapobiega starzeniu się komórek mózgu, utrzymując pamięci i uwagi do starości. Choroba Alzheimera charakteryzuje się w szczególności poprzez fakt, że pacjenci są bardzo niskie poziomy witaminy B1.

Oto kilka funkcji tiaminy:

 • Wzmocnienie układu odpornościowego;
 • Zapobieganiu chorobom sercowo-naczyniowym;
 • Regulacja metabolizmu aminokwasów i glukozy;
 • Obsługuje pracę przewodu pokarmowego, wątroby.

B1 niedobór witaminy powoduje bezsenność, bóle głowy, zaburzenia pamięci, osłabienie mięśni i chorób układu krążenia. Długotrwały brak tej substancji w organizmie prowadzi do klęski układu nerwowego.

B2 (ryboflawina)

Witamina ta bierze udział we wszystkich procesach metabolicznych. Jego najważniejszą rolę – jest zapewnienie normalnego stanu skóry, błon śluzowych, funkcji wideo i syntezy hemoglobiny. Enzymy, które obejmują ryboflawina, odgrywają znaczącą rolę w regulacji metabolizmu białek, węglowodanów i tłuszczów. Witamina B2 chroni siatkówkę przed promieniowaniem UV efektów.

Tak więc, ryboflawina jest niezbędna dla wzrostu włosów i paznokci, zdrowie skóry i całego organizmu człowieka. Wadą tej witaminy objawia się poczuciem spalenie skóry, zapalenie skóry, łzawienie i ból oczu swoich, suchość w ustach, a pęknięcia w kącikach ust.

B5 (kwas pantotenowy)

Kwas ten jest zaangażowana w tworzeniu cholesterolu i uwalniania energii. Jest silnym stymulatorem syntezę hormonów nadnerczy zatem stosowane w leczeniu chorób sercowo-naczyniowych, zapalenia stawów i alergii.

W wyniku niedoboru witaminy może wystąpić zapalenie skóry, odbarwienie włosów, utrata apetytu, błon śluzowych. W przypadku poważniejszych następstw należą zapalenie nerwu i paraliż.

PP (niacyna)

Witamina ta jest również znana jako B3. Jego funkcja w organizmie człowieka jest nie do przecenienia:

 • Zapobieganiu chorobom sercowo-naczyniowym;
 • Udział w tworzeniu hormonalnej tle;
 • Regulacja poziomu cholesterolu we krwi;
 • Zapobieganie tworzeniu się skrzepów krwi;
 • Zapobieganiu rozwoju nadciśnienia i cukrzycy;
 • Udział w produkcji soku żołądkowego i proces przepływu żywności;
 • Aktywacja wątroby i trzustki;
 • Ważną rolę w syntezie hemoglobiny i tworzenie krwinek czerwonych.

Wadą tej witaminy może spowodować pellagra – beri-beri, który charakteryzuje się zaburzeniami neurologicznymi, biegunka, złuszczanie skóry i pękania. Ponadto, niedobór kwasu nikotynowego najeżona bezsenność, brak apetytu, niestrawność, osłabienie, bóle kończyn.

E (tokoferol)

To przede wszystkim silnym przeciwutleniaczem, który jest bardzo skutecznie zwalcza wolne rodniki. Neutralizuje ich działanie i zapobiega powstawaniu rakotwórczych. Ponadto, posiada szeroki zakres najważniejszych funkcji dla ludzi:

 • Wzmocnienie układu odpornościowego;
 • łagodzenia choroby Alzheimera i cukrzycy;
 • Wzmocnienie ścian naczyń włosowatych i zapobiega zakrzepicy;
 • Ujędrniające i przeciw starzeniu;
 • Zapewniając zdrowy popęd seksualny;
 • Brak odszkodowania estrogenów.

Niedobór tokoferolu przejawia się w dystrofii mięśniowej, zaburzeń kardiologicznych i funkcji rozrodczych, zaniku pożądania seksualnego, stłuszczenie wątroby. Brak witaminy E prowadzi do anemii.

A (retinol)

Witamina ta jest odpowiedzialna za zdrowie zębów, kości, skóry, włosów. To wpływa na czynność płuc i dróg moczowych, a także niezwykle ważny dla dobrego widzenia. Retinol wzmacnia system odpornościowy i zapewnia prawidłowy rozwój organizmu dziecka. Jego niedobór prowadzi do tak zwanego „kurza ślepota”, suchość włosów i skóry, utrata masy ciała i zmęczenie, bezsenność.

Cholina

Oddzielnie trzeba przeznaczyć substancję jako choliny. Ten znajduje się w lekarzy owsiane Izotov witaminy jak substancja. Jest on odpowiedzialny za funkcje życiowe i znacząco wspiera zdrowia ludzkiego.

Nazywana jest również witamina B4. Ma on działanie błony ochronne. Jego najważniejszą funkcją jest ochrona błony komórkowe przed uszkodzeniem i zniszczeniem. Ponadto substancja ta ma na ciele takich efektów:

 • Antiateroskleroticheskoe – obniżenie poziomu cholesterolu we krwi;
 • Nootropowe – poprawa funkcji poznawczych, uaktywniając procesy metaboliczne w mózgu;
 • Uspokajające i antydepresyjne.

Cholina jest bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Bierze udział w tworzeniu osłonki mielinowej nerwów. Niedobór choliny prowadzi do zniszczenia warstwy mielinowej i uszkadzają komórki nerwowe.

Substancja jest również zaangażowana w metabolizm węglowodanów w trzustce. To normalizuje poziom cukru we krwi. Dlatego, cholina jest pokazany diabetyków regulować zapotrzebowanie na insulinę. Istotną rolę choliny w funkcji rozrodczych mężczyzn. Zwiększa aktywność plemników i ma zasadnicze znaczenie dla zapobiegania naruszeń operacji prostaty.

Niedobór choliny w organizmie prowadzi do:

 • Nerwowość, zmęczenie, awarii układu nerwowego;
 • Zapalenie błony śluzowej żołądka i biegunka;
 • Pogorszenie funkcji wątroby;
 • Wysokie ciśnienie krwi;
 • Zahamowania wzrostu u dzieci.

Minerały w owsianych

Oczywiście, oprócz aminokwasów i witamin bogate w owsiane i mineralnych elementów. Że zawiera:

 • Wapń;
 • Magnez;
 • Żelaza;
 • Potasu;
 • Fluoru.

Zapewniają one wymaganą równowagę wody słonej, poprawić funkcję enzymów, a w konsekwencji zachowania zdrowego funkcjonowania organizmu.

 1. Wapń

  Minerał ten jest niezbędny w procesie krzepnięcia krwi. On – podstawowy element budowlany w naszym organizmie, co w połączeniu z fluorkiem jest odpowiedzialny dla mocnych kości, zębów, włosów i paznokci. Ponadto wapnia jest probiotykiem. Spełnia ona funkcję przeciwutleniacza, wzmaga wydalanie radionuklidów i sole metali ciężkich. Również wapń ma przeciwalergiczne i anty-stres wpływa na organizm.

 2. Magnez

  Bierze udział w asymilacji glukozy, wytwarzanie energii, synteza białek i przekazywania sygnałów nerwowych. Jest to niezbędne do budowy kości, regulując napięcie naczyń i mięśni. Ta substancja mineralna łagodzi, zmniejsza pobudliwość układu nerwowego, ma działanie przeciwalergiczne i przeciwzapalne, reguluje układ jelit, gruczołu krokowego i pęcherza moczowego.

 3. żelazo

  Jest to niezbędne dla metabolizmu wewnątrzkomórkowego i tworzenia krwi, tworzenia hemoglobiny. To wpływa na tarczycę, reguluje układ odpornościowy, ma wpływ na metabolizm witaminy B, zawartym w budyniu. Także żelazo odpowiedzialne za transport tlenu.

 4. Potas

  Jednym z najważniejszych elementów dla organizmu. Zapobiega obrzęk substancji mineralnej, zwiększa się, na pobór wody z procesów ciała. Ponadto, potasu jest niezbędna w procesie krzepnięcia krwi. Jego sole zapewnienia zdrowego funkcjonowania wszystkich tkanek miękkich: mięśni (szczególnie mięśnia sercowego) i naczyń włosowatych naczyń, komórkach nerki, wątroby, mózgu, gruczołów wewnątrzwydzielniczych. Ponadto, potasu protivoskleroticheskim sposobami.

 5. Fluor

  Obsługuje układ odpornościowy i przyspiesza proces regeneracji kości, istotne dla zapobiegania osteoporozie. Zapobiega również próchnicę, jest również zaangażowany w hematopoezy, usuwa radionuklidy.

Jak widać, zawarte w witaminy, minerały i owsiane aminokwasy są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania wszystkich organów człowieka. Reasumując i dokonywania ogólny wniosek, możemy powiedzieć, że brak tych substancji sprawia, że ​​niemożliwe do wykonania i zdrowe funkcjonowanie organizmu. W ten sposób, pojawienie się tych witamin i aminokwasów powinna być stała. To jest podstawa zaleceń do codziennego użytku płatków owsianych.

Autor poprawił receptę, lekarz Izotov, regularnie korzysta z tego produktu i z dnia na dzień jest przekonany o wartości ich pracy.

Kto potwierdziły skuteczność płatki owsiane?

Pierwszy „świnka”, w którym recepta autora stała się jeszcze Vladimir Kirillovich był testowany. Lekarz w momencie doznał kleszczowe zapalenie mózgu, a następnie uzyskał szereg przewlekłych chorób: nadciśnienie, kamicy moczowej, choroby niedokrwiennej serca, rytm serca, utrata słuchu i innych.

Przez długi czas lekarz traktuje farmaceutycznych Izotov picia czasami 33a dzień podania leku. Poważne skutki uboczne tej terapii stała się poważna alergia lek.

W ciągu 8 lat od lekarza – wirusolog codziennie wziął płatki owsiane, który przyniósł go z powrotem do zdrowego stylu życia i którego receptura on do perfekcji. W tym czasie Izotov zapomniał odwiedzić swoich kolegów – lekarzy. Był dobrze wzmocnić układ odpornościowy, który jest podstawą zdrowia człowieka.

Istnieje wiele dowodów uzdrawiania innych z różnych dolegliwości. Wynalazca regularnie otrzymuje listy od wdzięcznych członków jego idei. Archiwum lekarz składa się z ponad 1000 listów do ludzi, których płatki owsiane przywrócony do życia.

Vladimir K. Pięć lat widział chorego 70-letnią kobietę. Cierpiała z powodu przewlekłego zapalenia pęcherzyka żółciowego, któremu towarzyszy zapalenie wątroby, dwunastnicy, trzustki i żołądka. Choroba jest bardzo trudne, towarzyszy wzrost temperatury do 40 ° C, co daje niespodziewanie dreszcze i spadek ciśnienia. Po regularnym stosowaniu izotovskogo galaretki czterech lat pacjent jest całkowicie wyleczony.

Osoby w podeszłym wieku przy użyciu galaretki poradzić sobie z wieloma chorobami wątroby, przewodu pokarmowego, pęcherza żółciowego, układu sercowo-naczyniowego, trzustki. Owsianka sprzyja rehabilitacji awaryjny po zawale mięśnia sercowego.

Do gotowania owsiane należy najpierw przygotować koncentrat rozcieńcza się następnie w celu uzyskania końcowego produktu.

Jak przygotować koncentrat?

 1. Fermentacja

  W celu przygotowania koncentratu tego magicznego pocisku, trzeba będzie słoik pięć litrów. Napełnić go 3-3,5 litra wrzącej wody. Temperatura wody powinna być jak świeże mleko – 30 – 40 0  ° C Następnie dodaje się wodę do 500 g płatków owsianych „Hercules” i 100 ml jogurtu. Zamknąć słoik, zawinąć lub miejsce w pobliżu akumulatora (jeśli wytworzenia koncentratu w trakcie sezonu grzewczego). Fermentacja musi iść 1 – 2 dni. Nie zostawiaj go przez dłuższy czas, ponieważ może to niekorzystnie wpłynąć na smak galaretki. Przyczynić się do poprawy procesu fermentacji 10 – 15 łyżek płatków owsianych, posiekane w młynku do kawy do szlifowania zgrubnego.

 2. Filtracja

  Po tym czasie, mieszaninę należy przesączono. Aby to zrobić, trzeba będzie innego banku pięć litrów – osadnik, a durszlak, które będą faktycznie filtr. Otwory o średnicy cedzid być 2 milimetrów. Umieścić filtr na szamba i przechodzą przez sfermentowanej masy. Grube wytrącania w cedzidło, energicznie mieszając, przemywa małą ilością zimnej wody. Stosunek ciasta płynu zebranego w dekanterze powinien wynosić 1: 3. Jeśli masz psa, nie rzucać zakrzep pozostałego w filtrze, i dać swoje zwierzęta. To smaczne i zdrowe uczta dla niego.

 3. Traktowanie filtratu

  Pozostawić zbierany w misce olejowej cieczy – przesączu w temperaturze 16 – 18 godzin. Po tym czasie złuszczają na 2 poziomach: ciecz zostanie górną i kruchy białego osadu – dolny. Za pomocą gumowej rurki w celu usunięcia górnej warstwy. Pozostała dolna warstwa – to cel, do którego dążył. Ten koncentrat owsiane.

 4. Koncentrat bagażu

  Powstały biały osad przenieść do małych szklanych ilości i przechowywać w lodówce. Maksymalny okres przechowywania – 21 dni.

Jak gotować owsiankę bezpośrednio sama?

Wreszcie dotarliśmy do najważniejszych. W celu wytworzenia płatków owsianych, w czasie 5 – 10 łyżki koncentratu owsa. Receptą jego przygotowania przyjrzeliśmy się wcześniej. Dawkowanie wybrać do gustu. Zanim znajdziesz swoje ulubione, eksperyment. Mieszać wybraną objętość koncentratu w 500 ml zimnej wody, przy niskiej temperatury, doprowadzić do wrzenia, ciągle mieszając drewnianą łopatką, a następnie sprowadza się do żądanej grubości. Przepis mówi, że zalecanym czasie wrzenia – nie więcej niż 5 minut. Przed wyłączyć, dodać sól do smaku i dodać swoje ulubione olej: olej z oliwek, olej słonecznikowy, rokitnik lub masła. Off i schłodzić do temperatury pokojowej. Jak widać, gotować, to cud, że nie jest konieczne, aby wydać dużo pieniędzy i czasu. Przepis tego leku jest bardzo prosta, ale korzystanie z niej jest ogromna. Weź śniadanie z czarnego chleba. Bon appetit!

Co ciekawe, owsiane może być wykorzystany do koncentracji następnej fermentacji kwasu mlekowego. Aby zastąpić ten jogurt 2 łyżki stół skoncentrować to, aby nowe porcje.

Jak widać, wszystko jest proste, a co najważniejsze, oszczędne dla budżetu. Co ciekawe, ten wyjątkowy sposób uzdrawiania jest dostępna dla każdego. Płatki owsiane przepis może przygotować każdemu siebie. Używać owsiane w zapobieganiu i leczeniu wszystkich możliwych chorób. Dodatkową korzyścią jest to proces organizmu odmłodzenia. Starsze osoby, doświadczył cudownego ten produkt, szczęśliwy z okazji wzrost witalności i wysokiej aktywności. Są szczęśliwi do zmian w ich zachowaniu i wyglądzie, która staje się świeża i zmienia się na lepsze. Co najważniejsze, pamiętaj: Steady efekt rewitalizujący zagwarantowane tylko wtedy, gdy stosowane regularnie izotovskogo płatki owsiane – codziennie na śniadanie.

load...